Report this app

Description

Oyun hakkında

Call of Duty® 2, destansı 2.Dünya Savaşı çatışmalarında birlikte savaşan sıradan askerlerin gözünden görüldüğü gibi sinematik yoğunluğunu ve savaş kaosunu yeniden tanımlıyor. 2003’ün 80’den fazla Yılın Oyunu ödülünü kazanan Call of Duty’nin devamı niteliğindeki Call of Duty 2, yeni COD ™ 2 motorunun çarpıcı görselleri sayesinde her zamankinden daha büyük, daha yoğun ve daha gerçekçi savaşlar sunuyor. Yeni çatışmalar ve yüzleşilecek düşmanlar: Call of Duty 2, ekranda daha fazla tank, asker ve patlama ve Avrupa Tiyatrosu’ndaki çok çeşitli yer ve ortamlarla daha geniş kapsamla size daha büyük savaşlar getiriyor.

Talimatlar

  1. Aşağıdaki İndir düğmesini tıklayın ve UploadHaven’a yönlendirileceksiniz.
  2. 5 saniye bekleyin ve mavi ‘şimdi indir’ düğmesine tıklayın. Şimdi indirme başlasın ve bitmesini bekleyin.
  3. Call Of Duty 2 indirildikten sonra, .zip dosyasına sağ tıklayın ve “Call of Duty 2.zip’e Çıkar” seçeneğine tıklayın (Bunu yapmak için WinRAR’a sahip olmanız gerekir, buradan buradan alabilirsiniz  ).
  4. Call Of Duty 2 klasörünün içine çift tıklayın ve exe uygulamasını çalıştırın.
  5. Eğlenin ve oynayın! Oyunu yönetici olarak çalıştırdığınızdan emin olun ve herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, bir Redist veya _CommonRedist klasörü arayın ve klasördeki tüm programları yükleyin.

Call Of Duty 2 Ücretsiz İndirin

Doğrudan bir bağlantıyla Call Of Duty 2 Ücretsiz İndirmeyi başlatmak için aşağıdaki indirme düğmesine tıklayın. Oyunun tam sürümüdür. Oyunu yönetici olarak çalıştırmayı unutmayın.

GÖREV ÇAĞRISI 2
BOYUT: 3.42 GB

DİKKAT : Bu oyun sizin için önceden yüklenmiştir, yani yüklemeniz gerekmez. Herhangi bir eksik dll hatası alırsanız, _Redist veya _CommonRedist klasörünü aradığınızdan ve DirectX, vcredist ve o klasördeki diğer tüm programları kurduğunuzdan emin olun. Oyunun çalışması için bu programlara ihtiyacınız var. Daha fazla yardım için “NASIL OYUNU ÇALIŞTIRIR !!. Ayrıca, oyunu kaydederken sorun yaşıyorsanız, exe’ye sağ tıkladığınızdan ve her zaman “Yönetici olarak çalıştır” ı seçtiğinizden emin olun. Crack dosyalarını silmesini önlemek için oyunu çıkarmadan önce her zaman antivirüsünüzü devre dışı bırakın. Ek yardıma ihtiyacınız varsa burayı tıklayın

sistem gereksinimleri

  • İnternet (TCP / IP) ve LAN (TCP / IP) oynatma desteklenir
  • İnternet üzerinden oynamak, geniş bant bağlantısı ve en yeni sürücüleri gerektirir
  • LAN oynatma, ağ arayüz kartı ve en yeni sürücüleri gerektirir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *