Report this app

Description

BlueStacks  , favori mobil uygulamalarınızı bir Windows PC’de kullanmanıza izin veren ilk üretim yazılımıdır  . Angry Birds Space, Candy Crush Saga, Telegram, Temple Run 2, Evernote veya Documents to Go gibi uygulamaları doğrudan Yazılım’a indirebilir veya Cloud Connect Android uygulamasını kullanarak telefonunuzdan uygulamaları senkronize edebilirsiniz. Temelde bu uygulama bir  Android Emülatörüdür . BlueStacks App Player’da PubG veya Fortnite mobil oynayın  !

WhatsAppFree FireCoDMClash of ClansClash RoyalePUBG veya  Fortnite gibi en iyi uygulama ve oyunlardan şimdiden tam ekran keyfi alan dünyadaki 200 milyon kişiye katılın  . Sınıfının en iyisi “Layercake” teknolojisi, grafik açısından en yoğun oyunların bile bilgisayarınızda sorunsuz çalışmasını sağlar. Blue Stacks  ,  Intel, Samsung, Qualcomm ve AMD’nin yatırımlarıyla desteklenen PC için tek  Android emülatörüdür  .

2011 yılında mobil oyunların sınırlarını zorlamak için kuruldu. Bugün dünya çapında 200 milyondan fazla insan, patentli Layercake teknolojisini kullanarak PC’lerinde ve Mac’lerinde mobil oyunlar oynamak için App Player ürününü kullanıyor. Reklamveren tarafında, daha önce kimsenin yapmadığı şekilde her ikisini de maksimize etmek için dijital ve geleneksel reklam kanallarını birleştiren benzersiz bir platforma sahibiz.

Özellikler ve Öne Çıkanlar

Yeni ve Geliştirilmiş Keymapping
Keymapping özelliği, oyununuzu klavye ve fare ile kontrol etmenin daha basit ve daha hızlı bir yolunu sunmak için tamamen yeniden tasarlandı.

Daha Hızlı Oyun Performansı
BlueStacks 4, Android N’de sıfırdan yeniden tasarlandı ve oyun oynamak için bugün mevcut herhangi bir Android Telefondan 6 kata kadar daha hızlı. Ekranların yüklenmesi ve gecikme için bu kadar uzun süre beklemeyi bırakın ve oyunlarınıza atlayın.

İyileştirilmiş Oynanış Doğruluğu
Daha iyi performans, daha büyük ekran ve daha doğru kontroller, mobil oyun oynama şeklinizi değiştirir. Damlaları asla kaçırmayın veya baş parmaklarınızın ekranın yanlış kısmına dokunmasına izin vermeyin. Oyununuz asla aramalar veya kısa mesajlarla kesintiye uğramaz. Telefonunuz asla maç ortasında ölmesin.

Strateji Kılavuzları
BlueStacks uygulaması, kullanıcılarının oynadıkları oyunlarda başarılı olmalarına önem verir. Bu nedenle, Blog’da en sevdiğiniz oyunlar için çok çeşitli En İyi Oynanış Stratejisi kılavuzları bulabilirsiniz.

BlueStacks Emülatörü Windows 10/8 / 7’ye Nasıl Kurulur?

  • Önce, FileHorse.com’dan “İndir” düğmesine tıklayın.
  • Yükleyici indirmeyi bitirdiğinde, yükleme işlemine başlamak için açın
  • İşlemi bitirmek için birkaç tıklama vardır, kullanım şartlarını kabul etmek için “İleri” düğmesine tıklayın
  • Varsayılan kurulum konumu iyi olmalıdır … ileri düzey kullanıcılar isterlerse konumu değiştirebilirler
  • En iyi şekilde aşağıdakiler etkinleştirildiğinde çalışır: Uygulama mağazası erişimi ve Uygulama İletişimi
  • Ardından işlemi başlatmak için “Yükle” düğmesini tıklayın, bu birkaç dakika sürecektir
  • “Bitir” i tıklayın ve Yazılım açılacaktır

Download links


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);