Dokdo Mod Free Purchase 1.16.6 Android Için Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

DOKDO Açıklaması

Balık tutmaya git, gemini geliştir.
Savaşmaya gidin! Keşfetmek!
egzotik adalar ve onları HUKUK EDİN!
Bu dünyayı SİZİN yapın! Rahatlatıcı oyun!
İstediğin gibi maceraya git.
◆ Arena: sonsuz savaşlar
◆ İki dünya haritası
◆ Güzel 3D grafikler
◆ Oynaması ve kontrol etmesi kolay
◆ Arkadaşlarınızla yarışın Bağımlılık yapan strateji okyanus Oyunu “DOKDO ” İşe giderken, otobüste veya metroda beklerken, bağımlılık yaratan “DOKDO” nun keyfini çıkarın banka.
Ne zaman, “dokdo” nerede olursa olsun harekete geçmeye hazır !!!
Teşekkür ederim!
Daha az göster
  • DOKDO  – oyuncunun küçük teknenin kaptanı olmaktan büyük bir fırkateynin sahibine geçmesini sağlayan gemi kullanma simülasyonu. İçinde, kullanıcı denizi keşfedecek, Adaları ziyaret edecek, balıkçılık yoluyla kaynak toplayacak, diğer gemilerle savaşacak ve başka birçok yolla karşılaşacak. Alınan fonlar, kimsenin onu yenememesi için geminin modernizasyonu için harcanmalıdır. Geminin özellikleri, güçlü ve manevra kabiliyetine sahip bir gemiye eşit olarak pompalanmalıdır.

DOKDO (MOD, Sınırsız Para) – Bir korsan olmayı hayal ettiyseniz, o zaman bu oyunu beğendiğiniz için denizlerin efendisi olabilirsiniz. Size kendi kurallarınızı koyacağınız bir okyanus verilecek. Geçerken geminizi pompalamayı ve mürettebatınızın sayısını artırmayı unutmayın, çünkü bu size daha güçlü bir rakiple dövüşürken net bir avantaj sağlayacaktır.

DOKDO MOD ücretsiz satın alma  – 3D grafiklerin ve okyanuslarda harika bir yolculuğun tadını çıkarın. Bir deniz yolculuğuna çıkın ve Pasifik ve Atlantik’in inanılmaz güzel yerlerini keşfedin ve harika bir balık tutma gezisine başlayın. Teknenizi şık ve güçlü bir gemiye dönüştürün, deniz savaşları düzenleyin. Savaş alanınızı oluşturun ve en güçlü deniz gemisi olmak için gücünüzü gösterin.

DOKDO, balık tutmak veya benzer büyüklükteki diğer teknelere karşı savaşmak için kullanabileceğiniz küçük bir teknede başladığınız bir strateji oyunudur. Oynarken, teknenizi ilerledikçe geliştirmek için kullanabileceğiniz altın ve kaynaklar bulacaksınız.

Teknenizi okyanusta gezdirmek için tek yapmanız gereken ekrana iki kez dokunmaktır. Tekne, yolunuza çıkan herhangi bir düşmana otomatik olarak saldıracaktır, bu nedenle tek yapmanız gereken, nereye gideceğiniz konusunda endişelenmek ve tekneyi çevirmek, böylece toplar hedefe ateş edebilsin. Düşman gemisini yok ettiğinizde, kargosunu yağmalayabilir ve değerli kaynakları elde edebilirsiniz.

DOKDO’nun en önemli kısımlarından biri ticarettir. Okyanus, teknenizi tamir edebileceğiniz ve topladığınız kaynakları satabileceğiniz limanlarla dolu. Yiyecek, odun, mineral vb. Alıp satabilirsiniz. Ancak kendi teknenizi geliştirmek için çok sayıda kaynağa (özellikle altın) ihtiyacınız olacağını unutmayın.

DOKDO, okyanusta tamamen özgürce dolaşmanıza ve düşman gemileriyle savaşmanıza izin veren bir keşif strateji oyunudur. Ve bunların hepsi yüce ‘düşük poli’ grafiklerle.

Jack Sparrow, Bruckheimer yapımı ünlü Karayip Korsanları film serisini sevenlere yabancı değil. Zekası, sinsi ve pazarlık kabiliyeti ile tanınır. Ayrıca Jack Sparrow, Kardeşler’in yedi okyanusu kontrol eden dokuz hakimiyetinden biridir. Tabii, hayatında bir kez de Jack gibi yetenekli biri olmak istiyorsun, değil mi? Dokdo  Burada tanıtan olduğumu oyun Eğer bir kaptan olmak ve masif okyanuslar üzerinde tekne becerilerini göstermek için izin verecektir.

Denizlerin Kralı

DOKDO, Zzoo tarafından yayınlanan bir simülasyon oyunudur. Bir kaptan olarak tasvir edilecek ve deniz dünyasında bir yolculuğa çıkacaksınız. Ancak geçtiğiniz denizde birçok tehlike var, göze çarpanlar korsanlar. Onlarla yolculuk boyunca yüzleşeceksiniz, bu yüzden oyun size güçlü bir gülle sistemi olan bir savaş botu sağladı. Göreviniz, düşmanlardan gelen saldırılardan kaçarken teknenizde çok ustaca gezinmek, gemilerini yok etmek için ateş etmektir. Bazen, bazı rakipleri alt ettiğinizde, hazineyi düşürürler ve bu, birçok değerli kaynağa sahip olma şansınızdır.

 

Bu kaynak, geminizi yükseltmek ve ordunuzu daha güçlü hale getirmek için kullanılır. Ancak okyanus yüzeyinde ilerlemeyi gerçekleştiremezsiniz. Limanın bulunduğu adaları arayın. Lütfen çapayı indirin ve yükseltme işlemine başlayın. HP, Hız, Dönme, Hasar ve Yakalama’ya karşılık gelen beş önemli yükseltme vardır. Tüm bu istatistikleri eşit şekilde yükseltmeniz gerekiyor. Hasar istatistikleriniz yüksek ancak hızınız çok düşükse düşmanlar geminizi kolayca yok edecek. Çünkü sizden daha hızlılar ve ekibiniz onları kovalayamaz. Ve her yükseltme ile depodaki balıklar çok fazla altına ve balıklara mal olacak. Hazineleri toplayarak veya diğer rakipleri yenerek daha fazla altın kazanabilirsiniz; Balıklar hakkında, o zaman yelken sırasında kendin almalısın. Boş zamanlarında sadece dövüş ve balık tut, sonsuza kadar heyecan verici bir hayat yaşayacaksın!

DOKDO’nun iki ana oyun modu vardır: Hikaye Modu ve Arena Savaşı modu. Hikaye modunda, zorluklar sistemde mevcuttur; her seviyede belirli görevleri tamamlamanız gerekecek. Arena Savaşı modu sizi dünya kaptanlarının savaşlarının usta becerilerini göstermek için katıldığı Dünya Arenasına götürecektir.

Özet

Şu anda DOKDO ile kaptan olup denize hakim olma hayalini gerçekleştirebilirsiniz. Harika grafiklerle, mükemmel oyunla birleştiğinde, bölge için rekabet etmek için şiddetli savaşlara katılacaksınız. Bu oyunu savaşa indirin, başkalarının hayalinizi kaybetme fırsatına sahip olmasına izin vermeyin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *