Android’de Leo’s Fortune’u (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Leo’s Fortune  1.0.7 (Full) Apk + Mod + Data Android için

Leo’s Fortune  , altınınızı çalan kurnaz ve gizemli hırsızı avladığınız ödüllü bir platform macera oyunudur. El yapımı güzel seviyeler, bu destansı macerada Leo’nun hikayesine hayat veriyor.

“Leo’s Fortune, son nesil konsollara rakip grafiklerle gördüğüm en göz kamaştırıcı platform oyunlarından biri.” – CNET

“Leo’nun Şansı her yönden özeldir. Oyun ve sanat eşit ölçüde; Mobil oyunların Onur Listesi için olası bir rakip. 10 ”üzerinden 9,5” – Phone Arena

“Leo’nun Şansı bir şaheserdir. 100 üzerinden 100 ”- Duuro.net% 100

“Leo’s Fortune mükemmel bir platform oyunu… kontroller tablet oyununa mükemmel bir şekilde uyar ve akıllı, muhteşem tasarım baştan sona kendini gösteriyor.” – Joystiq

“Bu, mükemmel dokunmatik ekranlı platform oyununa çok yakın, bu yüzden kesinlikle almayı düşünmeniz gereken bir şey … Oyun o kadar muhteşem ki, sadece daha fazlasını istiyorum.” – Android Polisi

“Tüm altınlarımın çalındığını bulmak için eve döndüm! Hırsız, dolandırıcı bir amaç uğruna, altınımdan ekmek kırıntıları gibi ormana attı. Bu tuzak turşusuna rağmen, yolu takip etmekten başka çarem kalmadı. Önümüzdeki ne olursa olsun, servetimi geri almalıyım. ” -Leopold


Yosunlu ormanlardan ve kurak çöllerden korsan şehirlere ve karlı dağlara kadar yemyeşil ortamlarda SEYAHAT.


24 seviyeli hain platform macerasında kısır tuzakları HAYATTA KALDIR ve fizik tabanlı bulmacaları çöz.


Bu ödüllü platform oyununda altının izini TAKİP EDİN ve Leo’nun çalınan servetinin ardındaki gerçeği ortaya çıkarın.

Zorlu Modun kilidini açmak için Leo’nun Servetini bitirin: ölmeden tüm oyunu yenmeye çalışın, bu destansı platform macerasının oyuncuları arasında nadir bir başarı! Mümkün olan en hızlı zamanda olabildiğince çok seviyeyi geçmek için arkadaşlarınızla yarışın.

Leo’s Fortune, Android cihazlar, Buluta Kaydetme, Liderler ve Başarılar için yapılmış Oyun Denetleyicileri ve Oyun Kumandalarını destekler.

Gerçek hayata getirilen oyunun seviyelerini içeren Rube Goldberg fragmanımıza göz atın: http://youtu.be/SH9KnEgPsXc

Tanım

Leo’s Fortune  – ana karakter olarak, sadece karısıyla mutlu yaşamakla kalmayıp aynı zamanda çeşitli mücevherler açısından inanılmaz derecede zengin olan çok sevimli bir yün yumağı verilecek. Ancak bir gün kahramanımız tüm değerlerinin kaybolduğunu ve ormanın derinliklerine yalnızca ince bir altın yolunun gittiğini keşfetti. Kahraman malını geri almak istiyor ve bu iş için doğrudan hırsızların izinden gidiyor ve karısına akşama döneceğini söyleyen bir mektup bırakıyor.

Sadece Leo’nun Şansı kahramanı, planlanmamış seyahatinin bu kadar yorucu olacağını beklemiyordu ve akşam yemeğinde büyük olasılıkla zamanı olmayacaktı. Yolculuk sırasında koğuşumuz, aynı zamanda uzak akrabaları olan oyun dünyasının yeni karakterleri ile tanışacak. Mücevherlerinin bu kurnaz kardeşlerin herhangi birinden gizlenmiş olabileceğini tahmin etmeye başlar, bu yüzden olanların tüm ayrıntılarını öğrenmek için dağınık altın yolu boyunca onları ziyaret etmesi gerekecek.

Oynanış

Oyun ayrıntılı olarak görülmemiş basitliktir. İndirdikten sonra ana karakter kontrollerinin birkaç bölüme ayrıldığını göreceksiniz. Birincisi, silahın yatay veya dikey boşlukta hareketidir ve ikinci işlev, koğuşumuzun boyutunu büyütmekten sorumludur, böylece kahraman, tehlike durumunda bir tür köprübaşına uçabilir veya saklanabilir. Toplamda, bir kahramanı kontrol etmek karmaşık değildir. Her maceraya çok sayıda mantıksal görev, görev ve en ölümcül tuzaklar eşlik edecek.

Burada ses iyidir. Aslan burcumuz her hareketinde komik sesler çıkaracak ve mekânlar arasındaki yolculuk dinamik film müzikleri altında gerçekleşecek. Oyun nesnelerinin en üst düzeyde çizilmesi, haritaların değişmesiyle hava durumu değişecektir. Karakterimiz temiz havada yaşamanın tüm avantajlarını tam olarak anlayabilecektir. Ayrıntılı bir çalışma ile hareketlerin animasyonu iyidir. Tüm eylemler gerçekçi bir şekilde gerçekleştirilir. Leo’s Fortune’un genel atmosferi unutulmaz – kendinizi Android akıllı telefonunuzun ekranından ayırmanız çok zor olacak.

Ana Özellikler

 • Yeterince canlı ve eğlenceli bir çarşı;
 • En küçük ayrıntısına kadar cilalanmış konum;
 • Baş karakterin pürüzsüz ve kaotik animasyonu;
 • Oyun içi öğelerin gerçekçi hareket fiziği;
 • Çevreleyen alanın kapsamlı bir incelemesiyle güzel grafikler;
 • Oyunun bittiği son yerden başlama yeteneği;
 • Leo adlı orijinal kahraman;
 • Yönetim için çeşitli formlar;
 • Heyecan verici görevler ve araştırmalar;
 • Leos Fortune APK Ücretsiz İndir

  Leos Fortune APK Android için Ücretsiz İndir Letest sürümü. Leos Fortune’un tam APK’sını indirin kilidi açıldı.

  Leos Fortune APK İncelemesi

  Leo ”™ s Fortune bir macera oyunudur. 1337 & Sebri LLC tarafından geliştirilmiştir  . Macera dolu ödüllü bir oyundur. Bu oyunda altınınızı çalan sinsi bir hırsızı avlıyorsunuz. Bu güzel el yapımı hikaye birkaç seviyeden oluşur.

  Bu oyun inanılmaz bir grafik derinliği içeriyor ve mükemmel bir şekilde geliştirilmiş ortamları göreceksiniz. Bunlar yeşilimsi yosunlu ormanları ve kurak çölleri, korsan şehirlerini ve karlı dağları içerir. 24 seviyeli hain platform macera oyunundan oluşan fizik tabanlı tuzaklardan ve tek bulmacalardan kurtulacaksınız. Leo ”™ ‘nun Altınını çalmanın ardındaki gizemi çözmek için ipuçlarını ve altın izlerini bulmanız gerekiyor. Oyunu tamamladığınızda, tüm oyunu ölmeden tamamlamanız gereken Hardcore Modunun kilidini açar, ancak bu zorlu bir görevdir. Tamamen bu oyun çok ilginç ve heyecan verici.

  Desteklenen Android Sürümleri

  • Dondurmalı Sandviç (4.0 ”“ 4.0.4)
  • Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
  • KitKat (4.4 ”“ 4.4.4, 4.4W ”“ 4.4W.2)
  • Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
  • Android Marshmallow (6.0.0 ”“ 6.0.1)

  Leos Fortune APK Ücretsiz İndir

  Oynamak İçin Çok Heyecanlı mısınız? Leos Fortune APK’sini İndirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, Leos Fortune APK Mod Unlocked With Unlimited Everything’in tek doğrudan bağlantısıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published.