İndir NBA 2K18 (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

NBA 2K18 açıklaması

NBA 2K serisi, sahada benzersiz özgünlük ve iyileştirmeler sunan, mobil cihazlar için NBA 2K18 ile geri dönüyor. Daha derin bir MyCAREER modu, “The Association” modu ve yeni 2K Beats Soundtrack gibi yeni özelliklerle dolu NBA 2K18, şimdiye kadarki en otantik NBA mobil oyun deneyimi olacak!

NBA 2K serisi, sahada benzersiz özgünlük ve iyileştirmeler sunan, mobil cihazlar için NBA 2K18 ile geri dönüyor. Daha derin bir MyCAREER modu, “The Association” modu ve yeni 2K Beats Soundtrack gibi yeni özelliklerle dolu NBA 2K18, şimdiye kadarki en otantik NBA mobil oyun deneyimi olacak!

Özellikler:
• MyPLAYER’ınız için genişletilmiş komut dosyası ve daha fazla etkileşim içeren MyCAREER modu.
• İlişkilendirme Modu – Bir franchise’ın
geleceğini kontrol etmenizi ve bir sonraki NBA hanedanı olmanızı sağlayan yeni çok sezon modu .
• 2K Beats – Dünyanın dört bir yanından Future ,  Kendrick Lamar, Shakira, Nas ve çok daha fazlasını içeren eklektik bir melodi karışımı .
• Savunmaya koşma yeteneği ve daha fazla ribaund yeteneği dahil olmak üzere daha fazla oyun kontrolü.
• MyPLAYER’ınızı güçlendirmek için daha fazla Sanal Para kazanın.

Kurmak:

 1. “APK” cihazınıza yükleyin.
 2. “Com.t2ksports . nba2k18and”klasörünü‘android /  obb içine’kopyası.
 3. Oyuna girin.
 4. Tanım

  NBA 2K18, Android cihazlar için en iyi basketbol simülatörüdür. Sanal basketbolun tüm hayranları bu oyunu takdir etmekle yükümlüdür. Yüksek seviyede oyun kalitesi. Oyun, yeni 2K Games motorunda geliştirildi. Dünyanın en iyi takımlarından ünlü basketbolcular, sizin önderliğinizde oynayacak ve bir kupa daha kazanmaya çalışacak.

  Kontroller

  NBA 2K18 iki tür kontrol sağlar. Düğmeleri ve joystick’i kullanarak kontrolü seçme şansına sahipsiniz. Pas verme, topa müdahale etme, düzgün hücum, merkezi savunma, çeşitli mesafelerden atışlar, oyuncu değiştirme, hücum eden oyuncuyu bloke etme, rakibin sargıları ve çeşitli oyun kombinasyonları bu basketbol simülatöründe uygulayabileceğiniz işlevselliğin sadece bir kısmı.

  Bu tür bir kontrolü beğenmezseniz, sensörü kullanarak kontrol edebilirsiniz. Sadece sensörü ve birkaç düğmeyi kullanarak oyuncuları hareket ettirin. Geliştiriciler oyun grafikleriyle harika bir iş çıkardılar: Oyuncuların hareketlerini, sıralarını çizmek, atılan gollerin yavaş ve ayrıntılı tekrarlarını çizmek. Her şey renkli ve sulu görünüyor. Geliştiriciler ayrıca tekrarları kaydetme işlevini de eklediler, böylece epik bir terk edilmiş hedefi kaydedebilir ve arkadaşlarınıza övünebilirsiniz.

  NBA 2K18 APK, cihazın hafızasında çok yer kaplıyor ve bu sadece böyle değil. Yüksek detaylara ve benzersiz karakter modellerine sahip devrim niteliğindeki üç boyutlu grafikler, basketbol oynanışına nüfuz etmenizi ve takımın bir parçası olmanızı sağlayacaktır.

  Oynanış

  Basketbol maçlarına gelince, burada çok tartışmalı bir proje ile karşı karşıyayız. Bir yandan mükemmel bir üç boyutlu resme, ünlü basketbolculara ve onların yaptıkları numaralara, diğer yandan rakibinizin fiziği, animasyonu ve zeka seviyesi, bazen oyuncuya hayır bırakan Kazanma şansı.

  Başlangıç ​​seviyesindeki bir oyuncuysanız, spor salonu moduna geçebilirsiniz. Burada kombinasyonları eğitebilirsiniz: ortaklara ince paslar, uzun ve kısa mesafeden atışlar ve rakiplerin güzel vuruşları.

  NBA 2K18 APK indirildikten sonra üç ana mod vardır ve bunlardan biri oldukça yakın zamanda eklenmiştir: kariyer, dernekler ve hızlı oyun. Bu sefer sadece Android için harika bir basketbol simülatörü göremeyeceksiniz, aynı zamanda oyuncunun hayatı ve kaderi hakkında daha fazla bilgi edinebilirsiniz, böylece geliştiriciler projeye tam bir hikaye ekleyebilir ve bu da onların görüşüne göre dikkat çekmelidir. kullanıcıların.

  Özellikleri

  • birkaç oyun modu;
  • çok oyunculu yüzleşme;
  • uygun uyarlanmış yönetim;
  • muhteşem üç boyutlu resim;
  • tam bir hikayenin varlığı.


NBA 2K18 Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *