Call Of Duty Legends Of War Indir

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Oyun hakkında 

Call of Duty Mobile (Legends of War olarak da bilinir), PC ve oyun konsolu oyun deneyimini Android akıllı telefonlara aktarmaya çalışan ‘Call of Duty’ destanının ilk bölümüdür. Başka bir deyişle, Modern Warfare veya Black Ops gibi, bu da kelimenin tam anlamıyla çok oyunculu bir FPS.

Call of Duty Mobile of War’daki kontroller, dokunmatik ekranlı cihazlara mükemmel şekilde uyarlanmıştır. Karakterinizin hareketlerini kontrol etmek için sol baş parmağınızı ve nişan almak için sağ baş parmağınızı kullanın. Ekranın sağ tarafına çift dokunmak, kapsamınızı kontrol etmek için bir bakış açısı sistemine erişmenizi sağlar. Ve diğer birçok Android oyununda olduğu gibi, silahınız otomatik olarak ateş eder.

Call of Duty Mobile of War iki ana oyun modu içerir: ‘zombiler’ ve ‘çok oyunculu’. Her ikisi de, diğer çevrimiçi oyuncularla yüzleşmeniz ve ölümsüzleri alt etmek için onlarla el ele işbirliği yapmanız için sizi zorladıkları için franchise’ın popüler modlarıdır. Nuketown, Hijacked veya Killhouse, eğlenebileceğiniz en popüler haritalardan sadece birkaçı.

Call of Duty Mobile of War, Android için size çok oyunculu bir FPS deneyimi sunan olağanüstü bir oyundur. Oyun ayrıca olağanüstü görseller, bir sürü harita ve silah ve Call of Duty serisinin çok popüler hale gelen karizmasını da içeriyor.

Beatriz Escalante tarafından

GÖREV ÇAĞRISI: SAVAŞ EFSANELERİ ŞİMDİ ANDROID’DEAsya ülkelerinde düzenlenen farklı kapalı beta aşamalarından sürekli sızıntıların ardından, nihayet uzun zamandır beklenen Call of Duty: Legends of War’ı kendimiz için deneme şansına sahibiz. Activision sponsorluğunda Tencent (özellikle mevcut iki PUBG Mobil oyunundan birinin yaratıcıları olan TiMi stüdyosu) tarafından geliştirilen mobil cihazlar için özel olarak destandaki en yeni taksit.

Şimdilik,   yalnızca Avustralya’da piyasaya sürülen bir ön lansman , ancak  coğrafi kısıtlama bulunmadığından, nerede olursanız olun cihazınızda oynayabilirsiniz.  Bu, son sürümde yer alan tüm özellikleri sunmayan, ancak kullanıcıların doğrudan Modern Warfare  ve  Black Ops’un klasik taksitlerinden alınan haritalarda ana oyun modlarını oynamasına izin veren bir ön beta sürümüdür  .  Şimdilik Standoff,  Nuketown,  Hijacked  ve Killhouse haritalarını oynayabilirsiniz  .  Şu anda mevcut olan çok oyunculu modlar şunlardır:

  • Frontline: You have to kill as many players from the enemy team as possible. The first team to reach the top score wins. You’ll constantly respawn in the starting point of your base. (6 to 10 players)
  • Team Deathmatch: Just like Frontline, except with no respawn, so the winning team is the last one standing. (6 to 10 players)
  • Search & Destroy: Defend or attack a strategic objective without respawning. (6 to 10 players)
  • Free-for-All: Basically, it’s an individual deathmatch. The last player standing wins. (4 to 8 players)

Klasik oyun modlarına,  dokuz göreve katılabileceğiniz ve farklı ödüller alabileceğiniz tek oyunculu Zombi Modu eşlik ediyor  . Ayrıca, Operasyonlar modu size  Zombie modunda art arda tamamlamanız gereken üç görev (üç farklı zorluk seviyesinde) ve dört oyunculu takımlar halinde oynama imkanı sunar. 

Bahsettiğimiz gibi, oyun şu anda test aşamasında olduğundan klan oluşturma gibi (arkadaş ekleyebilmenize rağmen) pek çok seçenek mevcut değil ve UİSA mağazası hala çalışmıyor. Ayrıca, Facebook oturum açma seçeneği mevcut değildir (VPN kullanmadığınız sürece), bu nedenle ilerlemeniz yalnızca yerel olarak kaydedilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *