Zula Mobile Apk Android ve iOS indirin

Zula Mobile Apk Android ve iOS indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Açıklama

Unity Game Engine ile yapılan Zula Mobile, oynaması ücretsiz bir 3D Çok Oyunculu Çevrimiçi Birinci Şahıs Nişancı Oyunudur.

Yüksek kaliteli haritalarda ve aksiyon dolu oyun modlarında becerilerinizi ve taktik bilginizi göstermeye hazır mısınız?

Zula Mobile, E-Spor müsabakalarına ortam sağlayan yapısı ile artık cebinizde en iyi mobil FPS oyunu olmaya aday.

Zula Mobile: Multiplayer FPS’de sizi neler bekliyor?

ZULA MOBİL BATTLE PASS
Battle Pass Sezonlarına katılın, rütbenizi geliştirmek için yıldızları toplayın ve harika ödüller kazanın ! Mevsimsel ve günlük görevleri ve ayrıca sözleşmeleri tamamlayarak envanterinizi genişletebilir ve mevsimlerde ilerleme gösterebilirsiniz.

KARTLAR
Kasaları açarak silah, karakter, eklenti ve dış görünüm kartları alın ve kart koleksiyonunuzu genişleterek kartları yükseltin.

SİLAHLAR
Zula Mobile’da silah kiralama yoktur. Silahlarınızın kilidini kalıcı olarak açabilir ve yükseltebilirsiniz.

DEĞİŞTİRME VE ÖZELLEŞTİRME
Silah görünümleri, eklentiler ve aksesuarlar … 8000’den fazla özelleştirme kartı arasında tarzınızı yaratın.

KARAKTERLER
Zula ve Gladyo organizasyonlarının üyeleri, hepsi farklı özelliklere sahip 20 karakter. Ne kadar çok karakter kartı toplarsanız, o kadar yüksek seviyelere yükseltebilirsiniz.

BİRLEŞTİRME SİSTEMİ
Kullanmadığınız veya ihtiyaç duymadığınız kartları birleştirerek yeni kartlar elde edebilirsiniz. Birleştirme sistemi 2 seviyeden oluşur; Normal Birleştirme ve Yükseltilmiş Birleştirme.

KONTROLLERİ
Ayarlar menüsünden hassasiyeti ve düğme yerleşimlerini ayarlayarak oyun deneyiminizi en üst düzeye çıkarın.

ARKADAŞLAR
Arkadaşlarınızı bulmak ve onları Zula Mobile’a eklemek gerçekten çok kolay. Takma ad aramayla yeni bir arkadaş eklemeye ek olarak, sosyal ağınızı Profil bağlantı paylaşımı, Facebook ve QR kodu ile genişletebilirsiniz.

SIRALAMALAR
Oyun içi Sezonluk, Lig ve DP sıralamalarındaki ilerlemenizi kontrol edebilirsiniz.

KLAN SİSTEMİ
Takımınızı toplayın, strateji ve taktiklerinizi belirleyin ve diğer takımlarla savaşın. Klan üyeleri kart isteme ve verme gibi avantajlara sahip olacak.

Zula Mobile: Multiplayer FPS, taktik bilginin ve güçlü reflekslerin fark yarattığı bir savaş alanıdır.

Zula Mobile: Multiplayer FPS Açıklaması

Burada Zula Mobile: Multiplayer FPS 0.13.0 APK + OBB dosyasını Android 5.0+ ve üstü için sağlıyoruz. Zula Mobile: Multiplayer FPS oyunu, uygulama mağazasının Aksiyon kategorisinde listelenmiştir. Bu, Zula Mobile: Multiplayer FPS’nin (com.LokumGames.ZulaMobile) en yeni ve en son sürümüdür. Cep telefonunuza indirmek ve kurmak kolaydır. Favori tarayıcınızı kullanarak uygulamayı indirin ve uygulamayı yüklemek için kur’a tıklayın, bilinmeyen kaynaklardan uygulama kurulumuna izin vermeyi unutmayın.

Yüksek hızlı indirme ile doğrudan indirme bağlantısı sağlıyoruz. Lütfen Zula Mobile: Multiplayer FPS 0.13.0 APK + OBB için herhangi bir değişiklik yapmadan orijinal, ücretsiz ve saf apk yükleyiciyi paylaştığımızı unutmayın.

Buradaki tüm uygulamalar ve oyunlar yalnızca evde veya kişisel kullanım içindir. Herhangi bir apk indirme telif hakkınızı ihlal ediyorsa, lütfen bizimle iletişime geçin. Zula Mobile: Multiplayer FPS, geliştirici Lokum Games’in mülkü ve ticari markasıdır. Bunu geliştiren şirket / geliştirici hakkında daha fazla bilgi için Lokum Games web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu oyunun tüm sürümü apk bizimle kullanılabilir: 0.13.0, 0.12.0, 0.11.0. Ayrıca Zula Mobile: Multiplayer FPS’nin apk dosyasını indirebilir ve popüler android emülatörlerini kullanarak çalıştırabilirsiniz.

Android telefonunuza APK ve OBB nasıl kurulur:

  • APK dosyasını telefonunuzun SD kartına veya Dahili belleğine (tercihen harici SD kart) yerleştirin.
  • Telefon belleğinize / harici belleğinize göz atın ve APK dosyasına dokunun.
  • “Yükle” yi tıklayın
  • APK’nin yüklenmesini bekleyin.
  • Henüz uygulamayı çalıştırmayın.
  • OBB klasörünü SDCard’a kopyalayın, örn: SDCARD / Android / obb / com.LokumGames.ZulaMobile / obb_filename *

Zula Mobile: Multiplayer FPS APK + OBB  ,  Android’de bir  Aksiyon Oyunudur . Biz sağlamak  versiyon 0.13.2 , farklı cihazlar için optimize edilmiş en son sürümünü.

Telefonunuza, tabletinize, televizyonunuza uygun Zula Mobile APK + OBB sürümünü seçebilirsiniz. Samsung, Google, Huawei, Sony, Vivo, Motorola gibi tüm Android cihazları destekliyoruz.

Doğru sürümü seçmek,  Zula Mobile oyununun daha iyi çalışmasını, daha hızlı çalışmasını ve daha az pil gücü kullanmasını sağlayacaktır . Cihazınızda çalışan diğer cihazlar için sürümü deneyimleyebilirsiniz.

Zula Mobile oyununu bir Google hesabı olmadan doğrudan indirin, kayıt yok, giriş gerekmiyor. Sistemimiz depolar  Zula Mobil APK + OBB eski sürümleri, deneme sürümleri, VIP versiyonları görebilirsiniz  burada .

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);