Report this app

Description

Dizi ve filmlerin hayranı mısınız ve örneğin Netflix veya diğer mevcut yayın hizmetlerinden geçene kadar beklemek istemiyor musunuz? Bunları Zona’nın ücretsiz yazılımı aracılığıyla görün.

Zona, oynayabileceğiniz en yeni dizileri ve filmleri izlemenizi sağlayan ücretsiz bir akış hizmetidir. Bu, Popcorn Time gibi diğer yazılımlarla birçok benzerliği gösterir. Zona ile ilgili güzel olan şey, diğer birçok alternatifin aksine, radyo istasyonu, çevrimiçi televizyon kanalları ve oyunlar. Çevrimiçi kanallar kalite ve ülkeye göre filtrelenebilir. Filmler ve diziler hakkında arka plan bilgisi için otomatik olarak IMDB.com’dan indirilir.

Zona’nın bir takım dezavantajları da vardır. Yani bazı özellikler için bir VK.com hesabı gereklidir. Bu, Facebook’un Rus versiyonudur. Ek olarak, yazılım bir açık kaynak lisansı altında mevcut değildir. Bu nedenle, bu, başkalarının kodu geliştirmeye ve sunmaya devam etmesine imkan sağlamaz.

Varsayılan olarak, yazılım Rusça’dır, ancak ayarlar aracılığıyla bunu İngilizce’ye dönüştürmek kolaydır. Amerika topraklarında filtrelenecek sonuçlar sayesinde sunulan filmler ve diziler de çoğu insan için geçerlidir.

Zona Java ile yazılmıştır ve bu nedenle tüm popüler işletim sistemleri için uygundur. Antivirüs programları genellikle kurulum sırasında bir mesaj verir. Bu, çoğu kullanıcıya göre göz ardı edilebilecek bir mesajdır, ancak bu, yapmanız gereken bir husustur. Ateşli film, dizi ve televizyon şovları için bu program kesinlikle denemeye değer.

Zona aşağıdaki özelliklere sahiptir:

  • medya dosyalarını oynatmak için ücretsiz,
  • oyunlar, filmler, diziler, tv istasyonları, radyo yayını,
  • kapalı kaynak lisansı ile Java ile yazılmış,
  • Windows, Mac ve Linux için uygundur.

Zona’yı ücretsiz indirebilir ve en son deneme sürümünü veya Windows 10 için yeni tam sürümü (x32, 64 bit, 86) resmi siteden güvenle yükleyebilirsiniz.

Cihazlar: Masaüstü PC, Dizüstü Bilgisayar (ASUS, HP, DELL, Acer, Lenovo, MSI), Ultrabook

İşletim Sistemi: Professional, Enterprise, Education, Home Edition, sürümler: 1507, 1511, 1607, 1703, 1709, 1803, 1809

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *