This War Of Mine Mod Apk 1.5.10 (Tümünün Kilidi Açıldı) Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Oyun hakkında

This War of Mine  , 11 bit stüdyolar tarafından geliştirilen bir 2014 savaşta hayatta kalma video oyunudur. Bosna Savaşı sırasında 1992-96 Saraybosna Kuşatması’ndan esinlenen oyun, cephe savaşından ziyade sivil savaş deneyimine odaklanarak çoğu savaş temalı video oyunundan farklıdır. This War of Mine  , Kasım 2014’te Microsoft Windows, OS X ve Linux işletim sistemleri için yayınlandı. Android ve iOS sürümleri 14 Temmuz 2015’te yayınlandı. This War of Mine: The Little Ones  adlıbir PlayStation 4 ve Xbox One sürümü , 29 Ocak 2016 sürümü için duyuruldu. Bu sürüm yeni görevler ve karakterler içeriyor.

“Bu harika, yürek burkan oyunu henüz oynamadıysanız, mobil cihaz sizi tamamen yok etmesine izin verecek kadar iyi bir yer.” -, 9/10, Pocket Gamer İngiltere

This War of Mine  tam olarak” eğlenceli “değil, ancak kesinlikle oynamaya değer bir oyun.” , 9/10, 148uygulama

This War of Mine’da elit bir asker olarak oynamıyorsunuz, daha çok kuşatılmış bir şehirde hayatta kalmaya çalışan bir grup sivil; yiyecek, ilaç eksikliği ve keskin nişancılar ve düşman çöpçülerin sürekli tehlikesiyle mücadele ediyor. Oyun, tamamen yeni bir açıdan görülen bir savaş deneyimi sunuyor.

Bu Benim Savaşım’ın hızı, gündüz ve gece döngüsü tarafından belirlenir. Gündüzleri dışarıdaki keskin nişancılar sığınağınızdan ayrılmanızı engeller, bu yüzden saklanma yerinizi korumaya odaklanmanız gerekir: zanaat yapmak, ticaret yapmak ve hayatta kalanlarınızla ilgilenmek. Geceleri, hayatta kalmanıza yardımcı olacak öğeler için sivillerinizden birini bir dizi benzersiz yerde arama görevi üstlenin.

Vicdanınızla ölüm kalım kararları verin. Herkesi sığınağınızdan korumaya çalışın veya daha uzun vadeli hayatta kalmak için bazılarını feda edin. Savaş sırasında iyi veya kötü kararlar yoktur; sadece hayatta kalma vardır. Bunu ne kadar çabuk anlarsan o kadar iyi.

Ana Özellikler:

 • Gerçek hayattaki olaylardan ilham aldı
 • Hayatta kalanlarınızı kontrol edin ve sığınağınızı yönetin
 • Hayatta kalmanıza yardımcı olacak her şeyi silah, alkol, yatak veya soba üretin
 • Kararlar verin – genellikle affetmeyen ve duygusal olarak zor bir deneyim
 • Her yeni oyuna başladığınızda rastgele seçilmiş dünya ve karakterler
 • Oyunun temasını tamamlamak için kömürle stilize edilmiş estetik

Desteklenen diller:
İngilizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, İspanyolca, Lehçe, Rusça, Türkçe, Japonca, Korece, Portekizce-Brezilya

LÜTFEN DİKKAT: Bu oyun en az 1 GB RAM ve çok çekirdekli bir CPU ile Android 4+ gerektirir.

NE VAR NE YOK:

Küçük hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Kurmak:

 1. “APK” cihazınıza yükleyin.
 2. “Com.elevenbitstudios . “klasörü‘android / twommobile  obb içine’kopya.
 3. Oyuna girin.
 4. Savaş temalı oyunlar söz konusu olduğunda, muhtemelen hemen Call of Duty oyunlarını düşüneceksiniz. Bir asker olarak hareket edin, düşmanla savaşın ve savaş alanında hayatta kalmanın bir yolunu bulun. Ancak aynı konu, 11 bitlik stüdyoların daha yaratıcı bir bakış açısına sahip olması ve izleyiciye benzersiz bir oyun getiriyor:  This War of Mine . Bu oyunda, savaşa daha taze ve daha net bir bakış açısına sahip olacaksınız. Silahı bile olmayan, savaşın sonuçlarından muzdarip insanlara gireceksiniz. Burayı dinle; bundan zevk almış olmalısın, değil mi? Hikayenin size daha da fazla anlam katacağına inanıyorum!

  Arsa

  Bu Maden Savaşı, 1992 yılında Bosna Hersek’te (Avrupa) iç savaş meydana geldiğinde Saraybosna şehrinde inşa edildi. Saraybosna şehri bilmeden bu anlamsız savaşa yakalandı, ordu tarafından saldırıya uğradı ve işgal edildi. Yıllarca Saraybosna harap oldu ve hükümet tarafından terk edildi. Saraybosna’yı kurtarmak için takviye sağlamayı bıraktılar ve yiyecek, ilaç ve her şeyi sağlamayı bırakarak insanların en korkunç duruma düşmesine neden oldular. Sadece savaş bombalarıyla yüzleşmek zorunda değiller, aynı zamanda hastalık ve açlıkla savaşmalılar … Savaşın baskısı altında ve gerekli malzemelerden yoksun hayatta kalabilirler mi?

  Gerçek hayattaki olaylardan ilham aldı

  Bu oyuna katılın, masum insanlara dönüşeceksiniz, kazara savaşın kurbanı olacaksınız. Savaşta mahsur kaldılar ve savaş bitene kadar 90 gün ve 90 gece hayatta kalmanın bir yolunu bulmak zorunda kaldılar. Oyunda, hayatta kalmak ve diğerlerine yardım etmek için çeşitli roller oynayan birçok karakter var. Savaştan önce barışçıl bir hayatları, aileleri, işleri vardı ve savaş çıktığında hayatları birdenbire alt üst oldu.

  Ailelerini kaybettiler, işlerini kaybettiler, hatta geceleri uyumak için güvenli bir barınakları bile yoktu. Yıkık dairelerde saklanmak zorundalar, bombalarla yok ediliyorlar ve sizin göreviniz hayatta kalmak için ellerinden gelen her şeyi yapmak. Gün boyunca, karakterleri korumak, askerlerin tehlikesine veya bombaların imhasına dikkat etmek için farklı pozisyonlara ayırmanız gerekir. Ancak, karşılaştığınız tüm zorluklar bu değil. Kendiniz ve takım arkadaşlarınız için hayatı sürdürmek için yiyecek, ilaç ve gerekli tüm malzemeleri de bulmalısınız. Hayatta kalabilmek için her şeyi yapmalısın, hatta aksini bilmediğin kurtulanları öldürmek için bile.

  Düşmanların gece düştüğünde sizi rahat bırakacağını düşünebilirsiniz ve rahatlayabilirsiniz. Ama işler gerçekten böyle değil. Gündüz hareket etmekte özgürseniz, etrafınızda olup biten her şeyi gözlemleyin ve yiyecek kaynağını veya yaşamınızı sürdürmek için ihtiyaç duyduğunuz araçları bulun, gece düştüğünde, her tehlike gerçekten başlar. Geçen gece neler olup bittiğini, bombaları, ordu keşiflerini ve hatta keskin nişancı suikastçılarını bilemezsiniz. Bir yerde saklanıyorlar ve sadece bir açıklığa ihtiyacın var, hareketini açığa çıkar, her an öldürülebilirsin. Bu oyunun hayatta kalmasının en iyi şekilde gece çöktüğünde gösterildiği söylenebilir.

  Anlam

  Bu Maden Savaşı, savaşta sadece şiddetli çatışmalar olmadığını, silahlı kuvvetlerin sergilendiğini, herkesin elinde silahlı askerler olmadığını ve savaş alanında olmadığını gösteriyor. Ama oralarda bir yerlerde, savaşın yıkımının ortasında, bir kavganın ortasında sıkışıp kalmış masum insanlar var. Bombalar, açlık ve hastalıkla tehlikeyle yüzleşmek zorundalar.

  Ufalanan yerlere bırakılan her yiyecek parçasını, her bir gömlek parçasını, gece yarısı soğukla ​​savaşmak için battaniyeyi, içlerinde saklı olan hastalıklarla savaşmak için her doz ilacı, teneffüs ederken sefil yaşıyorlar. barut kokusu ve bombanın radyoaktif kirlenmesi. Korku saplantısı, acı her zaman akıllarında mevcuttur. Bu Benim Savaşım, savaştaki insanların kaderinden bahseden, savaş suçları üzerinde düşünmemize neden olan, büyük kayıplar yaratan bir sanat eseri gibidir: akrabalar, aileler ve sahip oldukları tüm cömert şeyler.

  Grafik

  Bu Benim Savaşım, birçok oyuncu bölümde iyi yorumlar verdiğinde grafiklerde büyük beğeni topluyor. Beyaz ve siyah renklerin mükemmel bir birleşimi, savaşın getirdiği sahneyi vurguluyor: kasvetli, kaotik ve şiddetli. Tasarımcının baş çizimiyle sanat eserinin keyfine varacaksınız: her yerde yıkılmış binalar, mermi izleri, bombalar ve cesetler, oyuncuya duygusal temas sağlayan. Kaçırılan This War of Mine gibi etkileyici bir oyun gerçekten savurganlıktır. Yeni bir bakış açısıyla savaşı deneyimleme şansını kaçırmayın!

  Kurulum rehberi

  • OBB dosyasını açın ve “com.elevenbitstudios.twommobile” klasörünü “Android / obb” yamasına taşıyın

  MOD Bilgisi

  • Ücretsiz ücretli oyun
  • Tüm İçeriğin Kilidi Açıldı
  • Küçükler

Versions

Version Size Requirements Date
- - - -

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *