Report this app

Description

PUBG MOBILE LITE, çoğunluğa açık olacak şekilde aşamalı olarak orijinal bir dövüş royale oyunu yapmak için muhtemelen en iyi çabadır. Bununla birlikte, kısıtlı etkileşim alternatifleri ve temel tasarımlarla, ana oyunu kademeli olarak erişilebilir kılar. PUBG MOBILE LITE oynamaya olan tüm hevesinizle, elleriniz Android cep telefonunuzun küçük bir ekranında kısıtlanmamalı. Bir profesyonel gibi oynayın ve oyununuzu fare ve klavye ile halledin. LDPlayer, hepinize beklediğiniz şeyleri sunar. PC’de PUBG MOBILE LITE’ı indirin ve oynayın. İhtiyacınız olduğu kadar oynayın, artık pil kısıtlaması, çok yönlü bilgi ve üzücü çağrılar yok.

LDPlayer
Kullanarak Pubg Mobile Lite için En İyi Android Emülatörü, PUBG Mobile Lite’ı PC’de oynamanın en iyi yollarından biridir. Oyuncuların hızlı bir şekilde oyuna girmesine yardımcı olmak için varsayılan bir anahtar eşleme de ayarlandı. Yüksek kare hızı modu sunar ve oyun performansını artıracak doğruluk için fare hızlandırmayı devre dışı bırakır. PUBG Mobile Lite’ı LDPlayer’da herhangi bir gecikme olmadan sorunsuz bir şekilde oynayabilirsiniz. PUBG Mobile Lite’ı fare ve klavye ile LDPlayer kullanarak oynamak yeni bir oyun deneyimidir.

Pubg Mobile Lite
İşletim Sistemi için Önerilen PC Gereksinimleri : Windows 7/8/10, 64-bit
CPU: Intel Core i5 2.8GHz
RAM: 8 GB
FREE DISK SPACE: 4 GB
DEDICATED VIDEO RAM: 2048 MB
VIDEO CARD: Nvidia GeForce GTX 660 or AMD Radeon HD 7870
Pixel Shader: 5.0
Vertex Shader: 5.0

7 PC üzerinde İndirilmesi Pubg Mobil Lite Faydaları
İnanılmaz animasyon ve büyük grafik
daha büyük ekran ve daha uzun süre
fare ve klavye ile daha iyi kontrol
Kararlı Internet bağlantısı
Yayın becerileri daha hızlı ve kolay savaş içinde
yüksek performanstan daha mobil cihazlar
Oyunu gecikmeden sorunsuz oynayın

PC’de Pubg Mobile hakkında SSS
Oyun hesabım LDPlayer’da bloke edebilir mi?
Hayır, LDPlayer tıpkı bir android cep telefonu gibidir. Hesabınız LDPlayer nedeniyle engellenmeyecek. LDPlayer’ı korkmadan kullanabilirsiniz.

LDPlayer’da oynanışı kaydedebilir miyim?
Evet, LDPlayer, ekranı kaydetme seçeneğine sahiptir. Böylece oyununuzu yüksek kalitede de kaydedebilirsiniz.

LDPlayer ücretsiz mi yoksa ücretli mi?
LDPlayer, bilgisayarınızda PUBG Mobile Lite oynamak için kullanabileceğiniz ücretsiz bir Android emülatörüdür. Herkesin sağlanan tüm özellikleri kullanabilmesi için herhangi bir premium sürüm sunmaz. Ayrıca, LDPlayer’da Brawl Stars’ı indirmek ve oynamak için ödeme yapmanıza gerek yoktur.

Pubg Mobile Lite En İyi Özellikler
PUBG Mobile Lite Haritaları
Altmış oyuncu 2×2 haritalara düşürülür ve silah, araç, tıbbi yardım malzemeleri vb. Aramaları gerekir. Esas amaç, düşmanları kovalamaktır ve son kalan, oyunun şampiyonudur. PUBG Mobile Lite’ın iki haritası var – Varenga ve Golden Woods.

Varenna
Varenna, alanların isimleri benzersiz olsa da PUBG Mobile’daki Erangel haritasının kısa bir versiyonunu andırıyor. Varenga’nın en tanınmış bölgelerinden biri, stadyumdur ve onu sıcak bir damla haline getirir.

Golden Woods
Golden Woods bir süre sonra dahil edildi ve PUBG Mobile’daki Sanhok haritasına benziyor. Bu harita 5. Seviyede açılır ve manuel olarak indirilir. Golden Woods haritasının boyutu 50MB civarında ve oynanış açısından Varenga haritasından daha küçük.

P UBG  Mobile Lite Modları
PUBG Mobile Lite’ın üç modu vardır: Battle Royal, Arcade ve EvoGround.

Battle Royal Modu Battle Royal Modu, oyuncunun tekli, ikili ve dörtlü takımın bir parçası olarak oynamasına izin veren klasik bir mod olarak da bilinir. 

Arcade Modu
Arcade Modunda, oyuncular sonsuza kadar silahlarla öne çıkarılır ve düşmanlarını katletmeleri gerekir.

EvoGround
EvoGround Modu, oyundaki Arcade Moduna benzer. Bu Modda, iki takımın birbiriyle yüzleşmesi gerekir ve bitmeyen yeniden oluşturmalar vardır. Belirli sayıda öldürme alan ilk grup maça hakim olur. 4v4 TDM: Depo moduna sahiptir ve sadece grup olarak oynanabilir.

P UBG  Mobile Lite Winner Pass
PUBG Mobile Lite, oyuncuların WP’lerini oluşturmak için kaydedilen görevleri tamamlayabilecekleri PUBG Mobile’da Royale Pass olarak iç Geçişe sahiptir. Bu arada, gösteriler, kıyafetler, silah görünümleri gibi ödüller alacaklardı.


Indir Pubg Moblike pc Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);