Android’de Modern Strike (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

 Online Açıklaması

Modern Strike Online
Yeterli FPS eylemi alamıyor musunuz? Çevrenizdeki en eğlenceli oyunu mu arıyorsunuz?
Şanslısın! Modern Strike Online, FPS ihtiyaçlarınızı karşılar ve sonra bazılarını kapsar!
Gerçekçi grafiklere ve dinamik nişancı oyununa dalın. Ağır silahlı elit kuvvetler, tehlikeli teröristlere karşı ayak başparmağa gidiyor … Hepsi telefonunuzda! Şimdiye kadar gördüğünüz en iyi FPS aksiyon PvP savaşları için arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın! Herkesin en sevdiği CS tarzında mobil cihazların başına gelebilecek en iyi şey! Modern Strike Online’ı neden seveceksiniz:
✪ Tek veya çok oyunculu savaşlar için 7 savaş modu!
✪ Klanlar!
✪ Kullanıcı oyunları! Kendi kurallarınızla maçlar oluşturun!
✪ Farklı çevreye ve kendi özgün tarzına sahip 14 benzersiz harita!
✪ 50 benzersiz silah türü: tabancalar, tüfekler, makineli tüfekler, pompalı tüfekler ve daha fazlası!
✪ Silah kaplamaları!
✪ Zayıf cihazlar için optimizasyon!
✪ PC’lerde olduğu kadar ayrıntılı olarak güzel ve modern grafikler!
✪ Kolay ve sezgisel kontroller!
✪ Günlük ödüller! Ücretsiz ödüllerinizi almak ve günlük görevleri tamamlamak için her gün oynayın!
✪ Kazanmak için iyi taktiklere, stratejik düşünmeye ve takım çalışmasına ihtiyacınız olacak! Düşmanınızın zayıf noktalarını bulun ve kazanın! Ana oyun modları:
✪ Takım savaşı!
İki takım karşı karşıya gelir. Amaç: rakiplerinizi yok edin! Arkadaşlarınızla savaş alanına hakim olun! ✪ Ölüm Maçı!
Her asker kendi başınadır! En yetenekli FPS oyuncuları için tüm savaşlar için tehlikeli bir ücretsiz! ✪ Takım bombası savaşı!
Terörist ekip bir bomba yerleştirir ve özel kuvvetler ekibi onları durdurmaya çalışır! Tıpkı Counter-Strike ve CS: GO ✪ Duel’deki gibi!
Kimin en iyi olduğunu bulmak için bire bir savaş eylemi! Sadece siz ve rakibiniz savaş alanında yalnız! ✪ Özel operasyon!
Her turda sadece bir canla iki takım mücadele ediyor. Kazanan takım, sonunda en az bir askeri olan kişidir ✪ Hardcore!
Isıyı artırın ve terlemeye hazırlanın. Hasar 2x ile çarpıldığında, hataya yer yok!

✪ Özel oyun!
Kendi oyununuzu oluşturun ve haritayı / modu istediğiniz gibi seçin. Arkadaşlarınızı davet edin ve kendi nişancı oyun lobinizi oluşturun. Bu oyunlar size deneyim veya para kazandırmaz, silahlar kırılmaz ve maçlar sıralanmaz, ancak el bombaları ve ilk yardım çantaları kullanılır

Hatırlatma: Yarışmalara katılın ve klanınızın seviyesini yükseltin! Arkadaşlarınızla daha büyük ödüller kazanın!

Liderlik tablosundaki yeriniz için savaşın! Zırhınızı ve silahlarınızı yükseltin ve en sevdiğiniz görünümleri seçin. Optimum oyun dengesi, gerçekçi sesler ve patlama efektleri ve net grafikler sayesinde unutulmaz çatışmalara hazır olun.
Oyun, yeni haritalar, oyun modlarındaki silahlarla düzenli olarak güncellenmektedir.

Rusya’nın en iyi geliştiricilerinden işbirliğine dayalı en yeni mobil nişancı oyununu kaçırmayın!
Counter-Strike’tan ilham alan çevrimiçi FPS savaşı: telefonunuza olabilecek en iyi şey!

Modern Strike Online, oyuncuların iki takıma ayrıldığı birinci şahıs çok oyunculu bir nişancı oyunudur: teröristler ve anti-teröristler. Elbette amacınız, rakip takımın olabildiğince çok üyesini öldürmek ve maçın sonunda hangi takım daha fazla puana sahipse kazanır.

Modern Strike Online’daki oyun, dokunmatik ekranlar için mükemmeldir. Karakterinizi ekranın sol tarafındaki kontrollerle hareket ettirebilirken, parmağınızı sağa kaydırarak kamerayı ayarlayabilir ve silahınızı nişan alabilir, burada ayrıca atış, yeniden doldurma, nişan alma ve çömelme butonları bulabilirsiniz. .

Modern Strike Online ve Counter-Strike arasındaki benzerlikler oldukça belirgindir. Çok sayıda benzer silah ve hatta senaryo bulacaksınız. Bununla birlikte, bu iki oyun arasında Android’deki diğer taklit oyunlardan daha fazla fark var.

Modern Strike Online, her açıdan mükemmel bir çok oyunculu FPS’dir. Harika grafikleri, bir ton silahı ve birçok oyun modu vardır, bu da onu baştan sona oynamayı bir patlama haline getirir.

Bu uygulama hakkında

Modern Strike Online: Ücretsiz PvP FPS atış oyunu apk içerik derecelendirmesi TeenViolence, Blood şeklindedir ve 19 api ve üzerini destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Modern Strike Online:
Yeterli PvP FPS aksiyon oyunu alamıyor musunuz? Etrafınızdaki en ücretsiz öldürme FPS oyunlarını mı arıyorsunuz?
Şanslısın! Modern Strike Online’da harika FPS oyun ihtiyaçları ve daha fazlası var!
Harika bilgisayar oyunları grafiklerine ve dinamik nişancı oyununa gidin. Şimdiye kadar gördüğünüz en iyi FPS aksiyon PvP özel savaşları için arkadaşlarınızla çevrimiçi oynayın! Herkesin en sevdiği görev çağrısı, csgo ve pubg tarzında mobil cihazlarda olabilecek en iyi şey! Ücretsiz FPS oyunu:
Tek veya çok oyunculu PvP savaşları için 5 popüler savaş atış modu! Klan savaşları ve özel silah savaşları!
Ücretsiz Günlük ödüller! Seni sahiplenmek için her gün oyna … 

Daha

Apk İzinleri
 • harici depolamadan oku
 • ağ soketlerini aç
 • ağlarla ilgili bilgilere erişim
 • işlemcinin uykuya geçmesini veya ekranın kararmasını önleyin
 • Wi-Fi ağları hakkındaki bilgilere erişim
 • Modern Strike Online hakkında daha fazla bilgi

  Modern Strike Online, şaşırtıcı ve sürükleyici grafiklere sahip bir PvP First-person shooter oyunudur. Oyun, tüm teröristleri veya rakipleri ortadan kaldırmanız gereken uygulamalı silahlı savaş deneyimi sunar. Klanlar oluşturma ve tek veya çok oyunculu savaşlar için 7 savaş modunda oynama şansınız olacak. Ayrıca kendi yasalarınızı ve kurallarınızı oluşturduğunuz ve 14 haritayı fetheddiğiniz özel eşleşmeler de oluşturabilirsiniz.

  Modern Strike Online, daha küçük ve daha eski cihazlar için harika optimizasyonlar sunar ve çoğunda mükemmel şekilde çalışır. Neredeyse 50 tanesinden seçim yapabileceğiniz bir dizi silahınız olacak. Sadece bu değil, aynı zamanda silahınızın görünümünü özelleştirmek ve oyuncunun karakterini değiştirmek için kullanabileceğiniz birçok görünüm elde edeceksiniz. Yapılandırmaları yeniden düzenleme ve özelleştirme yeteneği sayesinde oyun kontrollerinin yönetimi de çok kolaydır. Oyunun silah listesi hakkında daha fazlasını okuyun  .

  Modern Strike Online Oynamak

  Modern Strike Online’ı sadece yukarıdaki indirme düğmesine tıklayarak indirebilirsiniz. Oyun boyutu, PUBG  veya  Call Of Duty Mobile ile karşılaştırıldığında yalnızca 450 MB daha küçüktür  . Modern Strike Online’ı ilk kez başlattığınızda, önce kontrolleri düzenleyen ve bilmeniz gereken çeşitli menüler arasında size rehberlik eden hızlı bir öğreticiden geçeceksiniz.

  Kısa bir çevrimdışı hazırlıktan sonra, oyununuzu Modern Strike Online’da oynamaya ve XP toplamaya hazırsınız. Ana menüdeki hızlı savaş seçeneği, ister yeni başlıyor olun, ister sadece birkaç dakika oynamayı planlıyorsanız ve bir oyun modu tercihiniz olmasa da, gitme seçeneğiniz olacaktır. Bu oyun modu, çalışma oturumları arasında küçük bir mola vermenin harika bir yolu olan hızlı oyun sunar.

  Modern Strike Online’da seviye atladıkça yeni oyun modları kullanılabilir hale gelir. 9. seviyeye ulaştığınızda, tüm klasikleri içeren altı modu da açmış olacaksınız: herkes için ücretsiz ölüm maçı, takım ölüm maçı, takım kadrosu savaşı (yeniden doğma yok), bomba modu (klasik arama ve yok etme), sert modu ve arkadaşlara karşı dostane savaşlar için özel maçlar. Kontrolleri özelleştirmek de çok kolaydır.

  Kontrol düzeni, ayarlar menüsünde düğmelerin ve kontrol çubuklarının yerleşimini ve boyutunu tamamen kişiselleştirme seçenekleriyle bir mobil tetikçi için olabildiğince iyidir. Bu oyunun tek kötü yanı, her aşamayı bitirdikten sonra görünen açılır reklamlardır. Onları kaldırmak için oyunu satın alma seçeneğiniz var ama bunun eğlencesi nerede.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *