Anger Of Stick 5 Zombie (Mod, Unlimited Money) Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Anger of stick 5: zombie Açıklaması

Anger of Stick 5  , klasik heyecanlı ve havalı bir 3D strateji dövüş oyunudur. Oyun çok iyi grafiklere, güçlü bir darbe hissine, mükemmel beceri efektlerine ve heyecan verici dövüş sürecine sahip. 60 milyon indirme kaydıyla dünyanın en sıcak oyunu.

Oyunun hikayesi:

Şehirde masum insanları deneysel araçlar olarak kullanan garip bir düşman grubu ortaya çıktı. Birçok insan zombiye dönüştü. Şu anda sopa adamlar insanları kurtarmak ve düşmanları ortadan kaldırmak için sorumluluk alır. 

Çöp adam olmanıza rağmen, hala mücadele etmeniz gereken bazı titiz eylemleriniz var. Düşmanlarınıza yumruk atmanın birkaç yolu vardır: düşmanlara hafif veya ağır saldırmak için ellerinizi ve ayaklarınızı kullanmak. Oyuncular yön tuşlarıyla bir dizi eylem gerçekleştirebilir. Elbette savaşta silahlar gerekli. Seçebileceğiniz 125 silah ve her çeşit kılıç vardır. Oyunda can sıkıntısı yok!

Oyuncular, oyunun hem Tekli modunun hem de Jombie modunun keyfini çıkarabilirler. Anger of Stick 5  , Takım modunu ve bireysel dövüşü destekler. Ayrıca, oyun aynı zamanda temizleme deneyimi ve ekipman yükseltmeleri sağlar

Yolunuza çıkacak her şeyi vurun, hackleyin ve patlatın! Aksiyon ve macerayı seviyorsanız, bu oyunu kaçırmayın!

AngerOfStick5, amacınızın bir çöp adamın düşmanlarını öldürerek çeşitli seviyelerde ilerlemesine yardımcı olmak olduğu bağımlılık yapan bir oyundur. Bu oyun, basit ve sezgisel oyun ile birleştirilmiş çekici 2D grafiklere sahiptir.

AngerOfStick5, sizi yolunuza çıkan herhangi bir düşmanı yenmeniz gereken çeşitli seviyelere yerleştirir. Bunu yapmak için tek yapmanız gereken ileri veya geri gitmek için oklara ve düşmanınıza saldırmak için eylem düğmelerine dokunmaktır.

Daha yoğun dövüşler için diğer üç arkadaşınızla birlikte oyunlara da katılabilirsiniz. Bu oyunun güçlü yönlerinden biri, bu serideki diğer oyunlar gibi, kendi lehinize kullanmak için çeşitli silahlar toplayabilmenizdir.

AngerOfStick5’te seviyeleri geçtikçe ve savaşmanıza yardımcı olacak yeni silahların ve öğelerin kilidini açtıkça daha fazla eğleneceksiniz. Çöp adamlar arasındaki kavgalar, zombi modu ve süper kahramanlara dönüşme gibi yeni ve heyecan verici olasılıklarla geri dönüyor

* StickMan aksiyon Oyunu: Anger of Stick 5 zombie

* Senaryo:
Şehirde garip bir düşman grubu ortaya çıktı ve masum insanları deneysel araçlar olarak kullanıyorlar.
Pek çok insan Zombi’ye dönüştü, böylece Hero ve arkadaşları insanları kurtarmalı ve düşmanları ortadan kaldırmalı.

* Çeşitli meslektaşları toplayın!
– Lütfen 6 çeşit güvenilir adam toplayın.
– Sahneyi toplam 3 arkadaşla düzenleyebilirsiniz.

* RPG’nin büyüme unsurları
– Deneyimler yoluyla seviye atlama sistemi (EXP).

* Hem Tek modun hem de Jombie modunun keyfini çıkarabilirsiniz.
* Çeşitli hareketler ve gerçekçi eylemler gerçekleştirildi.
* Helikopterleri ve makineli tüfekleri stratejik olarak kullanın.
* Güçlü robotlar satın alın ve güçlü ateş gücünü açığa çıkarın.
* Silah satın alın ve onları güçlü silahlara yükseltin.

J-PARK’tan Android için ücretsiz bir oyun

Anger of Stick 5  , ‘Oyunlar’ kategorisine ve ‘Aksiyon’ alt kategorisine ait olan ve J-PARK tarafından yayınlanan ücretsiz bir Android oyunudur  .

Anger of Stick 5 hakkında daha fazla bilgi

Android 4.3 işletim sistemi ve aşağıdaki sürümleri olan kullanıcılar için mevcuttur ve İngilizce ve Korece olarak mevcuttur. Yazılımın güncel versiyonu 1.1.1 olup 01/30/2017 tarihinde güncellenmiştir. Yazılım, 2017 yılında program ve uygulama seçimlerimize katıldığı için 20 indirme elde etti.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *