Heavy Bus Simulator (MOD, Unlimited Money) Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Heavy Bus Simulator Açıklaması

Heavy Bus Simulator, Heavy Truck Simulator’un aynı yaratıcılarından bir Road Bus simülasyon oyunudur! Brezilya’da dağ yollarından, arazilerden ve çok daha fazlasından geçerek her zaman yolcularınıza iyi bir yolculuk yapmaya çalışın. Tüm bunlar, oyunu daha iyi hale getirmek için sürekli güncellemeler alıyor ve birçok yeni özelliğe sahip. ŞİMDİ ÜCRETSİZ İNDİRİN!
Özellikler:
• Çok gerçekçi bir oyun için yeni Fizik sistemi ndfir
• Yeni Yapay zeka;
• Skin sistemi, otobüsünüzü istediğiniz gibi boyayabilirsiniz;
• Birçok şehir;
• Gerçekçi iç mekanlara sahip çeşitli otobüsler (sonraki güncellemelerde daha fazla otobüs gelecektir);
• Toz;
• Radar;
• Trafik bileti;
• Yakıt tüketimi;
• Trafik ışıkları;
• Her güncellemede birçok yeni özellik.

Otobüsünüzü dolaşın

Otobüs yolcusu olmaya ara verin ve bir tane sürmeyi deneyin. The  Heavy Bus Simulator  , Dynamic Games Entretenimento Ltda tarafından geliştirilmiş, kendi büyük otobüsünüzü şehrin etrafında ve güzel manzaraların üzerinden geçebileceğiniz bir oyundur.

Gerçekçi oyun

Oyundaki her şey, gerçek hayatta aslında otobüs kullanıyormuşsunuz gibi hissettiriyor. Heavy Bus Simulator’un grafikleri ve oynanışı çok gerçekçi. Araba sürerken ve bir sürücünün ilk bakış açısını seçerken, otoyolda dönüşler sırasında otobüsün direksiyon simidinin hareket ettiğini göreceksiniz. Ayrıca, AI araçlarının bile takip ettiği trafik ışıkları ve diğer sokak işaretleri de var. Ayrıca geriye doğru giderken veya yolda şerit değiştirmeyi planlıyorsanız, dikiz aynalarınıza güvenmeniz gerekecektir.

Oyun gerçekçi etkileşimler, efektler ve arka plan detayları sunar. Oyun kontrolleri ilk başta biraz zorlayıcı olabilir ama kolaydır. Fizik sistemi yeni ve size en iyi ve en gerçekçi otobüs simülasyon oyununu sunmak için geliştirildi.

Yolcu Memnuniyeti

Bu oyunda dikkat etmeniz gereken tek şey araba kullanmak değil. Heavy Bus Simulator’da yolcuları almanız ve otobüsünüze bindirmeniz gerekecek! Bu nedenle sorunsuz bir sürücü olduğunuzdan emin olmanız gerekecek. Yolda diğer araçlara çarpmaktan ve hızlanmaktan kaçının çünkü bu, yolcu memnuniyeti puanınızı düşürebilir. Sürüş performansınız da gelirinizi etkiler, bu nedenle yolcularınızı varış noktalarına güvenli ve sağlam bir şekilde getirebileceğinizden emin olun!

İyi bir yolcu memnuniyeti derecesi, yeni otobüs satın almak için kullanabileceğiniz daha fazla para anlamına da gelecektir. Parayı trafik suçu cezalarını ödemek için de kullanabilirsiniz. Sıkı çalışın ve tasarruf edin!

Boyamaya başlayın!

Sıkıcı otobüs kullanmak hiç de eğlenceli değil! Neyse ki, bu oyun otobüsünüzü dekore etmenize ve istediğiniz kadar boyamanıza izin veriyor. Gerçekten kendi otobüsün olduğunu hissettiriyor. Otobüsü tasarlama yeteneği de başarılı hissettiriyor ve sadece sanat eserinize hayran olmak için sizi otobüsle dolaşmayı daha ilham verici hale getiriyor. İsterseniz otobüsünüze kendi adınızı bile verebilir ve en sevdiğiniz renkleri birleştirebilirsiniz!

Harika görseller

Oyunun gerçekçi oyunu ile birleştiğinde Heavy Bus Simulator’daki diğer detaylar öne çıkıyor. Şehri geçerken Brezilya’nın nefes kesici manzaraları ve manzaraları sizi karşılar. Parlak mavi gökyüzünün ve güzel dağların altında araba kullanacaksınız. Pürüzsüz grafikleri nedeniyle, oyunun arka planı gözler için çok hoş ve bu da tüm oyunu oynamak için rahatlatıcı hale getiriyor.

Beklenmedik bir şekilde eğlenceli

Oyun sıkıcı gibi görünebilir ama çok geçmeden aslında oldukça bağımlılık yapıcı olduğunu anlayacaksınız. Heavy Bus Simulator oynamanın sakinleştirici bir yanı var. Yolcuları uzun ve uzun bir yolculuğa çıkarma sorumluluğu size verilebilir, ancak oyunun kendisi size baskı uygulamaz.

Heavy Bus Simulator, Brezilyalı bir şirketin çalışanı olarak bir otobüsün direksiyonuna geçtiğiniz bir 3D sürüş simülatörüdür. Amacınız para kazanırken Brezilya’daki çeşitli şehirler arasındaki rotaları tamamlamak.

Dönmek için akıllı telefonunuzu eğerek veya ekrana dokunarak iki farklı oyun kurulumundan birini seçebilirsiniz. Heavy Bus Simulator’ı birkaç farklı kamerayla da oynayabilirsiniz: kabin görünümü, geniş kabin görünümü veya uzaktan görünüm. Hatta dönüş sinyallerini kullanabilir ve motoru açıp kapatabilirsiniz.

Heavy Bus Simulator’da yapmanız gereken ilk şey, daha sonra kalbinizin arzusuna göre özelleştirebileceğiniz bir otobüs satın almaktır. Bundan sonra, bir sonraki şehre gitmek istediğinizi seçerek sürüşe ve rotaları tamamlamaya başlayabilirsiniz. Şehir ne kadar uzakta olursa, sürüşü tamamladığınızda o kadar çok para kazanırsınız. Ancak cezalardan kaçınmak için araç kullanırken dikkatli olun ve yasalara uyun.

Heavy Bus Simulator, çeşitli şehirler arasındaki rotaları tamamlayarak Brezilya’nın her yerine gidebileceğiniz süper eğlenceli bir otobüs sürme oyunudur. Dahası, oldukça harika grafiklere sahip.

Artıları

  • Gerçekçi oyun fiziği
  • Etkileyici grafikler
  • Otobüsler özelleştirilebilir
  • Güzel arka plan detayları

EKSİLERİ

  • Çok duyarlı olmayan kontroller
  • Ayrıntılı harita yok
  • Çok zor değil
  • Oyun içi pahalı para harcaması


Heavy Bus Simulator şık APk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *