Criminal Case Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Criminal Case uygulamasının en son 2.34 sürümünü Android APK olarak indir

Criminal Case – 1 numaralı ücretsiz gizli nesne oyunu! Cinayet davalarını çözmeye hazır mısınız?
Hemen indirin ve Rosa Wolf’u kimin öldürdüğünü keşfedin …

Bu büyüleyici gizli nesne macera oyununda bir dizi cinayet vakasını çözmek için Grimsborough Polisi’ne katılın. Suç mahallerini ipuçları için araştırın, şüphelileri sorgulamak için getirin ve katilleri yakalamak için kanıtları analiz edin. Dedektiflik becerilerinizi kanıtlamaya hazır mısınız?

ÖZELLİKLER:
• Acımasız ve yozlaşmış bir şehirde suç mahallerini araştırın
• Şimdiye kadarki en iyi dedektif olmak için arkadaşlarınızla oynayın
• Delilleri aramak için ipuçlarını inceleyin ve örnekleri analiz edin
• Tanıkları ve şüphelileri sorgulayın
• Katili adalete teslim edin

LÜTFEN DİKKAT – Criminal Case’i oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın.

Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Criminal Case’i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.

Criminal Case 2.34 Açıklama
Criminal Case (Paket Adı: com.prettysimple.criminalcaseandroid) Pretty Simple tarafından geliştirilmiştir ve Criminal Case 2.34’ün en son sürümü 22 Temmuz 2020’de güncellenmiştir. Criminal Case, Macera kategorisindedir. Criminal Case’in geliştiricisinin tüm uygulamalarını kontrol edebilir ve Android’de Criminal Case’e alternatif 138 uygulama bulabilirsiniz. Şu anda bu uygulama ücretsizdir. Bu uygulama Android 4.1+ üzerinde APKFab veya Google Play üzerinden indirilebilir. APKFab.com’daki tüm APK / XAPK dosyaları orijinaldir ve hızlı indirme ile% 100 güvenlidir.
Criminal Case – the #1 free hidden object game! Are you ready to solve murder cases?
Download now and discover who killed Rosa Wolf…
Join the Police of Grimsborough to solve a series of murder cases in this captivating hidden object, adventure game. Investigate crime scenes for clues, bring the suspects in for questioning and analyze evidence to catch the killers. Are you ready to prove your detective skills?

The description of Criminal Case

Criminal Case – 1 numaralı ücretsiz gizli nesne oyunu! Cinayet davalarını çözmeye hazır mısınız?
Hemen indirin ve Rosa Wolf’u kimin öldürdüğünü keşfedin … Bu büyüleyici gizli nesne macera oyununda bir dizi cinayet vakasını çözmek için Grimsborough Polisi’ne katılın. Suç mahallerini ipuçları için araştırın, şüphelileri sorgulamak için getirin ve katilleri yakalamak için kanıtları analiz edin. Dedektiflik becerilerinizi kanıtlamaya hazır mısınız

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *