Android’de Wwe 2k’yı (Mod, Sınırsız Para) Ücretsiz Indirin

Download
4.3/5 Votes: 3
Report this app

Description

WWE 2K APK için Android

WWE 2K, 2K şirketi tarafından üretilen güreş oyunu serisidir ve bu   oyunun ücretsiz mobil sürümüdür . Konsol tabanlı sürümü alır ve en sevdiğiniz güreşçilerden bazılarını birbirleriyle savaşmak için kullanabileceğiniz veya kariyer modunda sıralamada zirveye yükselmek için güreşçinizi yaratabileceğiniz soyulmuş bir sürüme yerleştirir.

Güreş hala havalı

 2015 yılında geliştirilen bu  WWE oyunu bir süredir piyasada. Son zamanlarda herhangi bir güncelleme almadı ve maalesef 2K oyunlarının sürekli geliştirilmesinde büyük ölçüde göz ardı edildi.

Yaşına göre iyi bir iş çıkardı ve alakalı olmaya devam ediyor. Bugün bile Wrestling Revolution 3D gibi diğer güreş oyunlarına kıyasla  sağlam bir grafik sistemine sahip. Ayrıca, şirket artık oyunu desteklemese de çoğu Android platformunda oynuyor.

Desteklenmemesinin temel sorunlarından biri, yeni  WWE Superstar’larının  oyunda olmaması. Ayrıca bazı nedenlerden dolayı Divalar oyuna dahil değil ki bu talihsiz bir durum. Son olarak, Royal Rumble gibi pek çok WWE eşleme türüne sahip değiller.

Grafikler, tasarım ve inşa

Bir mobil oyun olduğu için harika grafikler beklemiyorsunuz; Buna rağmen 2K, APK indirilebilen bu oyunda iyi bir iş çıkarıyor  . Güreşçilerin tasarımları oldukça iyi. Bununla birlikte, kendinizinkini oluşturuyorsanız, temel yapı her zaman aynı kalacaktır.

Bu muhtemelen   oyunun piyasaya sürülecek son sürümüdür , bu nedenle gelecekte herhangi bir gelişme beklemeyin. Yine de, arayüz iyi yapılmış ve her şey bir mobil oyunda alabileceğiniz kadar gerçekçi görünüyor.

Neyse ki, grafikler SD kartınıza ağır bir yük  binmeyecek. Eski bir oyun olduğu için, Android’in bazı yeni sürümlerini çalıştırırken bazı hatalar olacaktır, ancak maalesef oyuncular herhangi bir hata düzeltmesi bekleyemez.

WWE 2K’da nasıl hamle yaparsınız?

Oyunda tanıtılan en kafa karıştırıcı ve zor kısımlardan biri de karmaşık  kontrol sistemidir . Şaşırtıcı olsa da, nihayet onu alıştığınızda bir dokunmatik ekran için iyi bir sistemdir. Diğer güreş oyunları kontrol pedleriyle daha iyi sonuç verdi, ancak bu sadece dokunmatik ekrana bağlı kalmaya karar veriyor.

Temel olarak, hafifçe vurmak, oldukça kolay olan delme içindir. Yakalamak için çimdiklemeniz gerektiğinde zorlaşır. Tamam, biraz daha zor, telefon ekranını nasıl kıstırırsın?  Ekranı kaydırmak , rakibinizi koşmanıza , tırmanmanıza veya fırlatmanıza izin verecektir.

İçin  özel hamle , oyun yapmanız gereken tam olarak ne gösterecektir. Ne yazık ki, savaşta, ara sıra hata verir ve sistem hızlı yanıt vermeyerek bir kayba neden olur. Başka bir sorun da, savaşın oldukça tekrarlı hale gelebilmesi ve uygun bir eşleşmeden çok bir sümüklüböcek olabilmesidir.

Mevcut modlar

Oyunun çeşitli modları olmasa da, kariyeri,  DQ Yok  (her şey gider), merdiven maçları ve çok oyunculu var. Tüm bunlar arasında kariyer seçeneği muhtemelen en ilginç olanıdır; unvanı kazanmak için kendi oyuncunuzu oluşturabilirsiniz.

Bağlı bir hikaye anlatıcılığı konusunda büyük bir eksiklik var. Kariyer modu  temelde sadece sıralamasında yükselmeye başka birinden sonra bir sonraki karakteri atıyor. Eğlencelidir ancak daha iyi WWE rakiplerinde bulunan birçok unsurdan yoksundur.

Çok  oyunculu  mod biraz iyi çalışıyor. Bazı insanlar için işe yaramıyor gibi görünüyor veya aşırı derecede hatalarla dolu. Öte yandan, bazen işe yarıyor ve arkadaşlarınızla oynamanıza izin veriyor. Genel olarak, muhtemelen deneyimin çoğunu elde edeceğiniz yer olmayacak.

Diğer varyasyonlar ve rakipler

Güreş Devrimi 3D  , oyun için potansiyel bir seçenektir. Grafiklerde nispeten yetersiz kalıyor. Ayrıca, gerçek bir WWE oyunu değil, yani Devrim’e gelirseniz, ciddi şekilde hayal kırıklığına uğrayacaksınız.

WWE Mayhem  bir başka güçlü rakiptir. Farklı bir oyun ve ortam tarzı ile 2k’den çok daha fazla çeşitliliğe sahiptir. Ayrıca bununla birlikte, sürekli olarak güncelleniyor, yani tüm favori  süper yıldızlarınız  Divalar dahil olmak üzere oyuna hazır olacak.

Hala yeri olan yaşlanma oyunu

WWE 2K daha yeni olmayacak. Ufukta kaybolurken, yine de eğlenceli bir deneyim, bu yüzden biraz  hareketli güreşten hoşlanıyorsanız, kontrol etmelisiniz. Sistem tamamen güncel değil, ancak herhangi bir destek beklemeyin.

Artıları

 • İyi grafikler
 • Etkili kontrol
 • Çok oyunculu

EKSİLERİ

 • Yeterli çeşitlilik eksikliği
 • Eski özelliklerin bileşimi
 • WWE 2K APK Ücretsiz İndir

  Android için WWE 2K APK Free Download Son Sürüm. Android cep telefonları için WWE 2K Güreş oyununun tam APK’sıdır. Doğrudan bağlantı ile WWE 2K’yı indirin.

  WWE 2K İncelemesi

  WWE 2K, 2K Games, Inc. tarafından geliştirilmiş bir spor oyunudur. Size ring içi deneyim ve ona bağlı yoğunluk ve duyguların gerçek hissini verdiğiniz tek gerçek güreş oyunudur. Oyunda tüm favori süper yıldızlarınız, hareketleriniz ve favori maçlarınız var. Her zaman hayalini kurduğunuz bir Süperstar’ı başka ne yaratabilirsiniz?

  Bu oyunda çok sayıda mod var ve bunlardan biri, WWE süper yıldızlarından birini seçeceğiniz ve ardından WWE yolculuğunuza başlayacağınız Kariyer modudur. Becerilerinizi yükseltebilir ve geliştirebilir ve nihayetinde sizi Onur Listesi’ne götürecek unvanlar kazanabilirsiniz. Oyunda ayrıca bir WWE maçını nasıl oynayacağınızı öğrenebileceğiniz bir Eğitim modu vardır. Ayrıca, Multiplayer modunda yarattığınız süperstar veya favori WWE süperstarınızla arkadaşlarınızla veya WWE Universe’de maçlar oynayabilirsiniz. Maçları oynayarak ve kazanarak açılabilen birçok öğe var.

  WWE 2K’nın Özellikleri

  Aşağıda, WWE 2K APK Free Download’dan sonra deneyimleyeceğiniz, Oyunun heyecan verici özellikleri bulunmaktadır.

  • Harika WWE güreş oyunu.
  • Size gerçek bir halka içi hissi verir.
  • Kendi süper yıldızınızı yaratabilirsiniz.
  • Oynamak için çok sayıda mod var.
  • Eğitim modunda becerilerinizi geliştirebilir.
  • Çok oyunculu mod desteklenir.
  • WWE Universe’de yarattığınız süperstar ile oynayabilir.

  Desteklenen Android Sürümleri

  • Dondurmalı Sandviç (4.0 ”“ 4.0.4)
  • Jelly Bean (4.1 “” 4.3.1)
  • KitKat (4.4 ”“ 4.4.4, 4.4W ”“ 4.4W.2)
  • Lolipop (5.0 “” 5.1.1)
  • Android Marshmallow (6.0.0 ”“ 6.0.1)

  WWE 2K APK Ücretsiz İndir

  Oynamak İçin Çok Heyecanlı mısınız? WWE 2K APK’sini İndirmeye başlamak için aşağıdaki düğmeye tıklayın. Bu, WWE 2K APK Mod Unlocked With Unlimited Everything’in tek doğrudan bağlantısıdır.

  WWE 2K, asıl vurgunun gerçekçilik üzerinde olduğu, seçimi çok zengin, gerçek sporcular, özgün turnuvalar, unvanlar ve başarılar olan gerçekten uygulanan hile ve yumrukların olduğu bir güreş simülatörüdür. Dikkat çekmeye değer ve oyunun oldukça yüksek kaliteli bir genel performansı, mükemmel grafikler, dokunmatik ekranlar altında kontrol odaklı, birçok oyun modu, çok oyunculu var.

  Güreş Batı’da son derece popüler bir spordur ve son zamanlarda bu tekli dövüşler ülkemizde pek ilgi görmedi. Elbette böylesine görkemli ve popüler bir dövüş sanatları biçimi oyun endüstrisi tarafından farkedilemezdi ve spor simülatörlerinin en iyi geliştiricilerinden biri olan 2K, bu konudaki bir dizi oyunla oyuncuları memnun etti. Başlangıçta tüm projeler konsollar için oluşturulmuştu, ancak şimdi Android cihaz sahiplerinin WWE 2 simülatör serisini değerlendirebilecekleri zaman geldi.

  ne
  Harici bir SD karta yükleme desteği:
  Önbellek başlatma yok: Hayır

  WWE 2K nasıl kurulur?

  WWE 2K oyunu için önbellek: Alcatraz: / Android / obb / içinde paketten çıkarılacak arşivdeki bir klasör
  – şu şekilde olmalıdır: /Android/obb/com.t2ksports.wwe2k15mobile/
  – paketlenmemiş önbellek 615 MB
  – apk yükleyin , oyunu çalıştırın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *