Cats Crash Arena Turbo Stars Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 2
Report this app

Description

Oyun hakkında

CATS: Crash Arena Turbo Stars, diğer oyuncuların makinelerine karşı savaşmak için kullanacağınız, bir araç ile bir robot arasında yarı yolda bir savaş makinesi yapmanız gereken bir oyundur. Nihai savaş robotunu tasarlamanız, inşa etmeniz ve geliştirmeniz gerekiyor.

Emrinizde, birkaç kategoriye ayrılmış düzinelerce farklı parça var. Savaş makinenizi yaratırken en önemli parça, enerji değerleri ve belirli yaşam noktaları sağlayan vücuttur. Vücudu seçtikten sonra, birkaç tekerlek eklemelisiniz ve son olarak, ancak en önemlisi, silahları seçmelisiniz. Roketatarlar, ince dişli testereler, jiletler, trambolinler, dev tornavidalar ve çok daha fazlasını kullanabilirsiniz.

Diğer makinelere karşı yapılan savaşlar sırasında yapabileceğiniz tek şey izlemek. Savaş makinenizi doğrudan kontrol edemezsiniz, ancak savaş alanındaki performansları izleyerek çok şey öğrenebilirsiniz. Seçtiğiniz silahlardan herhangi birinin etkisiz olup olmadığını, tekerleklerin vücut için çok büyük olup olmadığını veya tasarım sırasında göz önünde bulundurmadığınız başka bir problem bulup bulmadığınızı görebilirsiniz.

CATS: Crash Arena Turbo Stars, gerçekten büyüleyici grafiklerle donatılmış orijinal ve eğlenceli bir oyundur. PVP savaşları sayesinde, robot ve savaş aracı tasarım becerilerinizi dünyanın her yerinden oyunculara karşı test edebilirsiniz.

Kendi savaş robotunuzu oluşturun ve bu şık PvP oyununda gücünü ortaya çıkarın!

Hit oyunların yaratıcılarından Cut the Rope ve King of Thieves, en ustaca ve şık savaş botu yapıcısından geliyor! Dünyanın her yerinden 150 milyondan fazla oyuncuya katılın ve Arena’nın yıldızı olun!

Özellikler:
• Usta bir mühendis olun: Ultimate savaş botunu tasarlayın, üretin, yükseltin ve iyileştirin!
• Zalim bir sokak kedisi rolünü üstlenin ve hızlı ve eğlenceli PvP aksiyonunda diğer oyunculara karşı savaşın!
• Ultimate Machines dahil düzinelerce çılgın silahı, aleti ve vücut şeklini keşfedin! Eşsiz savaş botu tasarımınızla rakiplerinizi alt edin!
• Güçlü bir çete oluşturun ve sokakları yönetin! Benzersiz parçalar kazanmak, yeni arkadaşlar edinmek ve çetenizin sohbetinde sırlarınızı paylaşmak için çete savaşlarına katılın.
• Şehir Kralları: İşbirliği modunda şehri fethetmek için dünyanın dört bir yanından gerçek çetelere karşı savaşın.
• Gerçek oyunculara karşı savaşın ve Dünya Şampiyonasının zirvesine ulaşmak için savaşın!
• Diğer botlara bahis yapın ve en iyi dövüşlerinizin tekrarlarını paylaşın!

Oyunu hemen ücretsiz edinin ve Crash Arena’nın yıldızı olun!

Kediler Açıklaması

Kendi savaş robotunuzu oluşturun ve bu yeni PvP dövüş oyununda gücünü açığa çıkarın! Hit oyunların yaratıcılarından Cut the Rope ve King of Thieves, en ustaca ve şık savaş botu yapıcısından geliyor! Dünyanın her yerinden 50 milyondan fazla oyuncuya katılın ve Arena’nın yıldızı olun! Güçlü çetelerle birleşin, yepyeni wepon’lar kazanmak için çete savaşlarına katılın ve onları yenilmez bir dövüş robotu tasarlamak için kullanın. Her rakibi toz ısırsın! Özellikler: • Usta bir mühendis olun: nihai savaş robotunu tasarlayın, üretin, yükseltin ve iyileştirin! • Zalim bir sokak kedisi rolünü üstlenin ve hızlı ve eğlenceli PvP aksiyonunda diğer oyunculara karşı savaşın! • Düzinelerce çılgın silah, alet ve vücut şeklini keşfedin. Benzersiz robot tasarımınızla rakiplerinizi alt edin! • Güçlü bir çete oluşturun ve sokaklara hükmedin!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *