Reigns APK 1.09 İndir Android 2019 Son

Reigns APK 1.09 İndir Android 2019 Son Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Reigns APK 1.09 İndir Android 2019 Son

Oyun, her yaştan insan tarafından sevilen bir şeydir ve bu dijital çağda, en sevdiğiniz oyunları mobil cihazları kullanarak istediğiniz zaman oynamak çok kolay hale geliyor. İnternette bulunan çeşitli kategorilerdeki oyunlarla, kişi her zaman indirmeyi seçtiği bir şey bulur. Dünya çapında en popüler ve yaygın olarak kullanılan mobil işletim sistemi Android’dir ve esnekliği ve Dr. Decks APK gibi uygulamaların kullanılabilirliği nedeniyle herkes tarafından sevilmektedir  . Google Play Store’u açabilirsiniz ve basit bir arama size sorgunuzla ilgili yüzlerce uygulama verecektir. İnsanlar her zaman oynaması iyi olan ve cihazlarına yük yüklemeyen oyunlara ihtiyaç duyarken, Reigns adında çok iyi bir oyunla karşılaştık. İsminden de anlaşılacağı gibi bu oyun bir hükümdarı andırıyor ve bu belli ki sizsiniz (oyuncu).

Reigns oyunu DevolverDigital tarafından geliştirilmiştir ve temelde bir kart oyunudur, bu nedenle grafiklerde veya yoğun oyunlarda çok yüksek kalitede olmasını beklemeyin. Karar verme gücünüzü geliştiren basit oyunları ve oyunları oynamaktan hoşlanıyorsanız, o zaman Reigns oyununu oynamayı düşünebilirsiniz. Şu anda, Reigns yalnızca Android cihazlar için mevcuttur ve Google Play Store’da yaklaşık 3,50 ABD doları ve iTunes Store’da yaklaşık 0,99 ABD dolarıdır. Bu oyun temelde, hanedanınız için kararlar vermek için kartları sağa veya sola kaydırmanız gereken bir kart oyunudur. Her karar medeniyetinizi etkiler ve herhangi bir kötü karar verilirse oyunu kaybedersiniz.

  Reigns AP’yi indirin

İşte bu yazıda, size Android için Reigns oyunu hakkında her şeyi anlatacağız ve size Reigns APK indirmesi için bağlantılar sağlayacağız. Bu ücretli bir oyun, bu yüzden ücretsiz olarak sunmayı düşündük ve burada bu sayfada, Android için Reigns oyunuyla ilgili her şeyi bulacaksınız. Bu sayfadan Reigns APK’nin son sürümünü indirmeniz ve ardından bu oyunu cihazlarınıza manuel olarak yüklemeniz gerekecektir. Bu konuda yeniyseniz, aşağıda Android’inize yükleme adımlarını da bulacaksınız. Bunun dışında, oyunu bu sayfayı kullanarak indirip denedikten sonra, geliştiricileri desteklemek için Google Play Store’dan resmi Reigns oyununu satın almanızı talep edeceğiz.

Reigns Game Tam Sürüm Özellikleri

Yenilikçi Oyun –  Reigns Android oyunu en yenilikçi oyunlardan biridir ve aynı şekilde birçok ödülle ödüllendirilmiştir. Android için basit ama eğlenceli bir kart oyunu arıyorsanız, kesinlikle Reigns APK’sini indirmelisiniz. Oyunda kararlar vermek için kartları sağa veya sola kaydırmanız yeterlidir, ancak dikkatli olun çünkü her kararın kendi sonuçları vardır. Bu oyunu nasıl düzgün oynayacağınızı öğrenmek için internette Reigns oyun kılavuzunu da okuyabilirsiniz.

Minimal Graphics –  Reigns çok küçük bir oyundur ve bu günlerde piyasaya sürülen diğer oyunlara kıyasla çok gelişmiş grafiklere sahip değildir. Bunun yerine, bu oyun çok temiz ve minimal grafiklere sahip ve bu da oyunu daha da ilginç kılıyor. Her seçenek ekranda kolayca görülebilir ve daha fazla seçenek aramak için oyunda kolayca gezinebilirsiniz. Basit görünümlü oyunlar oynamayı seviyorsanız, kesinlikle Reigns APK indirmesini bu sayfadan yapmalısınız.

Öğrenim Yönetimi –  Reigns APK’sinin son sürümünü ücretsiz indirmenin bir başka nedeni de bu oyundan yönetim hakkında bilgi edinebilmenizdir. Bu oyunda sürdürmeniz gereken yaklaşık 4 farklı kategori var ve aralarında bir denge olması gerekiyor. Bu oyunda krallığınızın dört unsuru; kilise, halk, ordu ve hazine. Aldığınız her karar onlar için büyüme oranını etkiler ve bir öğe dolduğunda veya boş olduğunda oyunu kaybedersiniz.

Oyun İçi Etkinlikler –  Bu oyunda, bu oyunu oynama şeklinizi değiştirecek çeşitli oyun içi etkinlikler bulunmaktadır. Bu tür olayların meydana gelmesi durumunda tüm kararlarınız kötü olabilir, ancak bunun için endişelenmeyin çünkü oyunda yalnızca belirli bir şeye odaklanmadığınız sürece gerçekleşmesi için çok az şans vardır. Reigns APK iOS’u indirmek için bağlantılar arıyorsanız, bu sayfada sağlanan dosya sizin için değildir.

% 100 Ücretsiz ve Güvenli –  Bu oyun ücretsiz olmasına rağmen, burada Reigns APK dosyasını ücretsiz olarak sağlıyoruz çünkü dışarıdaki birçok kişi onu arıyor. Reigns APK OBB indirmesi yapmanız gerekmediğini unutmayın, çünkü APK dosyasının kendisinde gerekli tüm dosyalar bulunur. Bu sayfadan oynadıktan sonra oyunu beğendiyseniz, geliştiricileri desteklemek için Google Play Store’dan satın almanız gerektiğini unutmayın.

Son Sürüm Reigns APK Dosyası Bilgileri Artık Android için Reigns oyunu ve Reigns’i ücretsiz indirmeniz için bağlantılar sağlama zamanı hakkında çok şey biliyorsunuz. Aşağıda belirtilen bağlantıyı kullanarak, PUBG Mobile Lite APK gibi manuel olarak yüklemeniz gereken Android için en son Reigns APK’sini indirebileceksiniz . Bu dosyanın yalnızca Android mobil ve tablet cihazlarda çalışacağını unutmayın, bu nedenle iOS crack sürümü için Reigns oyunu arıyorsanız, bu sizin için değildir. Daha önce Android’e bir APK dosyası yüklediyseniz, bununla ilgili herhangi bir sorunla karşılaşmayacaksınız, ancak bu konuda yeniyseniz, bu oyunu Android cihazlarınıza yüklemek için aşağıda bahsettiğimiz adımları takip edebilirsiniz. Android için Reigns APK İndir | Reigns Game APK Ücretli Sürüm.

  • Açıklama
  • Yardım
  • Reignsbir Krallık hükümdarının hayatını anlatan alışılmadık bir simülatör . Hikayede ana karakter aniden büyük bir devletin sakinlerinin kaderinin sorumluluğunu üstlenir. Artık ortaçağ toplumunun tüm yaşamından sorumlu olacak. Yönetiminde eğitim, ilaç, komuta ve kontrol ve devlet fonları ile din işleri olacak. Bir şeyler ters giderse, yeni yapılan Başpiskopos görevden ayrılacak.

    Oyun, türün en iyi geleneklerinde yer alan bir metin macerasıdır. Kullanıcı soruları cevaplamalı, emir ve kararlar vermelidir. Çoktan seçmeli cevaplardan birini seçmeniz gerekiyor. Her birinin belirli bir sonucu vardır. Birkaç yanlış kararın ardından insanların talihsiz bir hükümdar çekmek istemesine şaşırmamalıyız.

    Oyuncuya yardımcı olmak için ülkede neler olduğunu anlamak için dört gösterge verilir. Ordunun durumunu, dinini, Hazineyi ve şu anda sakinlerin ruh halini gösteriyorlar. İçlerinden biri sıfıra düşerse, o zaman kral söz verdi. Reigns  – zevkle ve aynı nefeste geçen harika bir oyun. Benzer oyunların tüm hayranlarına hitap edecek.

Download links


Reigns Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *