Hitman Go (Mod, Unlimited Money) Android’de Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Hitman GO  1.13.108869 Apk + Mod (İpuçları / Yıldızlar) Veri Android

5/5 Kaydırarak Oynatmak: “… kontrol etmeniz gereken bu.”
4/5 Joystiq: “Hitman GO, Square Enix Montreal için etkileyici bir başlangıç.”
4/5 Pocket Gamer – GÜMÜŞ ÖDÜL: “Hitman GO akıllı ve canlandırıcı bir şekilde orijinal bir bulmaca oyunudur”
4/5 Poligon: “Hitman GO, serinin büyük fikirlerine harika bir minimalist yorum”
5/5 Pocket-lint: “Hitman GO, çok sevilen bir franchise’ı mobil platforma getirmenin akıllı ve akıllı bir yoludur ”

Hitman GO, güzel bir şekilde oluşturulmuş diorama tarzı set parçalarıyla sıra tabanlı bir bulmaca oyunudur. Düşmanlardan kaçınmak ve hedefinizi çıkarmak veya iyi korunan yerlere sızmak için bir ızgaradaki sabit alanlarda stratejik olarak gezineceksiniz. Her hareket hakkında gerçekten düşünmeniz gerekiyor ve ticaretin beklediğiniz tüm Hitman araçları dahil; kılık değiştirmeler, dikkat dağıtıcı şeyler, keskin nişancı tüfekleri ve hatta 47’nin ikonik Silverballers’ı.

Hitman GO ile şunları deneyimleyeceksiniz:

 • Suikast becerilerinizi teste tabi tutan zorlu bulmacalar
 • Güzel ölçekli model tarzı görseller
 • Gizli geçiş yolları ve sınır dışı alanlar olan ortamlar
 • Ajan 47’nin ticaret araçları: Dikkat dağıtıcılar, kılık değiştirmeler, saklanma noktaları, keskin nişancı tüfekleri ve hatta ikonik Silverballers
 • Benzersiz ve ölümcül davranışlara sahip farklı düşman türleri
 • Her seviyeyi sessizce veya zorlayarak tamamlamanın farklı yolları

NE VAR NE YOK

– Geniş ekran optimizasyonu
– Çeşitli iyileştirmeler ve hata düzeltmeleri
Hitman GO oynadığınız için teşekkür ederiz! Bize forums.eu.square-enix.com, Twitter veya support.eu.square-enix.com adresinden neyi sevdiğinizi ve daha da iyi yapabileceğimizi bildirin.

Kurmak:

 1. “APK” cihazınıza yükleyin.
 2. “Com.squareenixmontreal.hitmango” klasörü “android /  obb ” içine kopyalayın.
 3. Oyuna girin.

Hitman GO – oyun, güzel panoramik seviyelere sahip sıra tabanlı bir strateji oyunu tarzında yapılmıştır. Stratejiyi ve taktikleri kullanarak, düşmanlardan kaçınarak veya onları yok ederek haritanın ızgarasında gezinmeniz gerekecek. Belirlenen yere gürültü olmadan gitme seçeneği sunulur. düşmanların kendilerinin gölgesi olun ve bunda zayıf bir cephanelik size yardımcı olmayacak: kılık değiştirme, dikkat dağıtıcı manevralar, keskin nişancı tüfekleri veya ilk dakikalarda kendinizi ortaya çıkarabilir ve tozdaki her şeyi yok edebilirsiniz. Ayrıca cephaneliğinde uzun zamandır bilinen, Ajan 47 – Silverballer’ın klasik tabancası var.Bu oyuncak, çarpıcı panoramik seviyelere sahip büyüleyici bir sıra tabanlı strateji tarzında yapılmıştır. Oyuncular, etkili bir strateji ve savaş taktikleri geliştirirken, düşmanlardan saklanırken veya onları öldürürken ızgara konumlarında hareket edecekler.

Oyuncular bir seçeneğe sahip olacaklar: sanki düşman birimleri tarafından görünmez olacakmış gibi, belirlenmiş bir yere tek bir gürültü olmadan ulaşmak, Arsenal’e önemli ölçüde yardımcı olabilecekler: aldatıcı manevralar, uzun menzilli keskin nişancı tüfekleri ve özel kamuflaj, ya da verebilirler. kendini ortaya çıkarmak için, tüm delikleri çekmeye başladı.

Buna ek olarak, Silah Cephaneliğinde Silverballer adını taşıyan birçok tanıdık ateşli silah Ajan 47 içerir. Oyun, modellerin mükemmel görselleştirilmesini, seviyeleri geçmenin çeşitli yollarını içerir: strateji kullanmak veya molaya gitmek, hareket eden her şeyi yok etmek, birinci sınıf bir paralı asker için karmaşık bulmacalar, gizli odalar ve gizli yerler içeren çeşitli aşamalar Her biri kendi açısından tehlikeli olan ve kendine özgü yetenekleri olan çeşitli rakipler olarak.

Oyuncak birkaç ilginç seviye içerir, her birinin geçişi yaklaşık üç özel hikaye çizgisi içerir. Oyun ilginizi çekiyorsa, arkadaşlarınıza Hitman GO’ya tavsiyede bulunmak için tembel olmayın  .

Hitman GO Mod APK Ücretsiz İndir

Hitman GO Mod APK Android için Free Download Letest sürümü. Tüm Bölümler Kilitli ve Sınırsız İpuçları ile Hitman GO’nun tam APK’sını indirin.

Hitman GO İncelemesi

Hitman GO, Google Playstore’da üst düzey bir geliştirici olan SQUARE ENIX Ltd’nin çatısı altında geliştirilen çarpıcı bir bulmaca oyunudur  .

Bu oyunda Hitman olarak oynayacaksınız. Bu oyunda size farklı görevler verilecek ve bunları kanca veya dolandırıcı ile tamamlamanız gerekiyor. Suikast becerilerinizin gerçek bir testidir, şimdi görevinizi nasıl tamamlayacağınız size kalmış. Ya onları bitirmek için doğrudan düşmanlarınıza gidebilirsiniz ya da sessizce ilerleyerek onları kandırabilirsiniz. Çeşitli düşmanlarla karşılaşacaksınız ve her birinin farklı durumlara farklı yaklaşımı var. Saklanma noktası, keskin nişancı tüfekleri, ikonik Silverballers, dikkat dağıtıcı ve çok daha fazlası gibi görevleri tamamlamada çok yardımcı olan faydalı araçlar var. Güzel ölçekli model tarzı görseller yaşayacaksınız.

Hitman GO’nun Özellikleri

Aşağıda Hitman GO Mod APK Free Download’dan sonra deneyimleyeceğiniz oyunun heyecan verici özellikleri bulunmaktadır.

 • Harika bir bulmaca oyunu.
 • Ajan 47 Hitman olarak oynayın.
 • Tamamlanacak çeşitli görevler var.
 • Suikast becerilerinizin gerçek testi.
 • Görevi nasıl tamamladığına bağlı
 • Saklanma noktası, keskin nişancı tüfekleri ve çok daha fazlası gibi kullanışlı araçlar
 • Güzel ölçekli model tarzı görselleri deneyimleyin.

Hitman GO Modded APK Özellikleri

 • Sınırsız ipuçları.
 • Tüm bölümlerin kilidi açıldı.

Desteklenen Android Sürümleri

 • Zencefilli kurabiye (2.3.3 ”“ 2.3.7)
 • Petek (3.0 ”“ 3.2.6) [a]
 • Dondurmalı Sandviç (4.0 ”“ 4.0.4)
 • Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
 • KitKat (4.4 ”“ 4.4.4, 4.4W ”“ 4.4W.2)
 • Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
 • Android Marshmallow (6.0.0 ”“ 6.0.1)

Hitman GO Mod APK Ücretsiz İndir

Hitman GO Oynamak İçin Çok Heyecanlı mısınız? Hitman GO APK’sini İndirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, Hitman GO APK Mod Unlocked With Unlimited Everything’in tek doğrudan bağlantısıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *