Report this app

Description

GOM Media Player  ,   yerleşik popüler video ve ses kodeklerine sahip ücretsiz bir multimedya oynatıcıdır . Bu yazılım AVI, DAT, MPEG, DivX, XviD, WMV, ASF gibi dosya formatlarını destekler. Kullanıcıların codec bileşenlerini  ayrı olarak yüklemeleri gerekmez  . Yazılım, hasarlı çerçeveleri atlayarak eksik veya hasarlı AVI dosyalarını oynatabilir. Ayrıca kilitli veya kısmen indirilmiş dosyaları da oynatabilir. Diğer özellikleri arasında sürükle ve bırak desteği, HTTP akışı, düzenlenebilir dış görünümler, altyazı, yer paylaşımlı karıştırıcı, anahtar yeniden eşleme, gelişmiş filtre oluşturma, AVI dosyaları için gerçek zamanlı dizin yeniden oluşturma ve diğerleri arasında Unicode desteği bulunur. Sen indirebilirsiniz  GOM Media Player  ücretsiz indir butonuna tıklayarak siteye PC çevrimdışı yükleyici için.

Ayrıca Mevcut : GOM Cam’ı İndirin –   Videoyu aynı anda düzenlemek için mümkün olan en eksiksiz kayıt programı !

Neden GOM Media Player kullanmalı?

Kapsamlı Dosya Desteği
GOM Media Player varsayılan olarak en popüler video formatlarının tümünü oynatabilir: AVI, MP4, MKV, FLV, WMV, MOV ve daha fazlası!

Gelişmiş Özellikler
AB tekrarı, ekran yakalama , ses yakalama, oynatma hızı kontrolü ve video efektleri gibi çok çeşitli gelişmiş özelliklerle  bu yazılım, videolarınızı oynatmaktan çok daha fazlasını yapmanızı sağlar.

Özelleştirme
GOM Media Player’ın kaplanabilir arayüzü ve gelişmiş filtre kontrolleri, son derece özelleştirilebilir hale getirerek kullanıcıların deneyimlerini ihtiyaçlarına göre kişiselleştirmelerine olanak tanır. GOM MediaPlayer web sitesinden yeni dış görünümler ve logolar indirin!

Codec Finder
Bazı yaygın olmayan video türleri varsayılan olarak GOMMediaPlayer tarafından desteklenmez. Bu videoları izlemeye çalıştığınızda, GOM Media Player’ın Codec Finder hizmeti eksik olanı arayacak ve sizi daha fazlasını okuyabileceğiniz ve / veya eksik codec bileşenini indirebileceğiniz bir yere yönlendirecektir.

Desteklenen Yazılım

  • Bazı videolar DirectX  veya  Windows Media Player gerektirebilir  .
  • Önerilen ayarlar, video dosyası türlerine bağlı olarak farklılık gösterebilir.
  • 360 ° VR oynatma, Windows Vista SP2 ve DirectX 11  veya üzeri sürümlerde desteklenir  .
  • “Codec’i arama” ve “Altyazıları arama” kullanımı, Vista veya daha düşük işletim sistemi sürümlerinde sınırlıdır.
  • Windows XP için güncellemeler artık desteklenmemektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);