Real Football 2013 (Mod,unlimited Money) Android’de Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Real Football 2013 Açıklaması

Ücretsiz futbol simülasyonunun en yeni sürümü, yepyeni bir hamle seti ile franchise için bir galibiyet daha elde etmek için geri döndü.
En sürükleyici ücretsiz futbol simülasyonuna katılın ve sahanın en iyisi olduğunuzu gösterin. Kulübünüzün tesislerini geliştirerek, yeni personel alarak, sponsorlarla ilgilenerek ve daha fazlasını yaparak şampiyon takımınızı güçlendirin.
Sahada kapak sporcumuz Falcao gibi dünya futbol şampiyonlarına katılın. FUTBOLSUN, GERÇEK FUTBOLSUN!KULÜBÜNÜZÜ ZİRVEYE YÖNETİN
Lig maçlarında veya kupa maçlarında sahada takımınızın kontrolünü elinize alın. Çaylak bir takımla başlayarak, en üst lige ulaşmak ve şampiyonluk ve kupa için dünyanın en iyi takımlarına karşı rekabet etmek için oyuncularınızın yeteneklerini geliştirmeniz gerekecek.GERÇEKÇİLİK DAHA FAZLA PUSHED
Real Football oyunlarında ilk kez, resmi FIFPro lisansı sayesinde 3.000’den fazla Euro ve uluslararası şampiyonun isimlerini ve portrelerini görün. Uygulama için güncellemeler, oyununuzu en son oyuncu transferleri ve kadro değişiklikleri ile güncel tutacaktır.KULÜBÜNÜZÜ GELİŞTİRİN
Dünyanın en iyi takımları en modern tesislere sahiptir. İyi bir fantezi yöneticisi olma zamanı. Gerçek bir menajer olarak oyuncularınızın fiziksel, teknik ve taktik becerilerini artırmak için antrenman alanlarınızı geliştirerek oyuncularınızı forma sokun. Stadyumunuzu genişleterek, mağazalarla doldurarak ve büyük sponsorlar imzalayarak daha fazla para kazanın ve hayranları cezbedin.EN SÜRÜKLEYİCİ DENEYİM
Pürüzsüz ve gerçekçi grafikler, oyun sırasında her oyuncunun ekranınızda hayat bulmasını sağlar . Muhteşem efektler ve ara sahneler ile TV benzeri bir oyun deneyimi için gelişmiş bir yapay zeka edinirken 700’den fazla hareket yakalama animasyonuna tanık olun. Tıpkı gerçek sporları izlemek gibi!RF13, bir lig veya kupa şampiyonluğu kazanabileceğiniz, dünya şampiyonlarıyla oynayabileceğiniz, bir fantezi takımının menajeri olabileceğiniz ve daha fazlasını yapabileceğiniz ücretsiz bir simülasyon spor oyunudur. Size gerçek, ücretsiz bir fantezi simülasyonu ve kapsamlı bir menajerlik oyunu sunuyoruz, hepsi tek bir futbol paketinde.İster futbol simülasyonlarını, ister fantezi menajerlik oyunlarını seviyor olun, ister sadece sporun hayranı olun, bu ücretsiz oyun tam size göre.

Real Football 2013, Gameloft’un franchise’ını takiben bulabileceğimiz en eğlenceli “Yarış Modlarından” birinin keyfini çıkarmamıza olanak tanıyan muhteşem bir futbol oyunudur. İçinde İspanya Futbol Ligi’nde gerçek bir oyuncu olacak bir kaptan seçmemiz gerekecek ve oyuncuların geri kalanı uydurulacak. Oyun kazandıkça ve para kazandıkça, ekibimiz için daha fazla gerçek yetenek kaydettirebileceğiz.

Oyuncu satın almanın yanı sıra, kulüp tesisleri veya stadyumun kendisi gibi ekibimizin diğer birçok yönünü de iyileştirmemiz gerekecek. Bu iyileştirmeleri yaptığımızda, yeni yarışmalara erişim ve sonuç olarak kazandığımız her oyun için daha iyi ödüller de kazanacağız.

Şimdi, Real Football 2013’teki asıl eğlencenin bulunduğu yer simülatörde. Oyun, oyun konsolları veya iş istasyonları için oyun taktiklerinin derinliğini sunmayı başaramıyor, ancak giderek daha karmaşık hale gelecek olan doğrudan ve eğlenceli bir mekaniği var.

Küçük takımlara karşı gol atmak nispeten basit olacaktır, ancak ilerledikçe daha büyük takımların işleri gittikçe zorlaştıracağını göreceğiz. Ve olması gereken de bu.

Real Football 2013, bu sporun hayranlarını büyüleyecek çok eğlenceli bir futbol oyunudur. Ayrıca, tüm resmi lisanslara sahip olmasa da, oyuncuların gerçek isimlerinin çoğuna sahiptir (fotoğraflar dahil).

 açıklama

Real Football 2013’ü indirin – Android için 1.6.8b sürümüne sahip yeni Sosyal oyun. Lütfen dikkat, Real Football 2013, 21.73 Mb ağırlığındadır ve düz başlı kullanıcı derecelendirmesine sahiptir. APK dosyasını indirmek için uygulama sayfasındaki uygun yeşil düğmeye basmanız gerekir.

Web sitemizin yalnızca sunucularımızdan en hızlı şekilde indirilebilen kaliteli APK dosyaları sağladığını bilmelisiniz. Bu uygulama 1.6.8b sürümünde mevcuttur. Real Football 2013’ün büyük hayranları için, farklı özelliklerini geliştirebilen değiştirilmiş APK dosyası da sağlıyoruz. İndirmek için uygulama sayfasındaki kırmızı düğmeye basmanız gerekir. Android emülatörlerinin yardımıyla bu uygulamayı başka cihazlarda da kullanabilirsiniz.

Real Football 2013 APK için Android

 • Bedava
 • İngilizcede
 • Sürüm: 1.6.8b
 • 3.5 (657 oy) Oyunuz
 • Oyla!

Koç ve zirveye doğru oyna

Real Football 2013  , bir futbol takımını oynamanın ve koçluk yapmanın her alanında ustalaşmanız gereken gerçekçi bir futbol oynama / yönetim simülasyonudur.

Real Football 2013’e başladığınızda, zirveye çıkarmak istediğiniz kulübü seçmelisiniz. Ne yazık ki, lisans sorunları nedeniyle tüm oyuncular ve takımlar gerçek isimler değildir ve bu da gerçekçiliği biraz azaltır. Ayrıntılı bir eğitim, sezon öncesinde oyunun farklı yönlerini açıklar. Oyuncularınızın yeteneklerini geliştirmenin yanı sıra aniden açılabilen transfer pencerelerinde takviye satın almalısınız. Aldığınız oyuncunun kalitesi değişiklik gösterse de, günde bir ücretsiz rastgele transferden de yararlanabilirsiniz.

Kulübünüzü geliştirin

RF 2013’te ilerledikçe, kulüp tesislerini, eğitim merkezini ve tıbbi bakım merkezi veya spa gibi şeyleri genişletmenize olanak tanıyan sanal para kazanırsınız. Daha kalifiye koçluk personeli bile işe alabilirsiniz. Nakit paranız yoksa, daha fazla sanal kredi satın almak için gerçek nakit parayı kullanabilirsiniz.

Taktiksel olarak iyi ancak iyileştirme alanı

RF 2013’ün taktik tarafı, açık ve pratik bir arayüzle çok iyi yapılmış. Bununla birlikte, gerçek oyun aşamaları hayal kırıklığı yaratıyor, özellikle şu ana kadar gitmek için gereken çaba miktarı düşünüldüğünde. Oynanış ortalama ve birçok farklı hamle yapabilirsiniz. Ancak bazı animasyonlar oldukça zayıf ve tekrarlı.

Gerçek Futbol 2013 genel olarak son derece gerçekçi bir futbol simülasyonudur, ancak oyunların ve grafiklerin gerçek oynanması kesinlikle geliştirilebilir.

Haftalık Liderler Sıralaması: Becerilerinizi göstermek ve zirveye ulaşmak için yeni bir şans! Puanınızı Facebook arkadaşlarınızla karşılaştırın! Yeni en iyi 10 Liderlik Sıralaması: Dünya çapındaki en iyi oyuncuları yenin! Biri takımınıza karşı oynadığında yeni bildirim: Artık intikamınızı alabilirsiniz! Diğer özellikler ve iyileştirmeler: Daha kısa eğitim: Aksiyona daha hızlı başlayın Tüm yönler cilalı

Değişiklikler

 • Haftalık Liderler Sıralaması: Becerilerinizi göstermek ve zirveye ulaşmak için yeni bir şans! Puanınızı Facebook arkadaşlarınızla karşılaştırın! Yeni en iyi 10 Liderlik Sıralaması: Dünya çapındaki en iyi oyuncuları yenin! Biri takımınıza karşı oynadığında yeni bildirim: Artık intikamınızı alabilirsiniz! Diğer özellikler ve iyileştirmeler: Daha kısa eğitim: Aksiyona daha hızlı başlayın Tüm yönler cilalı

Artıları

 • Ayrıntılı eğitim
 • Orijinal transfer sistemi
 • Kulüp gelişiminin tüm yönlerini içerir
 • İyi teknik hareketler

EKSİLERİ

 • Hayal kırıklığı yaratan grafikler
 • Tüm takımların gerçek isimleri ve oyuncuları yoktur

Versions

Version Size Requirements Date
- - - -

Leave a Reply

Your email address will not be published.