Card Wars Adventure Time (Mod, Unlimited Coins) İndir Android’de Ücretsiz

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Card Wars Kingdom açıklaması

Domuzu salla! Kartla mücadele zamanı!

Zafere giden yolda savaşmak için yaratıkları çağırın ve büyü yapın. Husker Şövalyeleri veya Soğuk Köpeklerden oluşan bir orduya komuta edin, kuleler yerleştirin ve ultimo saldırıları başlatın. Yaratıkları ve büyüleri yükseltmek için desteleri toplayın. Finn, Jake, BMO, Princess Bubblegum, Marceline, Flame Princess ve daha fazlası olarak oynayın.

Bir mana ile başlarsınız ve her turda bir tane daha alırsınız. Oynamak için çeşitli kartların ve yaratıkların kullanım maliyetinin ne kadar olduğuna dikkat edin ve önceden plan yapın.

Bilgi almak ve hatırlamak için dokunun: her şey mana kullanır.

Onlar hakkında daha fazla bilgi almak için hemen hemen her şeye (yaratıklarınız, rakiplerinizin yaratıkları, kartlar vb.) Dokunabilirsiniz. Laboratuvarda yaratıkları geliştirin. Burada yaratıklarınızı çeşitli şekillerde daha güçlü hale getirebilirsiniz ama bu size mal olur.

Daha fazla güzellik için görevleri tamamlayın. Görevlerinizi ana menüden kontrol edebilirsiniz ve bitirmek size takımınızı geliştirmek için kullanabileceğiniz her türlü güzelliği verecektir.

Yaratık maliyetlerine dikkat edin. Genellikle bir yaratığı çağırmak çok fazla zaman almaz, ancak daha güçlü olanlarla saldırmak daha pahalıya mal olur. Kesinlikle beş ağır vuruştan oluşan bir takım oluşturabilirsiniz, ancak büyük olasılıkla birkaç tur boyunca hareket edemeyeceklerdir.

Bazı canlılar diğerlerinden daha iyi başlangıç ​​yapar. Buna bir örnek, saldırı gücü düşük, ancak sağlığı iyi olan ve kullanımı çok maliyetli olmayan Mısır Duvarıdır. Harcayacak çok az mananız olan erken turlar için mükemmeldir.

Yaratığınızı saldırmak için başka bir yaratığın üzerine sürükleyin. Sağlık veya saldırı gücü gibi istatistikleri kontrol etmeniz gerekiyorsa, onlara dokunmanız yeterlidir.

Cards Wars Kingdom’a katılın ve düşmanlarınıza saldırırken eğlenin.

Card Wars Kingdom, ünlü TV programı Adventure Time’a dayanan eğlenceli bir kart oyunudur. Burada kart düellolarının kralı olmanız ve en sevdiğiniz karakterlerle savaşmanız gerekiyor.

Başlamak için Finn, Jake, Marceline the Vampire Queen, Ice King veya Princess Bubblegum arasından seçim yapın ve her karakterin büyülü güçlerini keşfedin. Hedefiniz, Cool Guy olmak için rakibinizin tüm yaratıklarını yok etmektir. Bu yüzden takımınızın sorumluluğunu elinizden geldiğince üstlenin ve rakiplerinizi yok etmek istiyorsanız iyi bir strateji geliştirin.

Yaratıklarınız ve sihirli kartlarınız, onları masaya yerleştirirken göz önünde bulundurmanız gereken bir dizi özelliğe sahiptir. Her birinin kendine ait bir enerjisi vardır. Enerji olmadan hareket edemezsiniz. Tüm saldırı mekanizmalarını ve türlerini anlamak için, her karakterin özel olduğu ve her eylemin farklı bir tepkiyi tetiklediği göz önüne alındığında, öğreticiyi oyunun başında tamamlamalısınız. Bir rakibi yenmek veya arkadaşlarınızdan yardım istemek için tüm kartlarınızla birleşik bir strateji oluşturun.

Card Wars Kingdom’da, destenizi geliştirmenize yardımcı olacak yeni kartların kilidini açarak laboratuvarınızda yaratıklar yaratabilirsiniz. Oyun, Adventure Time’ın mizahıyla doludur ve hayranların her oyunda Finn ve Jake’in tadını çıkarmasına izin verir. Dünyanın her yerinden kullanıcılara karşı savaşın, zindanlarda savaşın ve Jake’e bu eğlenceli oyunda herkesten daha iyi olmanın zevkini yaşayın.

Kart Savaşları

*** Kart Savaşları – Macera Zamanı güncellemesini ilgilendiren bir sorunun farkındayız ve bazı Android oyuncuları zorluklarla karşılaşabilir. Şu anda sorunu çözmek için çalışıyoruz ve mümkün olan en kısa sürede başka bir güncelleme yayınlayacağız. Kararlılığı artırmak için lütfen Android 4.2’ye yükseltmeyi deneyin. Sabrınız için teşekkür ederiz! *** Domuz Floop! Macera Zamanı KART SAVAŞLARI! Adventure Time bölümü olan “Card Wars” dan esinlenen oyunu oynayın! Zafere giden yolda savaşmak için yaratıkları çağırın ve büyü yapın.
KART SAVAŞ! Rakibinizin güçlerini yok etmek için Husker Şövalyeleri, Havalı Köpek, Ölümsüz Mısır Gezgini ve hatta Domuz gibi harika savaşçılardan oluşan bir orduyu komuta edin! Ultimo saldırılarını serbest bırakmak için kuleler yerleştirin ve büyü yapın. ÖZEL GÜVERTE! Tüm savaşları kazanın! Destenizi her rakip için özelleştirmek için yeni kartlar toplayın. Yaratıklarınızın, büyülerinizin ve kulelerinizin seviyesini yükseltin, veya kartlarınızı daha da güçlü hale getirmek için bunları bir araya getirin. YÜKSEK STAKES SAVAŞLARI!
Bir Cool Guy olarak taçlandırılmak için gerekenlere sahip olduğunuzu mu düşünüyorsunuz, yoksa sonunda Dweeb kupasından mı içeceksiniz? Ooo Diyarı’na doğru ilerlerken Finn, Jake, BMO, Princess Bubblegum, Marceline, Flame Princess ve daha fazlası olarak kendi savaşlarınızı başlatın! Bu herhangi bir kart savaşı değil. Macera Zamanı KART SAVAŞLARI! ********************* Bu oyun şu dillerde mevcuttur: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, İspanyolca (Latin Amerika), Brezilya Portekizcesi Eğer varsa Bu uygulamayla ilgili sorunlar için
[email protected] veya https://d3publisherofamerica.zendesk.com/hc/en-us/requests/new adresinden bizimle iletişime geçmekten çekinmeyin. Bize karşılaştığınız sorunların yanı sıra hangi cihazı ve işletim sistemi sürümünü kullandığınızı anlatın. ********************* ÖNEMLİ HUSUSLAR: Bu uygulama, yetişkinlerin oyun oynamayı geliştirmek için gerçek parayla ek oyun içi öğelerin kilidini açma veya satın alma seçeneği içerir. 0,99 – 29,99 ABD Doları (veya geçerli bölgesel para biriminde eşdeğer tutar). Cihaz ayarlarınızı değiştirerek uygulama içi satın alımları devre dışı bırakabilirsiniz. Bu uygulama, Cartoon Network ve ortaklarımızdan diğer ürünleri, hizmetleri, şovları veya teklifleri içeren reklamlar içerebilir.
GİZLİLİK BİLGİLERİ: Gizliliğiniz, Turner Broadcasting System, Inc.’in bir bölümü olan Cartoon Network’te bizim için önemlidir. Bu oyun, aşağıda bağlantısı verilen Cartoon Network’ün Gizlilik Politikası’nda açıklanan bilgileri toplar ve kullanır. Bu bilgiler, örneğin, kullanıcı taleplerine yanıt vermek için kullanılabilir; kullanıcıların belirli özellik ve hizmetlerden yararlanmasını sağlamak; içeriği kişiselleştirin; reklam sunmak; ağ iletişimi gerçekleştirmek; ürün ve hizmetlerimizi yönetmek ve geliştirmek; ve Cartoon Network web sitelerinin veya çevrimiçi hizmetlerin diğer dahili işlemlerini gerçekleştirmek. Gizlilik uygulamalarımız, Amerika Birleşik Devletleri’ndeki veri gizliliği yasaları tarafından yönlendirilir.
AB’de veya ABD dışındaki diğer ülkelerde ikamet eden kullanıcılar için, bu uygulamanın oyun yönetimi amacıyla kalıcı tanımlayıcılar kullanabileceğini lütfen unutmayın. Bu uygulamayı indirerek, Gizlilik Politikamızı ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmemizi kabul etmiş olursunuz ve cihazınızın tüm kullanıcıları için bu tür kullanımlara izin verirsiniz. Gizlilik Politikası ve Son Kullanıcı Lisans Sözleşmesi, kablosuz taşıyıcınız ve Google Inc. tarafından konulan herhangi bir hüküm, koşul veya politikaya ek niteliğindedir. Cartoon Network ve bağlı kuruluşları, herhangi bir toplama, kullanımdan, veya kişisel bilgilerinizin Google ya da kablosuz operatörünüz tarafından ifşa edilmesi. *********************Kullanım Şartları:

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *