Asphalt 7 Heat Apk En Son Android Sürümünü Indirin 1.1.1

Download
4.5/5 Votes: 2
Report this app

Description

More about Asphalt 7 Heat

Tear the Road and Turn up the Heat with fast racing cars in Asphalt 7: Heat. Experience the high-speed races in supercars that will take you on stunning adventures around the globe. Comprising both solo and online multiplayer modes, Asphalt 7: Heat will test your skills as a race car driver. Single-player Career mode has 150 different events over 15 different tracks.

You will start the career mode with most cars locked. Starting off from simple cars you will have to learn the game modes and garage details. As you win more races and earn credits that will enable you to unlock bigger and better cars. To win the max stars and credits you will have to win the races while fulfilling all the tasks. Such as the first position for three stars, drift distance for one and ramp spins for one making them 5 stars for a perfect race score.

Asphalt 7: Heat game review

Asphalt’in önceki veya daha yeni taksitlerini denemediyseniz, Asphalt 7: Heat’den başlamanızı öneririz. Fren yapmak için basmadığınız sürece arabanız otomatik olarak hızlanacaktır. Cihazın sola ve sağa eğilmesi, direksiyonu ve sürüklenmeyi kontrol edecektir. Dönerken frene dokunarak sürüklenmeyi başlatabilirsiniz. Frenlerle ilgili başka bir hızlı ipucu sürüklenmenizi durduracaktır.

Ekranın sağ yarısına dokunarak nitro artışını tetikleyeceksiniz. Ekranın üst kısmındaki bir sayaç size ne kadar nitronuz olduğunu söyleyecektir. Sürüklenmeler ve diğer numaralar size nitro yakıt sağlar. Nitro direksiyonu pompaladığınızda mesafe olacaktır. Nitro’yu düz bir yamaya basmanız önerilir. Dönüş yapmanız gerekiyorsa, nitroyu bitirmek ve bir kaymaya girmek için frenlere dokunun.

Parça seçimi, grafikler ve yüksek hızlı müzik oyunu süper eğlenceli hale getiriyor. Birkaç tur, eleme modları, drift görevleri, “hepsini yen” adı verilen bir yıkım modu ve “tepenin kralı” modu olan düzenli pist yarışları var. Diğer oyuncuları ezmek ve onları yere sermek nitro tankınızı dolduracaktır.

Büyük bir hayranın takip ettiği eğlenceli bir oyun. Oyunu indirmek için yukarıdaki indirme düğmesine tıklamanız yeterli. Asphalt 8 ve Asphalt Xtreme gibi Asphalt Racing’in en son sürümlerini deneyin. En sevdiğin araba hangisi? aşağıdaki yorumlar bölümünde en yüksek puanınızı bize bildirin,

Android için muhteşem, yüksek hızlı yarış oyunu

Asphalt 7: Heat, Gameloft’un Android için popüler Asphalt serisi sürüş oyunlarının yedinci taksitidir. Bu sürüm, dünya çapında güzel bir şekilde oluşturulmuş parkurlarda ayarlanmış birçok yarış modu ile inanılmaz derecede şıktır.

Çok sayıda farklı oyun modu

Asfalt 7’nin derinliği: Isı çok etkileyicidir. Kariyer, hızlı oyun veya çok oyunculu modlardan birini seçebilirsiniz  . Bu modların her birinde oynamanın birçok farklı yolu vardır ve oynanış çeşitliliği harika.

 Asphalt 7’de kariyer modu : Heat, bir dizi kupa müsabakasında ilerlemeye çalıştığınızı görüyor. Her biri dört farklı yarıştan oluşan toplamda açılacak 13 kupa var. Asphalt 7’de farklı yarış türleri vardır: Normal, Drift, Eliminasyon, Hepsini Yen, Paint Job ve King of the Hill gibi. Bunların  her birindeki oyun, ilgi seviyenizi yüksek tutacak kadar farklıdır .

Asphalt 7’deki kariyer modunda ilerleme: Heat, arabaların ve yarışların seviyesini yükseltmek ve kilidini açmak için para ve yıldız puanları kazanmaya dayanıyor. Bugünlerde Gameloft oyunlarında bir norm olduğu gibi, oyundaki ilerlemenizi ‘hızlı izlemek’ için yıldız satın alabilirsiniz.

Daha az yapılandırılmış bir oyun modu istiyorsanız, kilidini açtığınız araçlardan herhangi biriyle yarışarak, her türlü yarışa girebileceğiniz Hızlı Oyna’yı deneyin. Daha da iyisi, Çok Oyunculu moduna girin ve Bluetooth / WiFi üzerinden bir arkadaşınıza karşı savaşabilir veya çevrimiçi olarak beş kişiye kadar mücadele edebilirsiniz.

Anahtarları al ve sür!

Asphalt 7 oynamak: Isı, yalnızca sıvı kontrol sistemi nedeniyle değil, gerçek bir zevktir  . Varsayılan kontrol sistemi, cihazınızı yönlendirmek için eğmeye, fren yapmak için ekranın soluna ve nitro uygulamak için sağ tarafa dokunmaya dayanır. Çok iyi çalışıyor, ancak Asphalt 7: Heat’teki kontrolleri değiştirmek istiyorsanız, seçim yapabileceğiniz dört sistem var.

Asphalt 7’deki Yarışlar: Isı en azını söylemek heyecan verici ve koleksiyon eşyalarının ve çılgın nitroların dahil edilmesi onu daha da eğlenceli hale getiriyor. Bununla birlikte,  bazı daha ayrıntılı parkurlarda yüksek hızlarda sürüş yapmak zaman zaman gecikmeye neden olabilir ve bunu HTC Sensation üzerinde birkaç kez test ettik.

Şık grafikler ve ses

Asphalt 7: Heat’de açabileceğiniz araç yelpazesi etkileyici.  Araçlar  , birinci kademedeki Mini ve Range Rover’dan, üst kademedeki Ferrari FFX ve Bugati Veyron gibi süper arabalara kadar değişen, benzer şekilde çalışan yedi araç setinde sıralanmıştır. Hatta Geleceğe Dönüş filmlerinden DeLorean’da yarışabilirsiniz!

Grafiksel olarak, Asphalt 7: Heat şüphesiz serinin şimdiye kadarki en iyisi ve görseller, Firemint’s Real Racing 2 de dahil olmak üzere bugüne kadar Android platformundaki herhangi bir şey kadar iyi. Arabalar harika görünüyor, ancak gerçekten alan Asfalt 7’de nefesinizi uzatın: Isı. Orada  15 farklı şaşırtıcı-yeniden şehir ve kırsal kursları  Hawaii, Londra, Havana, Tokyo, LA, Alpler ve Reykjavik dahil konumların çeşitli bir aralıkta ayarlayın.

Altın standart

Bu küçük kusurlara rağmen, Asphalt 7: Heat, bozulmamış grafikleri ve devasa oynanışı sayesinde Android için en iyi yarış oyunlarıyla karşınızda.

Artıları

 • Heyecan verici grafikler ve konum tasarımı
 • Oynamanın çok çeşitli yolları
 • Bluetooth / WiFi / çevrimiçi çok oyunculu
 • Bir sürü araba ve parça
 • Dört kontrol sistemi seçeneği

EKSİLERİ

 • Bazen biraz gecikme
 • Bu uygulama hakkında

  Asphalt 7: Heat apk content rating is Everyone 10+ and can be downloaded and installed on android devices supporting 9 api and above.

  “Hit the speed of heat in the newest, fastest, most visually stunning edition of the famed Asphalt series.A FIRST-CLASS LINEUP
  Drive 60 different cars from the world’s most prestigious manufacturers, like Ferrari, Lamborghini and Aston Martin, including the legendary DeLorean.RACE ACROSS THE GLOBE
  Gear up to race on 15 tracks set in real cities around the world, including brand new tracks in Hawaii, Paris, London, Miami and Rio.CHALLENGE THE WORLD
  The completely revamped multiplayer lets you take on up to 5 of your friends locally or online. Keep track of who’s the best with the new Asphalt Tracker that lets you compare stats, show off achievements and challenge rivals. You can also find new online opponents with the matchmaking system. Practice hard, because there are special events that will pit you against the best in the world!YOUR WAY OR THE HIGHWAY
  Play however you please with 6 different game modes packed with 15 leagues and 150 different races.CUTTING EDGE GRAPHICS
  Every car and track is more beautiful than ever thanks to graphics that push the limits of your device.

  BİR BAŞARI KAYDI
  Hem medya hem de oyuncular tarafından beğenilen Asphalt serisi, şimdiden dünya çapında birkaç milyon oyuncunun ilgisini çekti … Gelin ve yolculuğa katılın!

  Yarış, sürüş simülasyonu ve çok oyunculu Android oyunları hayranları için.

  Asphalt 7 oynamak için minimum donanım gereksinimleri:

  – 1 GHz CPU
  – 512 MB RAM
  – Adreno 205 GPU, eşdeğeri veya daha iyisi
  – 1.2 GB depolama alanı

  En iyi performans için, Asphalt 7 oynamadan önce diğer uygulamaları kapatmanızı ve cihazınızı yeniden başlatmanızı öneririz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *