World Conqueror 4 Mod Apk V1.1.5 (Sınırsız Sm Kredisi Nakit)

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Açıklaması Dünya Fatih 4

World Conqueror 4, 2. Dünya Savaşı’na dayanan sıra tabanlı strateji askeri oyunudur. Oyuncular sadece komutan olarak hareket edemez, askerleri seferber edemez, savaşa hücum edemez, aynı zamanda savaşların zalim ve gerçek tarafını da takdir edebilirler. İkinci Dünya Savaşı yeniden alevlendi ve efsane doğacak.

*** Tarihe dayalı 100’den fazla harika kampanya
*** Dunkirk savaşı, Stalingrad savaşı, Kuzey Afrika harekatı ve Midway Adaları savaşı gibi tarihi anları deneyimleyin
*** Stratejik hedeflere ulaşmak için ordunuza komuta edin senaryoya göre sınırlı bir süre içinde

[Fetih]

*** Deneyim [WWⅡ 1939] [WWⅡ 1943] [Soğuk Savaş 1950] [Modern Savaş 1980]
*** Dünyadaki herhangi bir ülkeyi seçin, diplomatik taktikleri ayarlayın, müttefiklere yardım edin ve ilan edin diğer ülkelerle savaş
*** Stratejik hedefleri savaş alanına göre ayarlayın, şehirler inşa edin, bilim ve teknoloji geliştirin ve askeri birimler üretin
*** En kısa sürede en çok bölgeyi işgal ederek yüksek puanlar alın ve puanlar Google Oyununda sıralanır diğer oyuncularla

[Lejyon]

*** Ordunuzu karargahta oluşturun
*** Ordunuzu sahada konuşlandırın ister bir tatbikat ister bir lejyon savaşı olsun
*** Birliklerin uygun şekilde düzenlenmesi ve generallerin kullanılması zaferin anahtarıdır
* ** Komutanlık becerinizin sınırını test etmek için 40 meydan okuma operasyonu

[Hakimiyet]

*** Yan yana savaşmak, saflarını yükseltmek ve onlar için uygun becerileri seçmek için mükemmel generaller seçin
*** Generallerinizi becerilerini geliştirmek için kazandığınız madalyalarla donatın
*** Şehirdeki belirli görevleri tamamlayın ve tüccarlarla kaynak ticareti yapın
*** Dünyanın harikalarını inşa edin ve her türlü simgesel yapının kilidini açın
*** Yeni teknolojileri inceleyin ve geliştirin tüm birimlerin savaş etkinliği

[Özellikler]

*** 50 ülke, 230 ünlü general, 216 askeri birim, 42 beceri ve 16 madalya
*** 100’den fazla kampanya, 120 lejyon savaşı, 40 mücadele savaşı vb.
*** 175 ordu, donanma, hava kuvvetleri, füze, nükleer bomba ve uzay silahı gibi teknolojiler
*** 30 mimari harikası ve 16 önemli nokta
*** 50 başarı meydan okumanı bekliyor
*** Otomatik savaşı aç ve AI orduna komuta edecek
*** Kusursuz dünya haritası ve yakınlaştırma / uzaklaştırma için kullanılabilir
*** Conquest modu, Google Oyunundaki sıralamayı destekler

Bunlar Easytech’in resmi sosyal hesaplarıdır. Abone olmaya hoş geldiniz! Burada size Easytech oyunları hakkında önemli bilgiler vermeye devam edeceğiz!

Android için tam sürüm bir oyun

World Conqueror 4, Strateji kategorisine ait olan ve EasyTech tarafından geliştirilmiş Android için tam sürüm bir oyundur. Bu oyun İngilizce olarak mevcuttur.

AÇIKLAMA DÜNYA FETHİ 4

Tarih derslerimizin çoğu savaş stratejilerini tartışmakla geçti. Sonra, “Keşke şunu ve şunu yapsalar, kazanacaklardı” diye düşünmeye başlıyorsunuz. Bu planları nihai teste tabi tutmaya ne dersiniz! World Conqueror 4 APK’sini ücretsiz indirin ve savaşa girmeden stratejilerinizi uygulayın.

Bazen strateji oyunlarına olan ilgimizi yitiririz çünkü tek bir şeye sahip değillerdir: İlişkilendirebileceğimiz iyi bir hikaye. Bunu World Conqueror 4 ile asla deneyimlemeyeceksiniz çünkü daha önce kitaplarda ve filmlerde gördüğünüz önemli anları yeniden yaşamanıza izin veriyor.

Tarihi olaylara dayalı olarak 100’den fazla kampanyayı gerçekçi bir şekilde keşfederek strateji becerilerinizi ve savaş taktiklerinizi geliştirin. Stalingrad ve Dunkirk’te yaşananlar gibi bugün dünyayı şekillendirmeye yardımcı olan önemli savaşların komutanı artık sizsiniz.

World Conqueror 4 APK’sini indirdikten sonra kendi ordunuzu yönetin ve ülkenizin geliştiğini görün. Hepsinden iyisi, ücretsiz olarak indirebilirsiniz!

Harika Tarih Dersleri İçeren Strateji Oyunu

Burada tarih öğrenmekten asla sıkılmayacaksınız. Oyun, önemli 2.Dünya Savaşı (WW2) savaşlarından kronolojik olarak geçerken strateji becerinizi uygulayabileceğiniz şekilde geliştirildi. World Conqueror 4 mod APK’nin yeni sürümünü indirdiğinizde, Scenario ve Conquest adlı iki ana oyun modunun eksiksiz deneyimini yaşayacaksınız.

Senaryo  , çoğu oyunun kampanya modu olarak adlandırdığı şeydir. Görevleri ve zorlukları tamamlayarak ve yol boyunca ödüller kazanarak bir seviyeden diğerine geçersiniz.

Conquest’e atlamadan önce Senaryoda olabildiğince fazla zaman harcamak en iyisidir. Eğitim düzeyinde görünecek kılavuzlara dikkat edin. Burada oyun kontrollerine ve oyun öğelerine aşina olacaksınız. Görevler daha sonra zorlaştıkça kullanabileceğiniz çeşitli ordu birimleri, silahlar ve stratejiler hakkında bilgi edinmenin en iyi yolu budur.

Senaryo, dört önemli savaş döneminden sonra adlandırılan dört ana seviyeye ayrılmıştır: 2.Dünya Savaşı Avrupa, 2. Dünya Savaşı Pasifik, Soğuk Savaş ve Modern Savaş. Her biri farklı ülkelerde gerçekleşen gerçek hayat savaşlarından oluşuyor. 100’den fazla kampanya var, hatırladın mı?

Conquest  , ücretsiz World Conqueror 4 mod APK’sini aldığınızda çoğu zaman geçireceğiniz başka bir oyun modudur. Bu, neredeyse Senaryoya benzer şekilde düzenlenmiştir, ancak oyun mekaniği tamamen farklıdır.

Önce WW2 1939 dönemine erişebileceksiniz. Neredeyse ulusun lideri olarak hareket ettiğiniz açık bir ülke seçebilirsiniz. Bu nihai strateji testidir ve her şey buradaki savaşla ilgili değildir. Fetih ayrıca diplomasi becerilerinizi test etmenizi, müttefiklerinize değerinizi kanıtlamanızı ve siyasi gücü savunmak için gerektiğinde savaş ilan etmenizi gerektirecektir.

Conquest’teki mevcut geçmiş dönemlerin Senaryo’da tamamladığınız seviyelere bağlı olduğunu unutmayın. Örneğin, Scenario’da WW2 Pacific’in kilidini açana kadar Conquest’te WW2 1943 dönemini açamazsınız.

Basit Arayüz ve Kontroller

World Conqueror 4 bir strateji oyunudur ve becerilerinizi gerçekten test edecek. Bununla birlikte, kafa karıştırıcı arayüz ve oyun kontrolleriyle uğraşmak istemezsiniz. Neyse ki, geliştirici EasyTech oyunu bu gereksiz endişeler olmadan tasarlayacak kadar düşünceliydi.

World Conqueror 4’ün arayüzü çok basit ve aradığınızı kolayca bulacaksınız – bu ister oyun ayarları, ister oyun içi mağaza veya ordu yükseltmeleri olsun. Siz savaşa giderken oyun kontrolleri de basit olacak ve yanlış düğmeye basmayacağınızdan ve tüm stratejinizi mahvetmeyeceğinizden emin olmak için doğru boyutta olacak şekilde tasarlanmıştır.

Savaş Generallerinin Gerçekçi Görüntülerine Sahip Grafikler

İyi grafikleri seven bir oyuncuysanız, World Conqueror 4’ü kesinlikle beğeneceksiniz. Bazı yükleme ekranlarında gerçek savaş olaylarından fotoğraflar bulunur. Savaş generalleri oyunun öne çıkan özelliklerinden bazıları olduğundan, yalnızca oyunun doğru detaylarla yüzlerinin görüntüsüne sahip olması uygun. Neredeyse gerçek resimlerine bakmak gibi!

World Conqueror 4 mod APK’sinin en son sürümü, arazilere, tanklara ve ordu birimlerine çok daha fazla detayın girildiği güncellenmiş grafiklere sahiptir. Harika bir şekilde çizilmiş grafiklere bakarken heyecan verici bir savaş maçının tadını çıkaracaksınız. Unutmayın: Ana haritayı yakınlaştırıp uzaklaştırabilirsiniz.

Büyük Savaş Generali Olun – Bu İpuçlarını Takip Edin

Savaşa girmek ve bir ulusa liderlik etmek kolay bir iş değildir. World Conqueror 4’te eyleme geçmeden önce bu ipuçlarını kontrol ettiğinizden emin olun.

Her zaman Su ve Yiyecek Tedariklerinize dikkat edin:  Yeterli yiyecek ve su olmayan bir ordu kesinlikle yenilgiye uğrayacaktır. Bu nedenle, ister eski zamanlarda ister modern tarihte olsun, birçok savaşta düşmanın kaynaklarını bloke etmek iyi bir stratejidir.

Neyse ki World Conqueror 4, arzınızı kontrol etmenizi sağlar. Bu aynı zamanda onları akıllıca kullanmanız gerektiği anlamına gelir. Bazı ordu birimleri (zayıf olanlar) daha az kaynak kullanırken, daha fazla ateş gücü ve ekipmana sahip olanlar daha fazla yiyecek ve su gerektirir. Bir savaşın ortasında tüm malzemelerinizi kullanmak ve askerlerinizin ölümleriyle yüzleşmelerini görmek istemezsiniz.

Saldırmak için en iyi zamanın ne olduğunu bilin:  En iyi savunma, iyi bir saldırıdır. Saldırmak için en iyi fırsatlara dikkat edin. Örneğin, düşmanın morali düştüğünde, onlara ateş gücünü sağlamanın en iyi zamanıdır. Ancak, kendi ordunuzun moral düzeyine karşı dikkatli olun çünkü bu sizi çok savunmasız kılar.

Yükseltmelere yatırım yapın ve en iyi generalleri edinin:  Yeterli paranız ve kaynağınız olduğunda, her zaman ordu birimlerinizin gücünü, silahlarınızı ve teknolojinizi yükseltmeyi düşünün. Bunu yapmak, en iyi topçulara erişmenizi sağlayacaktır.

En iyi generalleri bulmakta tereddüt etmeyin. World Conqueror 4’teki yüksek fiyatlı savaş generallerinden bazıları ABD’den Dwight Eisenhower, Sovyetler Birliği’nden Georgy Zhukov ve Nazi Almanyası’ndan Erich von Manstein’dır ve ordunuzun savaş etkinliğine katkıda bulunurlar. Ancak, gerçekten çok fazla oyun içi paraya mal oluyorlar.

World Conqueror 4 Mod APK – 1’e genel maliyeti satın al

Savaş yürütmek çok para ve kaynak gerektirir. Aynısı bu oyunda da geçerli, bu yüzden genel maliyeti 1’e satın alabilen bir World Conqueror 4 APK modunu indirmeyi düşünebilirsiniz. Yapmanız gerekeni yapın ve o savaşı ordunuzu kazanın!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *