Granny 2’yi (Mod, Unlimited Money) Android’de Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Granny 2 Açıklaması

Büyükanne seni evine kapattı. Dikkatli ol, büyükannenin çok büyük kulakları var ve her şeyi duyar. Bu yıl cep telefonlarını vurmak için en korkunç oyunlardan birinde büyükanneden perili korku evinde kaçabilir misin?

Tahmin Etmenizi Sağlayan Korkunç Mobil Oyun

Granny 2, sizi içine çeken ve sonuna kadar tahmin yürütmenizi sağlayan birinci şahıs korku temalı bir mobil oyun. Büyükanne karakteri tarafından içeride kilitlendi, evinden kaçmak sana kalmış. Kulağa basit gelse de, onu daha ilginç kılan kıvrımlar ve dönüşler var; Sonuçta, Büyükanne her şeyi duyar.

Aklını kendine sakla

Granny 2, orijinal Granny oyununun devamı niteliğindedir. Benzer bir önermeyle, orijinalin hayranları eğlenecek çok şey bulacak ve yeni gelenler kesinlikle korkacak. Konsept basit: Büyükanne seni evine kilitledi ve canlı çıkmak sana kalmış. Ancak bu kolay değil. Büyükanne her şeyi duyar ve en ufak bir ses bile koşmasına neden olur. Bu yeterince zor değilse, kaçmak için sadece beş günün var, bu yüzden zaman geçiyor. Öyleyse gözden uzak durun, saklanacak yerler bulun (yatakların altında ve gardırobun içinde olduğu gibi) ve sahilin ilerlemesini bekleyin

Basit mobil oyun

Granny 2’nin kontrolleri çok basittir ve ekranın sol ve sağ tarafında joystick tarzı düğmelere sahipken, grafikler selefinden bir adım ötedir. Oyun, mobil oyun dünyasında teknolojik ilerleme açısından yeni bir şey sunmasa da, sıradan oyuncuyu tatmin edeceği kesin.

Artıları

 • Harika grafikler
 • Endişeli
 • Öğrenmesi kolay
 • Zorlu problem çözme

EKSİLERİ

 • Zor kontroller
 • Yeniden kullanılan öncül
 • Tekrarlanabilir
 • Uygun şekilde derecelendirilmedi
 • Granny: Chapter Two, birinci şahıs bir korku oyunu ve bu kötü büyükannenin evinden kaçmaya çalışmanız gereken Granny’nin devamı niteliğindedir. Ve bu sefer, Büyükanne yalnız değil. Kanlı bir beysbol sopasıyla donanmış büyükbaba da bu evde dolaşıyor. Büyükanne: İkinci Bölümün kontrolleri orijinal oyununkiyle aynı. Sol baş parmağınızı ve istediğiniz yere bakmak için sağ baş parmağınızı kullanarak karakterinizi ayarlarda özgürce hareket ettirebilirsiniz. Sol üst köşede, eğilmek için düğmeye erişebilirsiniz (eğilirken herhangi bir ses çıkarmazsınız) ve sağ üst köşede işlem düğmesini bulacaksınız. .Granny: Chapter Two’nun amacı, tıpkı ilk oyundaki gibi, beş gün geçmeden evden kaçmaktır. Büyükanne veya büyükbaba sizi evin içinde dolaşırken yakaladığında, size çarpacaklar ve bütün bir gün kaybedeceksiniz. Bu yüzden sinsi olmalısın ve seni her gördüğünde saklanmaya çalışmalısın. Bu evden canlı çıkmak için çözülmesi gereken tüm bulmacaları çözebilmenin tek yolu gizli ve çelik sinirler. Granny: Chapter Two, diğer DVIoper oyunlarında (oyunu yaratan şirket) olduğu gibi size dehşet verici bir deneyim sunan mükemmel bir birinci şahıs korku oyunudur. Kesinlikle birden fazla seferde koltuğunuzdan atlamanızı sağlayacak eğlenceli bir oyun. Özellikle de tavsiye edildiği gibi kulaklıkla oynuyorsanız.
 • Korkuyu ikiye katlayın

  İlk bölüm yeterince korkutucu değilmiş gibi,  Granny: Chapter 2  , kaçışınızı daha zorlu  ve  tüyler ürpertici hale getirerek korku faktörünü ikiye katlıyor  .  Yeni olan şey, Granny artık yalnız değil ve oyuncuların sadece Granny’den  değil, aynı derecede cani bir Büyükbabadan da  kaçması gerekecek  . Granny: Chapter 2, kesinlikle ekranınızın taranmasını sağlayacak bir  korku oyunudur  . Hayatta kalabileceğinizi ve evi canlı olarak çıkarabileceğinizi düşünüyorsanız, denemekten çekinmeyin.

  Kanlı saklambaç

  Granny: Chapter 2’nin tadını çıkarmak için ilk oyun hakkında herhangi bir bilgiye ihtiyacınız yok. Diğer popüler korku oyunları gibi, oyunun amacı da kaçmak. Bunu nasıl yapacağınız, her şeyi zorlaştıran şeydir  , düpedüz korkutucudan bahsetmeye bile gerek yok çünkü siz kapının kilidini açacak anahtarları  ararken bir çift cani büyükanne ve büyükbaba sizi evin içinde kovalayacak  . Ve kovalamaca yeterince zorlayıcı değilmiş gibi  , her seferinde yolunuzu tıkayan ayı tuzakları da vardır  . Çoğu zaman, onlara yakalanmak kaçınılmaz olurdu ve psiko büyükanneleriniz ortaya çıkmadan önce onları olabildiğince çabuk sallamanız gerekir! Bu  , bulmaca  çözmenin ek zorluğuyla  kanlı bir saklambaç oyunu oynamak gibi kapı anahtarlarını bulmak için. 

  Koşabilirsin, saklayabilirsin

  Grafikler,  Amnesia: The Dark Descent gibi diğer en iyi korku oyunlarıyla aynı seviyede olmasa bile , büyükannelerinizin ruhsuz gözleri ve keskin dişleri ile çılgın bakışları,  sizi çığlık attıracak kadar korkunç  . Onlarla her zaman yüz yüze görüşmek zorunda değilsiniz, bu yüzden bu bir rahatlama. Oyunda savaşmaya izin verilmese de, mevcut birçok  saklanma noktası  büyükanne saldırılarından kaçınmanıza yardımcı olabilir. Yatağın altında, dolabın içinde veya hatta kapıların ve masaların arkasında çömelmiş olsun, oyunculara en azından biraz rahatlama hakkı verilir. Yine de dolaşırken dikkatli olmalısın çünkü büyükannelerin  işitmeleri keskin.  ve en yumuşak gıcırtıları ve ayak seslerini duyabilir. Oyuncular temelde fark edilmeden  koşmak  ve anahtarları ararken saklanmak zorunda kalacaklar çünkü karşılık vermek bir seçenek değil. 

  Ceplerindeki korku

  Granny: Chapter 2, her zaman ve her yerde oynayabileceğiniz bir oyundur. Kontroller, en rahat olduğunuz duruma göre yapılandırılabilen  bir hassasiyetle  de  basittir  . Ürkütücü bir binada veya evde canavarlardan, hayaletlerden veya psikopatlardan kaçma fikri yeni bir şey değil ama Granny: Chapter 2 sizi yine de  korkutacak

  Artıları

  • Kolay oyun mekaniği
  • Zorlu oyun
  • Etkili korkutma taktikleri
  • Basit ve duyarlı kontroller

  EKSİLERİ

  • Karşı mücadeleye izin verilmiyor

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *