Report this app

Description

Traffic Rider incelemesi

Oyun, içindeki bazı özelliklerle iyi. Oyunun yeni özellikleri, onu indirmek isteyen herkesin ilgisini çekecek daha iyi bir oyun sunacak. Yeni oyunun güzel özelliği birinci şahıs kamera görüntüsü. Bu, sürücüyü görebildiğiniz anlamına geliyor – yani siz, arkadan. Yarış oyununun tadını çıkarırken pürüzsüz bir kontrol vermek daha iyi olacaktır. Ardından, oyunun içinde seçebileceğiniz 26 motosiklet var. Sürmek için çeşitli motosikletler mevcuttur. Ancak, bazı özel motosikletler kilitleniyor ve kilidini açmak için biraz para ve bozuk paraya ihtiyaçları var.

Her motosikleti özel kılan, gerçek motor sesidir. Oyunun içindeki motosikletin sesi gerçek bisikletlerden kaydediliyor.

Gerçek ve profesyonel bir sürücü olmak isteyenler için oyun da güzel ve ilginç. Evet, çünkü kariyer modunda denenecek 70’den fazla görev var. Oyun ayrıca tam olarak 19 dile kadar destekliyor!

O zaman oyun ve grafik nasıl olur? Bu oyunun oynanışı iyi. Kontrolü, ayar menüsünden ayarlayabilirsiniz. Öte yandan, oyunun kontrolü de içerideki titremeyle gerçek hissi veriyor. Grafikle ilgili olarak, oyun gerçek bir yarış gibidir. Daha iyi grafiklerle 3D kullanır. Bununla birlikte, grafik ayrıca cihazınızın özelliklerine de bağlıdır. Lütfen bu sevimli oyunu yüklemeden önce sistem gereksinimlerine bakın!

Artıları:

  • Kariyer modunda görevi tamamla
  • Gerçek karakter için 3B grafiği kullanın
  • Gerçek motosiklet sesi ile tamamlandı
  • Profesyonel sürücü için yeni zorluk

Eksileri:

  • Android cihaz için daha yüksek özelliklere ihtiyacınız var
  • Büyük bellek gerekli

Nasıl oynanır

Motosikletinizi oyunun içinde ne kadar hızlı sürerseniz, o kadar yüksek puan alabilirsiniz. Daha yüksek puan faydalı olacaktır. Yolculuklarda şampiyon olmanızı sağlayacak ve görevinizi tamamlamak için yeni eşyalar satın almanızda fayda var.

Diğer yandan 100 kmh’den fazla hızda sürdüğünüzde ve arabaları yakından geçtiğinizde bonus puan ve nakit alacaksınız. Daha fazla para ve nakit toplamak çok faydalı olacak ama burada dikkatli olmanız gerekiyor. Şansınız olduğunda, ters yönde sürmeyi deneyebilirsiniz. Aynı zamanda size yeni bir ekstra puan verecektir.

Traffic Rider Açıklaması

Traffic Racer’ın yaratıcılarından bir başka şaheser. Bu sefer, çok daha detaylı bir oyun deneyiminde bir motosikletin tekerleklerinin arkasındasınız, aynı zamanda eski okul eğlencesini ve sadeliğini de koruyorsunuz.

Traffic Rider, tam bir kariyer modu, birinci şahıs bakış açısı, daha iyi grafikler ve gerçek hayatta kaydedilmiş bisiklet sesleri ekleyerek sonsuz yarış türünü yepyeni bir seviyeye taşıyor. Düzgün bir arcade yarışının özü hala orada ama gelecek neslin kabuğunda. Motosikletinizi, trafiği sollayan sonsuz otoyol yollarında sürün, kariyer modunda görevleri yenmek için yükseltin ve yeni bisikletler satın alın.

Şimdi bir motosikletle yollara çıkma zamanı!

ÖZELLİKLER
– Birinci şahıs kamera görüntüsü
– Aralarından seçim yapabileceğiniz 29 motosiklet
– Gerçek bisikletlerden kaydedilen gerçek motor sesleri
– Gündüz ve gece varyasyonlarına sahip ayrıntılı ortamlar
– 70’ten fazla görev içeren kariyer modu
– Çevrimiçi liderlik tabloları ve 30’dan fazla başarı
– 19 dil desteği

İPUÇLARI
– Ne kadar hızlı sürersen, o kadar çok puan alırsın
– 100 km / s’den fazla sürerken, trafik arabalarını yakından geç bonus puanları ve nakit almak için
– İki yönde ters yönde sürüş ekstra puan ve nakit sağlar
– Ekstra puan ve nakit almak için tekerlekleri kullanın

BİZİ TAKİP EDİN
* http://facebook.com/trafficridergame
* http://twitter.com/ traffic_rider

*** Zamanlayıcı Yok, Yakıt Yok *** Sadece saf sonsuz eğlence!

Traffic Rider, önerilerinizle düzenli olarak güncellenecektir. Geri bildiriminizle birlikte bir inceleme bırakmayı unutmayın.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *