Gta 3 Apk Android Için Son Sürümü İndir

Download
4.7/5 Votes: 3
Report this app

Description

Grand Theft Auto 3 Açıklama

GTA3 oyununun başında bir mahkum minibüsü soyuldu ve iki küçük mermi – siz de dahil olmak üzere kargaşa içinde kaçarken – şehirde bir yolculuğa başladı …

Çoğu aksiyon oyunu gibi, Grand Theft Auto 3GTA3 de birçok küçük görevden oluşur, tüm görevler bariz suç değildir, ancak çoğu haklı değildir, patronun atı kurtarmasına yardım etmekten karşı uyuşturucu satıcısını temizlemek için meşru değildir. Oyunun ana çizgisine çok aykırı, kahramanı her zaman küçük bir kabadayı olmuş, küçük bir zorba yapmak gerekiyor. Elbette, daha sonra tırmanmak için adım adım küçük bir zorba, görevi daha fazla “zorlamak” için sizi bekliyor ve hatta “dünyayı sarsan” Albert olabilir, örneğin küçük bir seri büyük bir ateşli silah tutmaya benziyor ve hatta kapıyor bir tank ve polis Püskürtün ve ne kadar yaşayabileceğinizi görün …

Çoğu aksiyon oyununun aksine, bir görev seçemezsiniz, ancak görevi gerçekleştirme araçlarını seçebilirsiniz. Adım adım dürüstçe seçebilirsin, ayrıca yüksek profilli saldırıyı görebilir, araba soyan arabayı görebilir, insanları dövdüğünü görebilirsin, tabii ki çok fazla yapıldı, polis kesinlikle gitmene izin vermeyecek. Ana hattın çok sıkı olduğunu düşünüyorsanız, sizinle birlikte durabilir, dolaşabilir ve hatta kendi görevlerinizi yaratabilir, kaçırma olayını çalabilir veya dünya çapında bir taksi çağırabilirsiniz. Bu, yüksek derecede etkileşimi yansıtır, çok güçlü bir “açık” oyun GTA3’e ikame, üzerime düşeni yapmak olarak tanımlanabilir.

Oyunun son derece etkileşimli oynanışı, şehrin en karanlık köşelerinde yaşayan insanlarla etkileşim kurmanıza olanak tanır. Çeteler, kadınlar, her hareketinizde her şeyi geliştirmek için oyunun yönü nedir? Elbette bu, görevin kendisinin çekici olmadığı anlamına gelmez, tam tersine, görev daha büyük veya daha küçüktür veya acımasızca ihtiyacınız vardır veya komik bir anlam ifade etmez, bir yüzük, en ufak, hatta en alçakgönüllü görev aynı zamanda çok ilginç hale getirildi, abartılı değil, GTA3 oyuna en kolay bağımlı olanlardan biri olarak görülmelidir. TAVSİYE: Geceleri sık sık oynamamak en iyisidir, çünkü uyumayı unutmak sizin için kolaydır ve uyumak için fazla heyecanlanmanıza izin vermek kolay olsa bile!

Bir nakil işi olarak en önemli husus nakil seviyesi, GTA3 performansı nasıl? Hiç şüphe yok ki manipülatif, genel olarak fena değil, birincil endişemizdir. Bu bir aksiyon oyunu olmasına rağmen, Neyse ki, orijinal, daha fazla tuşa ek olarak, mükemmel mikro-mikro becerilerin ne kadar mükemmel olduğunu vurgulamıyor, her tuşun karşılık gelen bir işlemi var, üreticilerin tümü doğrudan sanal düğmeye giriyor Ekrana koy, a biraz tembel, koşma, zıplama, saldırmak, arabayı kapmak, kamera açısını değiştirmek, arabayı daha sonra açmak, gaz, fren, el freni, korna, ateş etmek vb. ayrıca doğrudan ekranın anahtar konumuna yönlendirmesi 10 + a’ya ulaştı, ancak düzen makul, gerçek oyun yanlış kullanım kabul edilebilir aralıkta, oynamak için küçük bir ekrana sahip acemi bir iPhone bile, küçük bir uyarlama olduğu sürece, ön görevin kafası karışmayacak, Oyun ayrıca yerçekimi Sensörünün çalışmasını destekler, ayarlarda açabilirsiniz, denemek isteyebilirsiniz. Ancak, “gerçek” savaş yaklaşırken, yine de biraz fazla olabilir. En büyük sorun, vasıfsız bakış açısının bakış açısına ayak uyduramamasıdır. Düşmanın nerede olduğunu öğrenmenin bir yolu yok. Gerçekten daha fazla yemenin bir yolu yok Kaplumbağaya dönüş doğal olarak iyi olacak. -ApkawarD.Com

Oyun haritası gitme görevine uygun, logo daha net, küçük haritayı da büyütebilirsiniz, perspektif döndürülebilir, oldukça tatmin edici. Elbette, resimle ilgilenen oyuncular da az sayıda, nasıl desem … … oldukça tatmin edici, daha yüksek oyuncular biraz hayal kırıklığına uğrayabilir, bir yandan, temelde orijinal nakil, Öte yandan, çok fazla hedeflenen optimizasyon, bina ve karakter güçlü bir kağıt duygusu gibi görünüyor, testere dişi oldukça açık, fiziksel çarpışma yeterince iyi gerçekçilik değil, önerilen konfigürasyonu kullanırsanız iPhone4S veya iPad2 iyi oynayın, akıcılık performansı daha iyi olacak, Burada tüm oyun seven oyuncular için Grand Theft Auto 3Grand Theft Auto 3 tavsiye edildi!

GTA III resmi olarak Windows, Xbox ve playstation için mevcuttur. Ancak birçok geliştirici GTA 3 Apk’ı kullanıyor ve Android cihazlarda oynamayı mümkün kılıyor. Evet 😀 Artık GTA 3 Oyununu akıllı telefonlarınızda da oynayabilir ve keyfini çıkarabilirsiniz. Bu oyunu android üzerinde çalıştırmak için OBB dosyasını içeren Apk dosyasını indirmeniz yeterlidir. 4.0+ sürümünde çalışan bir android telefona ihtiyacınız var ve Apk, bu makalede sağlanan bir OBB veri dosyasına sahip. GTA III, PC ve oyun istasyonları için yüksek grafik çözünürlükleriyle birlikte gelir. Resmi olarak android üzerinde indirmek ve oynamak mümkün değildir. Android’de GTA 3 oyununu oynamaktan keyif almak için aşağıdaki bölümde bulunan modlu bir oyun indirmeniz gerekir.

Android için GTA 3 Oyunu

Büyük beğeni toplayan gişe rekorları kıran Grand Theft Auto III, Liberty City’nin karanlık ve keyifsiz yeraltı dünyasına hayat vererek mobil cihazlara geliyor. Devasa ve çeşitli bir açık dünya, hayatın her kesiminden vahşi bir karakter kadrosu ve istediği zaman keşfetme özgürlüğü ile Grand Theft Auto III, karanlık, ilgi çekici ve acımasız suç dünyasını parmaklarınızın ucuna getiriyor.

Muhteşem ses oyunculuğu, karanlık komik bir hikaye, çarpıcı bir film müziği ve devrim niteliğindeki açık dünya oyunuyla Grand Theft Auto III, bir nesil için açık dünya türünü tanımlayan oyundur.

GTA 3 Apk Özellikleri

GTA III Apk’ın özelliklerinin neler olduğunu merak ediyor olabilirsiniz, aşağı kaydırdıkça aşağıda okuyacağınız şey bu:

  • En son araba modeli ve oyun karakterleriyle yüksek kaliteli çarpıcı grafikler
  • Aynı zamanda yüksek kalitede olan Android telefonların çeşitli çözünürlüklerini destekleyin.
  • Oyun, gecikmeden dokunmatik ekranlı cihazlarda çalışır
  • Oyun kontrollerini tercihinize göre özelleştirebilirsiniz.
  • Uzun bir süre, yaklaşık 12 saatten fazla oynanabilir.
  • Dokunsal geribildirim titreşimini destekler.
  • Yeni görsel ekranı görün ve yeni video görüntü ayarlarını yaparak en iyi grafik kalitesini elde edin.

Android’de GTA 3 Apk Oynamak İçin Gereksinimler

Normalde bu oyunun geliştiricisi üst düzey bir Android telefona ihtiyacınız olacağını söyledi, ancak bu yazıyı okurken GTA 3’ün telefonunuzda çalışması zor olmayacağını biliyorum, çünkü modern Android cihazının Android’de GTA III oynamak için minimum gereksinimler. Başka bir şey, cihazınızda 1 gb’a kadar boş depolama alanına sahip olmaktır, böylece oyun sırasında gecikmez.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *