Clumsy Ninja (Mod, Unlimited Money) Android’de Ücretsiz Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Clumsy Ninja Açıklaması

En talihsiz ni Clumsy Ninja ile tanışın

Bir dokunmatik ekranı süsleyecek beceriksiz nja!

Onu eğitin, fırlatın, gıdıklayın ve hatta ona balonlar bağlayın. Yaptığınız her şey, Clumsy Ninja’yı daha yetenekli hale getirecek ve kayıp arkadaşı Kira’yı bulmasına yardımcı olacaktır.

Clumsy Ninja, yeni nesil etkileşimli karakterlerdir! Her seferinde benzersiz bir şekilde hissedebilir, hissedebilir, hareket edebilir ve tepki verebilir. Şaşırmaya hazırlanın… oh, ve lütfen ona iyi bakın!

KEMER OLUŞTUR
Yeni numaralar ve süper özel Ninja Hareketleri öğrenmek için ninjanı eğit! Kira’yı bulma yolunda onun sensei’sini etkileyin ve yeni Ninja Kemerleri kazanın ya da trambolinler, kum torbaları, top tabancaları, bir tavuk ve bir sincap gibi 70’in üzerinde benzersiz etkileşimli öğeyle eğlenin!

MACERA ZAMANI
Siz ve ninjanız yeni yerlere seyahat edecek, yeni oyunlar oynayacak, yeni karakterlerle tanışacak, görevleri tamamlayacak ve birlikte oynamak için eğlenceli yeni öğelerin kilidini açacaksınız. Kaç tane keşfedeceksin?

ÖZELLEŞTİRİN
Clumsy Ninja’nın kıyafetlerini, kemerlerini ve saç bantlarını tarzınıza uyacak şekilde özelleştirin. Ninjanızın en çılgın hareketlerinin fotoğraflarını çekin. Gözlerinizi dört açın: sizi bekleyen pek çok sürpriz var!

UNUTULMAZ ANLAR
Clumsy Ninja, gerçek zeka ve pek çok sakarlıkla düşünen ve hareket eden canlı bir sanal arkadaştır! Her oynadığınızda ninja ve arkadaşlarıyla eşsiz anlar yaşayacaksınız!

DOKUNMATİK CİHAZLARDA İLK!
Clumsy Ninja, EUPHORIA simülasyon teknolojisini kullanan dokunmatik cihazlarda şimdiye kadar gördüğünüz en inandırıcı karakteri üreten ilk oyundur.

Android OS 2.3 veya üzerini gerektirir.

LÜTFEN AKLINIZDA BULUNDURUN! Clumsy Ninja’yı oynamak ücretsizdir, ancak gerçek parayla satın alınabilecek öğeler içerir.
Yetkisiz satın alma işlemlerini önlemek için, Google Play ayarlar menüsünden “PIN Ayarla veya Değiştir” i seçin, bir PIN oluşturun ve ardından “Satın Alma İşlemlerinde PIN Kullan” seçeneğini etkinleştirin. Daha sonra her işlemden önce PIN kodunuzu girmeniz istenecektir.
Android OS 3.x ve üstü gerektirir
Clumsy Ninja, NaturalMotion Games Ltd tarafından yayınlanmıştır.

Clumsy Ninja, Talking Tom Cat veya arkadaşı Talking Ginger’a benzeyen sanal bir evcil hayvandır. Android cihazınızın ekranında bir kedi ile etkileşime girmenize izin vermek yerine, bu, arkadaş canlısı bir ninja ile oynamanıza izin verir.

Maskeli kahramanınız, farklı cihazlarla antrenman yapmaktan bazı arkadaşlarıyla oynamaya kadar, oyuncuların kendilerine merhaba demek de dahil olmak üzere tonlarca farklı eylem gerçekleştirebilir.

Ninja bu etkinliklerin çoğunu otomatik olarak yapsa da, oyuncular onunla etkileşime girebilir. Topu ona geri atmak için parmaklarınızı kullanarak ninja ile top bile oynayabilirsiniz.

Clumsy Ninja’da oynamaktan daha fazlasını yapabilirsiniz. Ayrıca ona farklı kemerler ve başlıklar vererek ninjanızın görünümünü kişiselleştirebilir ve bunları kum torbası veya trambolin gibi nesnelerin kilidini açmak için kullanabilirsiniz.

Clumsy Ninja, video oyunu ve sanal evcil hayvan arasında çok eğlenceli bir karışım ve grafikler tek kelimeyle muhteşem. Ninja’nın tasarımı ve canlandırılma şekli onu izlemeyi gerçek bir zevk haline getiriyor.

AÇIKLAMA CLUMSY NINJA

Hep ninja olmak istemiş miydin? Clumsy Ninja mod APK’sinde tam olarak Ninja değilsin. Bununla birlikte, nasıl yapılacağını öğreterek onun tam teşekküllü bir kişi olmasına yardımcı olabilirsiniz. Bunu yapmak için süslü becerilere ihtiyacınız yok, inanılmaz sakar olduğu için ilk başta sadece bebek adımları.

Onunla ilgilenerek ve vücudunu farklı ninja numaraları yapmak için eğiterek ninjanızın sensei’si olun. Bu, sadece bir kediyi seven Talking Tom’dan çok daha iyi. Bu oyunda, ninjanızı daha iyi olması için cezalandırmak ve öğretmek için birçok numara keşfedeceksiniz. Daha fazlasını öğrenmek ister misin? Okumaya devam etmek!

Harika Görevler

Ninja’nızla kullanabileceğiniz 70’den fazla eşya olduğu için bu oyunu oynarken asla sıkılmayacaksınız. Bunlardan bazıları tavuk, karpuz, kum torbaları, trambolinler ve daha fazlasıdır.

Clumsy Ninja birçok görev sunuyor. Oyunda ilerledikçe zorlaşan eğitim kurslarını tamamlayarak ilerliyorsunuz. Ücretsiz eğitim kursları mevcuttur ancak bazılarının kilidinin açılması için altın / madeni paraya ihtiyacı vardır.

Şık Özelleştirmeler

Ninjaları eğitmenin bir başka eğlenceli kısmı? Görünüşlerini kişiselleştirebilmen için! Kıyafetlerini, gözlüklerini, şapkalarını renkler gibi en küçük detaylara kadar değiştirebilirsiniz. İhtiyaçlarınıza uyacak şekilde görünümlerini değiştirmekten veya aradığınız elit ninja görünümünü elde etmekten çekinmeyin.

Basit ve Sezgisel Kontrol Şeması

Clumsy Ninja’da, sadece ninjanızı kontrol etmek için delice zor kodları veya kontrolleri ezberlemeniz gerekmez. Ninjana dokunmak kadar basit! Ninja ile etkileşim kurmak için dokunmanız, sürükleyip bırakmanız yeterli!

Diğer oyunlarda olduğu gibi karmaşık kontroller yok. Burada hemen eğleneceksin.

Yüksek Kaliteli Grafikler

Clumsy Ninja’nın en belirleyici özelliklerinden biri, yüksek kaliteli grafiklerdir. Ninja jestlere hızlı tepki veremezse, bu oyun mümkün veya eğlenceli olmazdı. Ama öyle ve bundan daha fazlası var.

Ninja’nın çarpıcı 3 boyutlu görüntüsü ve doğal arka planları, bu kadar ilginç bir oyun deneyimi sağlar. Bu oyunda karakterlere ve arka plana dokunabileceğiniz bir çizgi film dünyasındaymışsınız gibi hissedeceksiniz. Bu, oyunun sunduğu kaliteye hitap ediyor.

Eğitim, Seviye Atlama, Kilidi Açma

Ninja’nızı daha fazla eğitip zorlukları tamamladıkça, deneyimlerle ödüllendirileceksiniz. Daha az sakar olması için bunları ninjanızın seviyesini yükseltmek için kullanabilirsiniz. Becerilerin ve güçlerin kilidini açmak için sıkı çalışın ve gerçek bir ninja gibi eğitin.

Fazla mesai, ninjanızın daha az sakar hale geleceğini fark edeceksiniz, ancak zorluklar da zorluk derecesinde artacaktır. Ninjalarınızın sertifikalandırılması için bu gereklidir.

Destansı yolculuk

Oyunun eğitimin yanı sıra, sizi suskun bırakacak destansı bir hikayesi de var. Ninjanızın yapması gereken ilk şey, uzun zamandır kayıp olan arkadaşı Kira’yı bulmaktır. Yeni yerler keşfederken, farklı karakterlerle etkileşime girerken ve ilginç oyunların kilidini açarken ninja ile epik maceralara çıkın.

Ninja’nızı Clumsy’den Elite’e Getirmenin İpuçları

Beceriksiz bir ninja yetiştirme göreviyle karşı karşıya kaldığınızda, elde edebileceğiniz pek bir şey yoktur. Yol boyunca kaçınılmaz olarak birçok zorlukla karşılaşacaksınız. Ama bu seni onu eğitmekten alıkoymamalı! Ninja’nızı beceriksizden efsanevi hale nasıl getireceğinizi öğrenmek istiyorsanız, işte ipuçlarımız!

  1. Zor Tren –  Size verebileceğimiz en iyi ipucu, sadece devam etmenizdir. Ninjan tek başına seviye atlamayacak. XP almak ve yeni eğitim öğeleri almak için zorlukları ve eğitimleri tamamlayın. İlerledikçe, ninjanla antrenman yapmak için kullanabileceğin daha büyük eşyalar alacaksın.
  2. Onarım için para ödemeyi bırakın –  Ninja’nızla antrenman yaparken eşyalarınızın daha sonra onarılması gerekecektir. Oyun, süreci hızlandırmak için birkaç seçenek sunar; değerli taşlar satın alın ve kullanın veya kısa bir video izleyin / tweetleyin. Değerli taşlarınızı bunun gibi şeyler için akılsızca harcamayın, çünkü onları harcamanın çok daha iyi yolları vardır. Mümkün olduğunca kısa bir videoyu tweetleyin veya izleyin. Ya da daha iyisi, bir süre düzeltilmesini bekleyin. Sonuçta sabır, bir ninjanın sahip olması gereken bir erdemdir.
  3. XP için balonları patlat –  Bilmiyorsanız, balon patlatmak size Fiery olan dışında büyük bir XP artışı sağlayacaktır. Tavsiyemiz, size büyük ödüller kazandıracağından, yalnızca 4 mücevher karşılığında Gökyüzü balonunu erken almaktır. Ardından, 9. seviyeye ulaştığınızda, 5 mavi balon satın almak için 25 jeton harcayabilirsiniz. Balon patlatmanın size ne kadar XP verebileceği konusunda size bir fikir vermesi için, işte burada:
  • Doğal balonlar  – 10 – 1.100 XP için 5 veya 6 mücevher için 50 jeton
  • Gökyüzü balonları  – 10 – 430 XP için 5 veya 4 mücevher için 25 jeton
  • Sensei balonları  – 10 – 6.300 XP için 5 veya 8 mücevher için 75 jeton
  • Çok renkli balonlar –  10 – 10.000 XP için 5 veya 10 mücevher için 100 jeton
  1. Tüm eğitimi tamamladığınızdan emin olun  – Her seferinde oturumu kapatmadan önce herhangi bir eğitimi kaçırmadığınızdan emin olun. Bu, Sensei’nin eşyalarınızı tamir etmesini beklerken zamanınızı iyi bir şekilde kullanmaktır.
  2. Günlük bonuslar alın – Ninja’nızla  oynamak ve antrenman yapmak için vaktiniz yoksa, uygulamayı açtığınızdan ve günlük ödülünüzü aldığınızdan emin olun! Ardından, ninjanızı yarın da ödüllerinizi toplayabilmeniz için bir gün uyutmanız gerekir. 1.000 jeton kazanmak için arka arkaya 7 gün boyunca sürekli giriş yapmayı hedefleyin!

Clumsy Ninja Mod APK – Sınırsız Para, Elmas

İlerlemek ve Sınırsız Para, Elmaslara sahip olmak istiyorsanız, şimdi modu indirin. Hiçbir şey ödemeden çok daha hızlı ve daha ucuz!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *