Android’de Fruit Ninja’yı (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Fruit Ninja Açıklaması

Fruit Ninja®  , nesnenin olabildiğince çok meyve dilimlemek olduğu tehlikeli derecede bağımlılık yapan bir beceri oyunudur. Ninja meyvelerden nefret eder, bu yüzden oyunun eğitim içeriği ekranın altından atılan meyveleri dilimlemektir. Fruit Ninja  , ilginç ama aynı zamanda heyecan verici unsurlarla dolu bir oyundur. Kılıcınızı kullanmak için parmağınızı ekranda kaydırdığınızda, memnuniyetiniz tarifinizin ötesinde.

2D ile 3D ile savaşmanın yolu, oyunun görsel efektlerini çok iyi hale getiriyor! Tıpkı bol su içeren bir meyve gibi, onu dilimlediğinizde, meyve suyu sıçradı, ne kadar harika! Bu oyunda pek çok meyve türü bulunuyor: karpuz, ananas, kivi, çilek, yaban mersini, muz, elma vb. Düşmeden önce hepsini hızla kesin. Dikkat etmeniz gereken tek şey bombaları kesmek değil, yoksa oyun biter. Fruit Ninja’yı  daha önce hiç olmadığı gibi

oynayın  ! Efsanevi orijinal dilimleme oyununu sıfırdan yeniden inşa ettik, hem yeni hem de mevcut hayranlar için yepyeni bir oyun ve karakterler ekledik! Fruit Ninja’ya en büyük  ilavede

 lansmandan bu yana, tüm Blades ve Dojoların artık oyun üzerinde benzersiz bir etkisi var. On meyveli Büyük Dalga mı istiyorsunuz? Asla meyve düşürmeyecek şekilde sıçrayan bulutlar? Destansı kombolar için dönen hortumlar mı? Teçhizatınızı karıştırın ve eşleştirin, tüm güçleri deneyin ve sizin için neyin işe yaradığını bulun!

Heyecan verici Fruitasia dünyasından yeni karakterler aksiyona katılıyor. Katsuro ve Mari, acemi bir meyve ezicisinden tamamen dilimleme makinesine doğru büyürken size oyun sırasında rehberlik edecek!

Meyve dilimleyin, bombaları dilimlemeyin – bağımlılık yapan  Fruit Ninja  aksiyonuna başlamak için bilmeniz gereken tek şey bu ! Oradan, becerilerinizi genişletmek için Classic, Zen ve hayranların en sevdiği Arcade modunun nüanslarını keşfedin. Yüksek bir puan için dilimleyin, maksimum etki için güçlendiriciler ve özel muzlar kullanın ve çok dilimli Nar için çıldırın.

Fruit Ninja’nın görünümü ve verdiği his   mükemmel. Ananasın gerçekçi sıçramasından, tüm menü simgelerinin dilimlenerek seçilmesi gerektiği gerçeğine açık, Fruit Ninja’da ayrıntılara dikkat edilmesi dikkat edilmesi   gereken bir şey. Sakin fon müziği de temaya çok iyi uyuyor.

Fruit Ninja  , oynamak için süper ödüllendirici olan oyunlardan biridir. Meyve dilimleme hissi o kadar tatmin edicidir ki, yüksek puanınızı geçme çabasıyla gittikçe daha fazla geri gelmenizi sağlar.

Nasıl oynanır:
1. Puan almak için üç veya daha fazla aynı meyveyi eşleştirin.
2. Seviyeyi geçmek için meyvelerin ekrandaki son satıra bakmasına izin verin.
3. Daha fazla meyveyi çabucak ortadan kaldırın, ekstra puanlar alabilirsiniz

Bilmeniz gereken bazı sorunlar.
Oyun Sırasında Başlatma Sorunları ve Kilitlenmeler

 Bu sorunu çözmek için lütfen aşağıdaki adımları deneyin 1.
Oyun Uygulamasını
kapatın ve arka planda
çalışmadığından emin olun 2. O anda açık olan tüm diğer uygulamalarla 1. adımı tekrarlayın 3. Emin olun Cihazınızda bol miktarda depolama alanınız var 4. Cihazınızın
gücünü döndürün (kapatıp tekrar açın)
5. Başka hiçbir uygulama çalışmadan Oyun Uygulamasını başlatın Oyunu yeniden yüklemek,

altta yatan sorunları çözmek için harika bir yoldur ancak sadece son çare olarak yapılmalıdır.

Fruit Ninja hakkında daha fazla bilgi

Fruit Ninja, dünya çapında 100 milyondan fazla indirme ile tüm zamanların en popüler Android Oyunlarından biridir. Aynı zamanda çok popüler olan ücretli bir sürümü de var. Bu bağımlılık yapıcı oyunun popülaritesinin nedeni, giderek daha fazla meyve dilimleme ve yok etme arzusunu her geçen gün artırıyor.

Fruit Ninja, iyi grafiklere sahip sürükleyici bir oyundur. Bu oyun, boş zamanlarını geçirmek için heyecan verici bir oyun arayan tüm oyun severler için özel olarak geliştirilmiştir. Bu oyunu oynamaya başladığınız an bir daha elinizi bırakmak istemeyeceksiniz. Ayrıca her fırsatta oynamak isteyeceksiniz. Oyunda son derece renkli animasyonlar, gerçekçi efektler ve sesler var. Dünyadaki milyarlarca insan bu oyunu deli gibi oynuyor. Daha ne bekliyorsunuz?

Oynanış

Parmağınız kılıcınız ve ninja rolünü böyle oynuyorsunuz. Oyunda hiçbir zaman gerçek bir silah tasvirini görmüyorsunuz, ancak meyveleri dilimlediğinizde sadece kılıç kaydırma ses efekti görüyorsunuz. Mango, muz, elma, kivi ve kavun zıplar ve parmaklarınızla kaydırarak onları kesmeniz gerekir. Onları özlerseniz ve düşerlerse bir can kaybedersiniz. Android telefonunuzun dokunuşunu kullanarak bu yaprakları çok keskin bir kılıçla parmaklarınızla kesmeniz gerekiyor. Ama sandığınız kadar kolay olmayacak, bunu yapmak için çok seri olmanız gerekiyor, parmaklarınızın çok hızlı çalışması gerekiyor.

Buraya püskürtülen tek şey meyve suyu. Meyvelerin arasına bombalar fırlatılır, eğer bir bombaya dokunursanız, patlar ve bomba patlar. Ekstra puan ve ek avantajlar için meyve kombinasyonlarına basın. Fruit Ninja’da Arcade, Classic ve Zen olmak üzere üç oyun modu vardır. Başarınızın üzerine, ninja Sensei sizden mutlu olacak ve size meyveler hakkında eğlenceli gerçekler anlatacak. Bombasız kaydırmalar için Zen moduna geçin. Çok oyunculu oyunları aynı cihazda başka bir kişiyle veya Game Center üzerinden çevrimiçi olarak oynayabilirsiniz.

=

Yeni arka planların ve bıçakların kilidini açacak başarılar kazanın. Ayrıca bu başarıları takip edebilir ve puanlarını diğer oyuncularla lider tabloları aracılığıyla karşılaştırabilirsiniz. Fruit ninja hakkında daha fazla bilgi için destek merkezini ziyaret edebilirsiniz.

Ücretli ve Ücretsiz Sürüm
Ücretsiz sürümde zen modu yoktur. Zen modu herhangi bir bomba içermez. Ayrıca Fruit ninja free, çevrimiçi çok oyunculu moda sahip değildir. Fruit ninja’nın ücretli versiyonu yaklaşık 1 $ ‘dır ve oyun mağazasında meyve ninja klasiği adıyla anılır.

Bu uygulama hakkında

Fruit Ninja® apk içerik derecelendirmesi Herkes’dir ve 16 api ve üstünü destekleyen android cihazlara indirilebilir ve yüklenebilir.

Dojoya hoş geldin ninja. Hedefiniz: meyve dilimlemede ustalaşmak! Bunu yapmanın, popüler meyve dilimleme mobil oyunu Fruit Ninja oynamaktan daha iyi bir yolu var mı? 🍉

Milyarlarca oyuncunun tanıdığı ve sevdiği üç klasik oyun modu ile kılıcınızı açın ve sulu katliamı başlatın. Özel Double Score, Freeze veya Frenzy muzların yardımıyla bombalardan kaçmaya ve büyük komboları dilimlemeye odaklanırken, hayranların en sevdiği Arcade modunda yeni bir yüksek puan belirlemenin heyecanını yaşayın. Daha az yoğun bir şeye mi ihtiyacınız var? Zen Modunda rahatlayın ve stresten kurtulmak için kesin. Son olarak, sonsuz Klasik modda olabildiğince kesin – sadece bombalardan kaçının ve meyveyi düşürmediğinizden emin olun! Puanınıza harika bir destek sağlayacak özel güçlendiriciler kullanarak oyununuzu daha da heyecanlı hale getirin. 🍓

Becerilerinizi ve reflekslerinizi keskinleştirdikten sonra, onları Etkinlik modunda test edin; burada domuz Truffles, Mari ve Rinjin gibi karakterlerle zorlu ve yoğun çatışmalara girerek, benzersiz kılıçlar ve dojolar kazanma şansı yakalayabilirsiniz. Klasik, Zen ve Arcade modunda kullanılır. Günlük Mücadele modumuzda gününüzü renklendirin ve kendinizi daha enerjik hale getirin – diğer ninjaları özel ödüller ve şan için alt edebilir misiniz? 🏆

Arkadaşlarınıza ve ailenize etraftaki en iyi ninja olduğunuzu kanıtlayın. Paylaşılan ekranlı yerel çok oyunculu bir maçta ne kadar kesebileceğinizi gösterin veya sıralamalarda yükselmek ve liderlik tablosunun zirvesine ulaşmak için puanınızı arkadaşlarınızla karşılaştırın! Fruit Ninja’nın büyük hayranı: Çizmeli Kedi? Eğlenceli ve bağımlılık yaratan mini oyunlarla kendinize meydan okuduğunuzdan ve favorinizi bulduğunuzdan emin olun! 🍒

Ne için bekliyorsun? İster biraz akılsız eğlence için oynuyor olun ve rahatlamaya ve zaman geçirmeye çalışıyor olun, ister usta bir ninja olarak becerilerinizi geliştirmeye çalışıyor olun, bu oyun tam size göre. Muhteşemliğin tadını çıkarın ve Fruit Ninja’nın heyecanına inanın – doğrayın! ⚔️

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *