Rocket League Ücretsiz İndir (v1.42)

Android Android En İyi Pc Oyunları
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre En İyi Pc Oyunları
Version -
Mod Version
Update - (12 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 108 ratings )
Price: $0
Download

Oyun hakkında

Sevilen arena klasiği Süpersonik Akrobatik Roketle Güçlendirilmiş Savaş Arabalarının uzun zamandır beklenen, fizik tabanlı devam oyununda futbol bir kez daha sürüşle buluşuyor! Fütüristik bir Spor-Aksiyon oyunu olan Rocket League®, oyuncuları çok sayıda, son derece ayrıntılı arenada inanılmaz hedefler veya destansı tasarruflar için toplara çarpabilen güçlendirici donanımlı araçlarla donatıyor. Gerçekçi etkileşimleri simüle etmek için gelişmiş bir fizik sistemi kullanan Rocket League®, futbolun bu inanılmaz, yüksek oktanlı yeniden tahayyülünde oyunculara tam bir sezgisel kontrol hissi vermek için kütle ve momentuma güveniyor.

Rocket League Nasıl İndirilir ve Kurulur

 1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
 2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
 3. Rocket League indirmeyi tamamladıktan sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Rocket League v1.42 + 19 DLC’s.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için buradan edinebileceğiniz WinRAR’a sahip olmanız gerekir).
 4. Rocket League klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
 5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Rocket League Bedava İndir

Rocket League Ücretsiz İndirmeyi doğrudan bağlantı ile başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

ROCKET LEAGUE (V1.42 + 19 DLC’ler)
BOYUT: 6.77 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve bu klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için ‘NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Txt’ dosyasına bakın. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

 • İşletim Sistemi:  Windows 7 veya Daha Yeni
 • İşlemci:  2,4 GHz Çift çekirdekli
 • Bellek:  2 GB RAM
 • Ekran  Kartı : NVIDIA GTX 260 veya ATI 4850
 • DirectX:  Sürüm 9.0c
 • Ağ:  Geniş bant İnternet bağlantısı
 • Depolama:  7 GB kullanılabilir alan


Download Rocket League Ücretsiz İndir (v1.42)

Download

Recommended for You

You may also like