Half-life Ücretsiz İndir (v1.1.0.8)

Android Android En İyi Pc Oyunları
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre En İyi Pc Oyunları
Version -
Mod Version
Update - (11 months ago)
Get it On Google Play
Read 14 views
( 881 ratings )
Price: $0
Download

Oyun hakkında

50’den fazla yayın tarafından Yılın Oyunu olarak adlandırılan Valve’in ilk oyunu, oyuncuların hayatta kalmak için düşünmesi gereken korkutucu gerçekçi bir dünya yaratmak için aksiyon ve macerayı ödüllü teknolojiyle harmanlıyor. Ayrıca, dünyanın dört bir yanındaki arkadaşlarınıza ve düşmanlara karşı oynamanıza izin veren heyecan verici bir çok oyunculu mod içerir.

Half-life Nasıl İndirilir ve Kurulur

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Yarı ömür bitti indirilmesi sonra, sağ .zip dosyasını tıklayın ve “Half-Life.v1.1.0.8.zip için Özü” üzerine tıklayın (Bunu yapmak için size alabilirsiniz WinRAR, sahip olmalıdır  burada ).
  4. Half-life klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Not: Seri anahtar 2335-40262-8334’tür

Half-life Ücretsiz İndir

Doğrudan bağlantı ile Half-life Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

YARIM ÖMÜR (V1.1.0.8)
BOYUT: 264.15 MB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemenize gerek yoktur. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve o klasördeki directx, vcredist ve diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman anti virüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı  tıklayın

sistem gereksinimleri

Minimum:  500 mhz işlemci, 96 mb ram, 16 mb video kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı

Önerilen:  800 mhz işlemci, 128 mb ram, 32 mb + ekran kartı, Windows XP, Fare, Klavye, İnternet Bağlantısı


Download Half-life Ücretsiz İndir (v1.1.0.8)

Download

Recommended for You

You may also like