GTA San Andreas Mod APK Indir 2.00

GTA San Andreas Mod APK Indir 2.00 Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

AÇIKLAMA GTA SAN ANDREAS

Açık dünya oyunları bu günlerde çok popüler. Bu, özellikle Grand Theft Auto serisi için geçerlidir. Dizi 1997’de başladı, ancak Rockstar Games hala bu popüler diziyle konuşuyor. Ancak, yıllar önce piyasaya sürülse bile oyunlarının hala oynanıyor olması daha da etkileyici.

Böyle bir oyun Grand Theft Auto San Andreas. İlk olarak 2004 yılında piyasaya sürülen bu oyun, seriyi şöhrete attı. Çünkü o dönemde grafikler ve oynanış gelişti ve herkes şok oldu. Bu oyun, oynayanlara birçok gelişme ve hatıralar getirdi. Ve şimdi, cep telefonlarında kullanılabilir! Bu harika oyun hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorsanız okumaya devam edin!

Grand Theft Auto San Andreas nedir?

Grand Theft Auto serisi 1997’de başladı . Bu yazı itibariyle seride Grand Theft Auto San Andreas da dahil olmak üzere şu anda 16 oyun var. Bu sadece bu programların ne kadar büyük ve popüler olduğunu gösteriyor! Grand Theft Auto San Andreas’ın yalnızca Google Play Store’da 1 milyondan fazla indirildiğini kanıtlamak için!

Grand Theft Auto San Andreas’ın teması, Carl Johnson’ın Los Santos, San Andreas’tan ayrılmasıyla başlıyor. Çete savaşları, yolsuzluklar ve uyuşturucular yaygın olduğu için şehir kaosun eşiğinde olduğu gibi ayrıldı. 5 yıl sonra, 90’lar ve Carl eve gitmek zorunda. Annesi öldürülür, ailesi ince bir kağıtla birbirine bağlanır ve tüm arkadaşları ölüme doğru yola çıkar.

Mahalleye döndükten sonra, bazı yolsuz polisler onu işlemediği cinayetle suçlamaya başladı. Şimdi her şeyi normale döndürmek için San Andreas’a gitmesi gerekiyordu. Grand Theft Auto San Andreas, seleflerinden tüm iyi şeyleri alıyor ve daha da iyi hale getiriyor. Hala açık dünyada bir rol yapma oyunu ama bu sefer çok daha fazla aksiyon ve drama var.

Bu oyunda tamamlanması gereken tonlarca görev var ve her biri gittikçe zorlaşıyor. Bu oyunda gerekli görevleri tamamlarken gangsterler, mafya ve polislerle karşılaşacaksınız. Ama en önemlisi, bu, açık dünya oyunlarına olan sevginizi gerçekten geliştirecek bir oyundur!

Grand Theft Auto San Andreas’ın Özellikleri

Bugün bile Grand Theft Auto San Andreas, bazı oyunları bile utandıracak bazı ciddi özellikler içeriyor. Unutma, oyun on yıldan daha uzun bir süre önce piyasaya sürüldü, ancak insanlar hala bugün oynuyor! Neden? İşte özellikler:

İnanılmaz grafikler –  Daha önce de belirtildiği gibi, Grand Theft Auto San Andreas bugünün standartlarına göre bile hala bir canavar. Ancak, mobil oyun için optimize etmek için Rockstar Games, grafiklerin tüm cihazlarla uyumlu olması için bu oyunu yeniden düzenledi. Bu, aydınlatma geliştirmelerini, zenginleştirilmiş bir renk paletini ve karakter yeniden modellemeyi içerir. Her şey ona yeni bir görünüm kazandırmak için yeniden tasarlandı, ancak yine de hepimizin sevdiği aynı oynanışa sahip.

Tonlarca görev –  Bu oyunda, görevler gösterinin yıldızlarıdır. Hikayeyi ilerletmek için bu görevleri tamamlamanız gerekiyor. Başlangıçta, görevler sadece sizin için yetişmeniz kolay olabilir. Ancak daha sonraki aşamalarda zorluk arttıkça bazılarını tekrarlamanız gerekebilir. Grand Theft Auto San Andreas’ta 70 saatten fazla oyun var, bu yüzden önümüzdeki haftalarda bunu oynamayı bekleyin. Ancak görevlere ara vermek istiyorsanız, bazı yan görevlere katılabilir veya sadece San Andreas’ın açık dünya güzelliğini keşfedebilirsiniz.

Buluta kaydetme desteği –  Mobil oyun için ekledikleri bir başka şey de buluta kaydetme desteğidir. Bu, Rockstar Social Club Üyelerinin bir parçası olmanız koşuluyla tüm cihazlarınızda oynayabileceğiniz anlamına gelir. Bu, farklı cihazlarınız olduğunda oynamanıza izin verir. Hala ilerlemenizin tadını çıkarabilir ve görevleri tamamlayabilirsiniz.

Kolay kontrolleri – kontroller  Bu oyun basittir. Karakterinizi kontrol etmek için hareket tekerini sürüklemeniz yeterlidir. Daha sonra, ekranın sağ tarafı ateş, zıplama ve daha fazlası gibi tüm seçeneklerin görülebildiği yerdir. Grand Theft Auto San Andreas’ta her biri kolaylık sağlamak için özelleştirilebilen 3 farklı kontrol şeması vardır. Bu, hangi cihazı kullanırsanız kullanın, oyunu en üst düzeyde rahatlıkla oynamanıza izin verecektir.

Özelleştirilebilir arabalar –  Görevler ve karakterlerin yanı sıra, arabalar da bu oyunda önemli bir unsurdur. Aslında, bazı insanlar bu oyunu sadece arabalar için oynuyor! Neden? Çünkü bu oyunda çok var! Grand Theft Auto San Andreas’ta özelleştirebileceğiniz tonlarca süper otomobil, helikopter ve motosiklet var! Örneğin, boya rengini, tekerlekleri, motorları, amortisörleri ve daha fazlasını değiştirebilirsiniz! Bu, görevleri şık bir şekilde gerçekleştirmek istiyorsanız veya sadece bu oyunun açık dünya iyiliğini keşfetmek istiyorsanız.

Çevrimdışı oyun –  Hayranların seveceği bir diğer özellik de bu oyunun çevrimdışı oynanabilmesidir! Aslında, Grand Theft Auto San Andreas çevrimdışı olduğu için burada sürpriz yok. Ancak günümüzde pek çok mobil oyun oynamak için internet bağlantısı gerektirir, bu nedenle bu gerçekten kullanışlı bir özelliktir.

Grand Theft Auto San Andreas Oynamak İçin İpuçları

Grand Theft Auto San Andreas ilk bakışta basit bir oyun gibi görünebilir. Ancak, yakında anlattığından çok daha fazlası olduğunu anlayacaksınız. Ancak, işte yeni başlayanlar için ipuçları:

Sağlık kurtarma –  Daha öncekilerden farklı olarak, yalnızca olabilir yeniden kazanmak içinde sağlığını fast-food restoranlarda yiyerek GTA San Andreas. Kolaylık sağlamak için, şehrin her yerine dağılmış sağlık hizmetleri yoktur. Yine de tutuklanarak sağlığınıza kavuşabilirsiniz, ancak bu size maliyetlidir.

Silah becerilerini artırın –  gerçekten artırmak istiyorsanız silah becerileri , sen görevler için bir silah ile sopa olabilir. Bu, karakterinizin seviye atlamasına ve doğru bir nişancı olmasına izin verecektir.

 

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);