Special Forces Group 2’yi (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 2
Report this app

Description

Special Forces Group 2 Açıklaması

Gerçek zamanlı olarak 3D First Person Shooter.
-Singleplayer (botlarla) -Multiplayer
Online ve Wifi yönlendirici.
-9 oyun modu (Klasik, Diriliş, Bayrağı Ele Geçirme, Zombi Modu, BombMode, Bıçaklar, Ölüm Maçı, Silah Yarışı, Keskin Nişancı)
-Silah Kaplamaları (134 parça) -Takım
başına 8 karakter
-30+ Harita
-9 Tabanca
-4 Av Tüfeği
-6 Hafif makineli tüfekler
-12 Tüfekler
-5 Keskin nişancı tüfekleri
-3 MachineGun
-3 El bombası
-3 Kurşun geçirmez yelek
-10 Dil (İngilizce, Русский, Espanol, Deutsch, Francais, 日本人, 中国, Türk, Português, Endonezya)

Special Forces Group 2, efsanevi Counter-Strike 1.6’dan açıkça esinlenen bir birinci şahıs aksiyon oyunudur. Valve’in efsanevi oyununa çok benzeyen, ancak bir Android cihazın rahatlığından ve dokunmatik ekranlara mükemmel şekilde uyarlanmış bir kontrol sisteminden oluşan bir oyun deneyimi sunuyor.

Special Forces Group 2’deki kontroller oldukça kullanıcı dostudur. D-pad ekranın sol tarafında bulunur ve nişan alma, zıplama ve yeniden doldurma düğmeleri sağdadır. Ateş etmek için tek yapmanız gereken, dürbününüzü düşmanın üzerine dikmektir.

Oyun modları açısından, Special Forces Group 2 gerçekten sunar. Klasik Team Deathmatch’i tek başına (botlarla) veya çevrimiçi (diğer insanlarla) oynayabilmeniz değil, aynı zamanda birçok ek oyun modunun da keyfini çıkarabilirsiniz. Bir zombi modu var, bayrağı ele geçirme ve çok daha fazlası.

Special Forces Group 2’nin bir başka gücü de, orijinal Counter-Strike ile aynı silahlara ve çok daha fazlasına sahip olmasıdır. Ve pek çok benzer oyunun aksine, hepsi hareket halindeyken açılır. Evet, en başından beri farklı türlerde av tüfeği, keskin nişancı tüfeği, tabanca ve makineli tüfek kullanabilirsiniz.

Special Forces Group 2, Android’de bulunabilecek en iyi FPS oyunlarından biridir. Dünyanın en iyi grafiklerine veya en orijinal öncülüne sahip olmayabilir (aslında pek çok ayar temelde Counter-Strike’takilerle aynı görünüyor), ancak oldukça eğlenceli olan sağlam bir oyun sistemine sahiptir.

Android için Special Forces Group 2

 • Bedava
 • İngilizcede
 • Sürüm: 4.2
 • 4.5 (314 oy) Oyunuz
 • Oyla!

Mobil için Optimize Edilmiş Klasik Nişancı Oyununuz

Special Forces Group 2  ,  ForgeGames tarafından Android telefonunuz için yapılmış birinci şahıs  aksiyon  nişancı video oyunudur. Sahip  gerçek zamanlı  kompakt ve uygun platformda 3D birinci şahıs nişancı aksiyon,  Özel Kuvvetler Grup 2  Sevdiğiniz FPS oyunlarının klasik unsurlarla teklifler durmaksızın eğlenceli. Capture the Flag  ve  Zombie Mode gibi popüler oyun modları  Special Forces Group 2’de  oynanabilir  ve çeşitli ünlü ateşli silahlar da kullanılabilir.

Klasik Yapılmış Basit

Ünlü nişancı klasiği Counter- Strike’tan büyük ölçüde ilham alan Special Forces Group 2 tıpkı eskisi gibi görünüyor ve performans gösteriyor. Grafikleri, özellikle herkes için mevcut olan çeşitli nişancı oyunlarına kıyasla arzulanan çok şey bıraksa da,  Special Forces Group 2  , oyuna daha fazla odaklanır ve eğlenmenizi sağlar. Ekranda,   solunuzda  bir  D-pad  ve  dürbünün sanal kontrollerini  ve  sağınızda zıplamak, çömelmek, nişan almak ve yeniden yüklemek için düğmeler var . Sen edebilirsiniz  silah değiştirmek  üst düğmesi ile ve bu kapsar  yakın dövüş silahları Bıçaklar ve hatta kılıç olarak. 

Tonlarca Aktivite

Geleneksel  birinci şahıs nişancı oyunlarında olduğu gibi , genellikle  iki rakip takım halinde gruplandırılırsınız  ve kazanmak için oyun modunun kuralları altında rekabet etmeniz gerekir. Special Forces Group 2  , aralarından seçim yapabileceğiniz 8 oyun moduna  sahiptir  : Klasik, Diriliş, Bayrağı Yakala, Zombi Modu, Bomba Modu, Bıçaklar, Ölüm Maçı, Silah Yarışı ve Keskin Nişancı. Her biri zafer hedefinden farklıdır, ancak çoğu takım arkadaşlarınızla birlikte çalışmanızı gerektirecektir. Hatta bazıları maçta kullanabileceğiniz silah türlerini bile kısıtlayacaktır. 

İdeal Oyununuzu Kurun

Biri  Özel Kuvvetler Grubu 2’nin  en iyi özelliklere seçenektir  botlara ile oynamak  oyunda. Bir yapabileceği  tek oyunculu maç  ve takım ve savaş alanında bot düşmanlara karşı yarışırlar. Çok  oyunculu modda , yerel Wi-Fi bağlantısı  üzerinden çevrimiçi olarak veya arkadaşlarınızla  oynayabilirsiniz  . Takım başına genellikle 8 karakter vardır,   bu yüzden hangisini seçerseniz seçin,  oyunun 30 farklı haritasına hükmetmek için savaşırken kesinlikle kaotik bir eğlence olacak  . Avatarınızı takım arkadaşlarınızdan farklı olacak şekilde özelleştiremezsiniz, ancak yine de  silahlarınızın görünümlerini  diğerlerinden benzersiz görünecek şekilde tasarlayabilirsiniz .

Ortalama FPS’niz

Basit bir mobil oyun için,  Special Forces Group 2  şaşırtıcı bir şekilde iyi performans gösteriyor ve oyuncularına tonlarca eğlence sunuyor. Kullanılabilir olmasını isteyeceğiniz çeşitli özellikler var ve  modası geçmiş grafikler  sonunda sizi sıkabilir, ancak bu sihir ve boş içerikler için gitmeyen bir oyundur. Bir FPS hayranıysanız, bu en azından klasikleri hatırlamanıza yardımcı olacaktır. Ancak, yeni bir şey arıyorsanız, bu o değil.

Artıları

 • Mobil cihazlarda Counter-Strike
 • Çeşitli oyun modları
 • Sanal kontroller ekranda yarı saydamdır
 • Botlarla oynayabilir

EKSİLERİ

 • Eski grafikler
 • Tarama eylem düğmesi yok
 • Sprint eylem düğmesi yok
 • Radyo sohbet komutu yok
 • Bu uygulama hakkında

  Special Forces Group 2 uygulaması heyecan verici, hızlı tempolu bir 3-D birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu uygulama, heyecan verici bir ortamda botlara karşı rekabet eden solo oyuncular için idealdir. Special Forces Group 2 uygulaması, yüksek kaliteli grafiklere ve Diriliş, Zombie Modu, Bomba Modu, Keskin Nişancı, Bıçaklar ve daha fazlasını içeren dokuz moda sahiptir. İçgüdülerini 7 gün 24 saat test eden ve güçlü takımlar barındıran Özel Kuvvetler Grup 2 oyunu boyunca oyuncuların hızlı hareket etmesi ve uyanık olması gerekir. Otuz harita mevcut ve tüfekler, makineli tüfekler, el bombaları ve kurşun geçirmez yelekler dahil birçok silah var. Ek olarak, uygulama İngilizce, İspanyolca, Felemenkçe, Fransızca, Türkçe, Portekizce ve daha fazlası dahil olmak üzere on dilde mevcut olduğundan farklı bir kitle için mükemmeldir.

  Kayda değer başlıca özellikler:

  • Eşsiz oyun, heyecan verici ortam
  • Bol aksiyonlu hızlı tempolu
  • 3-D birinci şahıs nişancı oyunu
  • Botlara karşı rekabet eden solo oyuncular için mükemmel
  • On dilde mevcuttur
  • Özellikler özel silahlar arasında farklı silahlar, el bombaları ve kurşun geçirmez yelekler bulunur
  • Yüksek kaliteli grafikleri için çok sayıda olumlu yorum
  • İçgüdülerinizi 7/24 test eder

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *