City Racing 3d (Mod, Unlimited Money) İndir Android’de Ücretsiz

Download
5.0/5 Votes: 2
Report this app

Description

City Racing 3D Açıklaması

1. Ücretsiz Fizik 3D Araba Yarışı oyunu Gururla Sunuldu!

Hızlı sürüş deneyimini yepyeni bir seviyeye getirin! İnanılmaz ince boyut ve WiFi Multi-Player yarış modunu destekler! Trafikte yarışın! Sokak yarışının kralı olun!

● Gerçek Rekabet
Gerçek arabalar, gerçek pistler, epik drift hareketleriyle gerçek trafik yarışı. Skor tablolarında yukarı tırmanın!

● Süper Arabalar ve Kolay Kontroller
Ücretsiz güzel arabalar ve test sürüşü için büyük bir sürpriz! Kolay kontroller ve harika araba seçimi

● Araba Yükseltmeleri ve Özelleştir
Turbo motor yükseltmesi, arabanız için en uygun ayarı bulun. Renkli boyalar ve havalı çıkartmalar

● WiFi Çok Oyunculu Yarış
Cep telefonunda 1. LAN Çok Oyunculu Gerçek Zamanlı Yarış oyunu!

● Global Ralli Turu
Tokyo, Paris, Chicago, Londra, Makao, Kahire, Hawaii, Chengdu, Arizona gibi dünyanın en hareketli metropolünde yarışın

● Pek çok Yarış Modunda
Kariyer, Eliminasyon Turnuvası, 1’e 1, Zamana Karşı

Ücretsiz Clash Yarışı City Racing 3D’de!

Önerilerinizi ve yorumlarınızı duymaktan memnuniyet duyarız!
City Racing 3D, dünyanın en hızlı araçlarından bazılarının direksiyonuna geçebileceğiniz ve dünyanın dört bir yanındaki farklı şehirlerde (Amerika Birleşik Devletleri ve Japonya’dan İngiltere ve Mısır’a) kentsel yollarda sürüş yapabileceğiniz bir yarış oyunudur.

Oyunda, yarışları kazandıkça kilidini açabileceğiniz geniş bir araba yelpazesi var. Ayrıca her birini lastikler, motorlar, turbo, şanzıman, frenler vb. Dahil olmak üzere her türden parça ile yükseltebilirsiniz. Doğal olarak, çok çeşitli boya işleri arasından da seçim yapabilirsiniz.

Arabaların çeşitliliğinin yanı sıra, City Racing 3D çok sayıda parkur sunar, böylece Tokyo, Paris, Chicago, Londra, Makao, Kahire ve Hawaii gibi yerlerde rekabet edebilirsiniz. Hepsi doğru bir şekilde tasarlanmıştır ve onları tanınabilir kılan yer işaretleri içerir.

City Racing 3D, tek oyunculu şampiyonalarda rekabet etmenin yanı sıra, dünyanın dört bir yanından diğer oyunculara karşı oynadığınız çok oyunculu bir mod oynamanıza izin verir – bireysel düellolardan çevrimiçi turnuvalara kadar her şey.

Ayarlarda, farklı kontrol sistemleri arasından seçim yapabilirsiniz. İvme ölçeri (döndürmek için Android cihazını sola ve sağa eğerek) veya sanal kontrolleri (dönmek için ekrana dokunarak) kullanabilirsiniz.

City Racing 3D, harika grafiklere, dokunmatik ekran için mükemmel kontrollere ve büyük miktarda içeriğe sahip bir 3D sürüş oyunudur.

Ücretsiz ve basit bir araba yarışı oyunu!

City Racing, oynaması kolay bir  sandbox araba  yarışı oyunudur . Öyle yana  oynamak için ücretsiz , dünyadaki sanal taraftarlar arasında son derece popüler olmuştur. Oyun, garaja götürmeniz gereken harap olmuş bir araba ile başlıyor. Tamirci ile tanıştıktan sonra, hedefler ve görevler hakkında biraz bilgi alırsınız. Gibi  StreetRacer  ve  X Hız Race , farklı etkinlikler bulmak için şehir etrafında araba sürebilirsiniz. Her galibiyet sıralamanızı artırır  ve araba yükseltmelerini aramanıza izin verir.

Çok sayıda harita ve yükseltme

Gametop, sinir bozucu reklam yazılımları ve kısıtlamalar olmaksızın çok çeşitli ücretsiz oyunlar için her zaman popüler olmuştur. Geliştirici atari oyunları, atış oyunları ve daha fazlasını sunarken, yarış oyunları dünyanın dört bir yanındaki hayranlar tarafından indirildi. Yıllar geçtikçe, City Racing lider bir sanal alan oyunu haline geldi  . Araba yarışı oyunlarından hoşlanıyorsanız,  adrenalin pompalayan ve hızlı tempolu ortam  sizi uzun süre meşgul tutacaktır. Oyun  büyük haritalar ve birçok seviye ile birlikte geldiğinden, PC’nizdeki deneyimden hayal kırıklığına uğramayacaksınız.

City Racing iyi bir oyun mu?

Daha önce de belirtildiği gibi, City Racing, bazıları Car Racing Adventure gibi popüler oyunlardan bile daha büyük olan devasa haritalara odaklanıyor  . Oyunu oynarken çok çeşitli arabalardan seçim yapabilirsiniz. Hiçbir sıkıntısı yoktur  heyecan verici ve ilginç zorluklar  meşgul tutmak için. City Racing, size canlı bir yarış deneyimi sunmak için çeşitli rakiplere, bozuk arabalara ve yasadışı sokak yarışlarına odaklanır.

GTA benzeri oyunlardan hoşlanıyorsanız  , bu etkileyici görünecektir. Oyun arabaları yükseltmenize izin verdiği için sıkılmıyorsunuz veya monoton hissetmiyorsunuz. Yarışları kazanmaya devam ederken, yükseltme yapmak için kullanabileceğiniz ‘para’ ile ödüllendirilirsiniz. Rakipler üzerinde avantaj elde etmenize yardımcı olur. Görsel olarak, Şehir Yarışı oldukça garip görünüyor. Ne yazık ki, fizik gerçekçi görünmüyor ve oyun modası geçmiş grafiklerle geliyor. GT Racing 2  ve  Asphalt 8 ile karşılaştırıldığında  City Racing, mevcut görsel standartlara uymuyor.

Eğlenceli bir deneyim olsa da, sokaklardaki yayalar, araba kazaları ve yoldaki rastgele darbeler gerçek dışı görünüyor. Dahası, İngilizce seslendirme, çoğu oyuncu için oldukça can sıkıcı olabilen altyazı şeklinde kötü bir şekilde çevrilmiştir. Şu an itibariyle, City Racing için en büyük şey, oyunun tamamen ücretsiz olmasıdır.

City Racing nasıl oynanır?

Diğer araba yarışı oyunları gibi, City Racing de bir dizi hedef ve görevle birlikte gelir. Bununla birlikte, oyunda   sizi meşgul etmek için birden fazla harita ve görev bulunur . Oyuna başladığınızda, harap bir arabada şehre varıyorsunuz. İlk adım, arabayı bir tamirci ile tanıştığınız bir garaja götürmektir. Görevler hakkında kısa bir sohbetten sonra, caddelerde rastgele araba kullanmaya gidiyorsunuz.

Karakterin paraya ihtiyacı vardır ve bu nedenle sokaklarda yarışmaya başlar. City Racing , her yerin farklı ödüller kazandığı 30 sıralı bir liderlik tablosuna odaklanıyor  . Oyun iki farklı yarış türü ile geliyor. İlki, sokakta rakiplere karşı yarışabilirsiniz. İkincisi, zamana karşı yarışırsınız.

Oyundaki zorluk seviyesi her yarış için değişiyor. Sivilleri vurmazsanız, bonus puan kazanabilirsiniz. Benzer şekilde, polis arabalarını yok etmek ödüllendirilmenizi sağlar. Yeterince para kazandıktan sonra  , arabanızın şanzımanını, lastiklerini, gövdesini ve motorunu yükseltebilirsiniz . Hatta yeni bir araba bile satın alabilirsiniz.

City Racing’in farkı nedir?

Diğer yarış arabası oyunlarının aksine, City Racing yepyeni, parlak bir araba ile başlamıyor. Aslında, tamir ettirmeniz gereken harap olmuş bir makineyle başlar. Araba tamir edildikten sonra, arabayı yükseltmenize yardımcı olan kredi kazanmak için sokak yarışına katılabilirsiniz. Oyunu oynamaya başladığınızda, şehirde dolaşma fırsatınız var. Haritayı ve karakterleri anlamanıza yardımcı olur.

Bir şeylere alıştıktan sonra, sıralamayı iyileştirmek için zamana veya rakiplere karşı yarışabileceğiniz etkinlikleri aramaya başlayabilirsiniz  . Her yarış size farklı sayıda ‘puan’ vererek frenleri, süspansiyonu, lastikleri ve arabanın diğer parçalarını yükseltmenize olanak tanır. Yeterli krediyle yeni bir araba bile satın alabilirsiniz.

Şehrin muhteşem bir şeyi olmasa da, yarışlar eğlenceli ve hızlıdır. Çarpışmalar gerçekçi görünmüyor ancak polis arabalarını yok etmek ve rakipleri öldürmek için size adrenalin veriyor. GTA tarzı oyunlarla ilgilenen herkes için bu mükemmel bir seçim olacaktır. Arabayı yükseltmeye devam ederseniz, satın alma zahmetine girmeden size saatlerce eğlence sunar.

Eğlenceyi en üst düzeye çıkarmak için, şehir içinde birkaç tur denemek daha iyidir. Dar virajlarda dönüşler ve ani duruşlar da dahil olmak üzere aracın yol tutuşunu daha iyi anlamanıza yardımcı olur. Oyunun eğlenceli bir yönü, çok hızlı gittiğinizde polis arabalarının sizi durdurabilmesidir. Kaçmayı bile deneyebileceğiniz bazı ilgi çekici etkileşimlere yol açar. Bu oyun sektörün önde gelen isimlerinden biri olmasa da yine de iyi bir yarış oyunu.

Macera dolu bir sandbox yarış oyunu!

City Racing for Windows, ücretsiz, oynaması eğlenceli bir araba yarışı oyunudur. Size büyük haritaları keşfetme özgürlüğü sağlar. Dahası, ödüller kazanmak ve arabaları yükseltmek için sokak yarışlarında ve çeşitli görevlerde kendinizi şımartabilirsiniz. City Racing, zıplamalara, çarpışmalara ve diğer unsurlara odaklanarak çok çeşitli akrobasi hareketleri yapmanıza olanak tanır.

İster şehirde özgürce araba kullanabileceğiniz gibi, ister rakiplerinize karşı bir yarışta kendinizi şımartabileceğiniz için City Racing uzun süre monoton hissetmiyor. Oyunda para kazanmak için taksi şoförü olarak da çalışabilirsiniz. Şüphesiz, City Racing indirmesi sandbox hayranları için iyi bir seçimdir. Asphalt 9: Legends  ve diğer popüler oyunlarla aynı seviyede olmayabilir,  ancak bilgisayarda zamanınızın tadını çıkarmak için iyi bir şans verir.

Artıları

  • Keşfedilecek büyük haritalar
  • Birden çok olay
  • Dinamik araç yükseltmeleri
  • Oynaması ücretsiz

EKSİLERİ

  • Gerçekçi olmayan fizik
  • Eski grafikler

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *