Report this app

Description

CCleaner  , Windows PC için ücretsiz bir sistem optimizasyonu,  gizlilik ve temizleme aracıdır . Kullanılmayan dosyaları sisteminizden kaldırarak Windows’un daha hızlı çalışmasını ve değerli sabit disk alanını boşaltmasını sağlar. Ayrıca İnternet geçmişiniz gibi çevrimiçi etkinliklerinizin izlerini de temizler. Ek olarak, tam özellikli bir kayıt defteri temizleyicisi içerir. CCleaner , geçici dosyaları temizleyin, dünyanın önde gelen PC Cleaner ile bilgisayarınızı optimize edin ve hızlandırın  .

Ödüllü PC Optimizasyonu
Milyonlarca kişinin güvendiği ve eleştirmenlerce beğenilen. Uygulamanın dünyanın en sevilen PC optimizasyon aracı olmasının bir nedeni var  ! Kullanımı kolay, tek tıklamayla temizleme, böylece yeni başlayanlar bilgisayarlarını saniyeler içinde optimize edebilir ve uzman kullanıcılar için gelişmiş özelliklerle donatılmıştır.

Daha Hızlı Bilgisayar Bilgisayarınız
yavaş mı çalışıyor? Yaşlandıkça, kullanılmayan dosyaları ve sabit disk alanını kaplayan ayarları toplayarak daha yavaş ve yavaş hale getirir. CCleaner 2020 en son bu dosyaları temizler ve anında daha hızlı hale getirir.

Daha Güvenli Gezinme
Reklamverenler ve web siteleri, bilgisayarınızda kalan çerezlerle çevrimiçi davranışınızı izler. Tarayıcınızın arama geçmişini ve çerezleri siler, böylece yaptığınız her internet gezintisi gizli kalır ve kimliğiniz anonim kalır.

Daha Az Hata ve Kilitlenme
Zamanla kayıt defteriniz, hatalar ve çökmelere neden olan bozuk ayarlarla dağınık hale gelebilir. C Cleaner’in patentli kayıt defteri temizleyicisi , bilgisayarınızı daha kararlı hale getirmek için bu dağınıklığı ortadan kaldırır  .

Daha Hızlı Başlatma
Bilgisayarınızı başlattığınızda birçok program arka planda sessizce çalışır. Gereksiz programları devre dışı bırakmanıza izin vererek daha hızlı çalışmanıza veya oynamanıza yardımcı olur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);