The Escapists 2’yi (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz indirin

The Escapists 2'yi (MOD, , Unlimited Money) android'de ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

The Escapists 2: Pocket Breakout Açıklaması

USS Anomalisi Pocket Breakout’a girerken yeni bir hapishane güncellemesine hazırlanın!

Escapists 2, hapishaneden kaçmanın o kadar da basit olmayan zorluğunu ortaya çıkaran, komik derecede heyecan verici, kum havuzu strateji deneyimidir. Yüzlerce özelleştirme seçeneğiyle kendi oyununuzu yaratın, tek başınıza gidin veya yerel çok oyunculu modda nihai kaçışı yaratmak için 3 arkadaşınızla komplo kurun!

The Escapists 2: Pocket Breakout’u bugün indirin… Bunu yapmamak suç olur!

Temel Özellikler:

Tüm yeni özelliklere sahip bağımlılık yapan hapishane simülasyon oyunu!

Bağımsız sandbox çılgınlığıyla dolu, özenle seçilmiş 13 hapishane!

Kaçışınıza yardımcı olacak düzinelerce üretim kombinasyonu oluşturmak için çok ihtiyaç duyulan öğeleri edinme yolunuzu satın alın, takas edin ve geçin!

Ortaya çıkın, hapishane hayatı rutinlerle dolu, rol çağrısına katıldığınızdan, işiniz için saatinizi ayırdığınızdan ve radarın altında kaldığınızdan emin olun.

Zamanın var, öyleyse iyi harca! Kütüphanede zihninizi ve spor salonunda vücudunuzu eğiterek size beyin ve kas gücü kazandırın!

Yenilenen savaş sistemiyle, destansı bir kırılma sağlamak için saldırıları zincirleyecek ve engelleyeceksiniz.

Zanaatı kurnazca koyun! Hapishane hayatından geçin, arkadaşlıklar kurun, nöbetçinin gözlerine yünleri çekin veya onlara rüşvet verin!

The Escapists 2  – hapishaneden kaçacağınız Android için harika bir simülatör. Mahkumlardan birinin kontrolünü elinize alın ve kaçış planınızı düşünün. Çatı, havalandırma ve yer altı tünellerinin planını inceleyerek sayısız ve çeşitli hapishane oyunlarını keşfedin. Yoklama için hapishane programını zamanında takip edin, katı bir program izleyin ve özgürlüğü elde etmek için hayalinizi gerçekleştirin. Arkadaşlarınızla oynayın ve onlarla birlikte kaçış planınızı düşünün ve geliştirin. Çeşitli eşyalar satın alın ve takas edin ve kaçarken ihtiyaç duyacağınız şeyleri yaratın. The Escapists 2: Pocket Breakout hapishaneden kaçan heyecan verici bir simülatörün devamıdır. Bu sefer kahraman kendini yine çok uzak olmayan yerlerde bulur, bu yüzden yine kurnaz bir kaçış planı geliştirmek zorunda kalacaklar. Bunu uygulamak için kullanıcı, karaktere yardım etmek için her türlü çabayı göstermelidir. Sabah yoklama, hapishane, kantin ve duş – tüm bu faaliyet sürecinde değerli eşyalar toplamak, diğer mahkumlarla bir şeyler paylaşmak ve gardiyanlara vermemeye çalışmak da gereklidir. Oyun çeşitliliği, güzel grafikler ve müzik kesinlikle oyunculara hitap edecek.

USS Anomalisi Pocket Breakout’a girerken yeni bir hapishane güncellemesine hazırlanın!

Escapists 2, hapishaneden kaçmanın o kadar da basit olmayan zorluğunu ortaya çıkaran, komik derecede heyecan verici, kum havuzu strateji deneyimidir. Yüzlerce özelleştirme seçeneğiyle kendi oyununuzu yaratın, tek başınıza gidin veya yerel çok oyunculu modda nihai kaçışı yaratmak için 3 arkadaşınızla komplo kurun!
Escapists 2  , hapishaneden kaçmanın o kadar da basit olmayan zorluğunu ortaya çıkaran, komik bir şekilde heyecan verici, sanal alan strateji deneyimidir. Yüzlerce özelleştirme seçeneğiyle kendi con’unuzu oluşturun ve The Escapists 2: Pocket Breakout’a girin.

Birden çok kat, çatı, havalandırma delikleri ve yer altı tünelleriyle bugüne kadarki en büyük hapishaneleri keşfedin. Hapishane kurallarına göre yaşamak, yoklamaya katılmak, hapishane işleri yapmak ve katı rutinler takip etmek zorunda kalacaksınız; bu arada özgürlük teklifinizi gizlice tasarlayın!

Yerel çok oyunculu modda nihai kaçışı yaratmak için 3 arkadaşınızla birleşin. Birlikte çalışarak, daha da ayrıntılı ve cüretkar planlar yaratabileceksiniz!

The Escapists 2: Pocket Breakout’u bugün indirin… Bunu yapmamak suç olur!

Özellikleri:

* Vaktin var, o yüzden iyi harca! Kütüphanede zihninizi ve spor salonunda vücudunuzu eğiterek size beyin ve kas gücü kazandırın! Ya da sadece bir hobi öğrenebilir veya bir gruba katılabilirsiniz …

* Zanaatı kurnazca koyun! Kaçışınızı planlamak ve gerçekleştirmek için çekiciliğinizi, becerilerinizi ve zekanızı kullanırken, hapishane hayatında dolaşırken, arkadaşlıklar kurarken, gardiyanların gözlerine küfrederken onlara rüşvet verin, gizlice gidin ve başarılı olun!

* The Escapists 2’de büyük bir yenilgi sunmak zor bir iştir! Yenilenen savaş sistemiyle hücre bloğunuzdaki saldırıları engelleyecek, saldırıları zincirleyerek hücre hapsi zincirlerinden kaçınacak ve kilitli hedeflere kilitleneceksiniz!

NE VAR NE YOK

*** Yeni Hapishane – Cougar Creek Demiryolu ***
Çeşitli hata düzeltmeleri ve iyileştirmeler

Kurmak:

  1. “APK” cihazınıza yükleyin.
  2. “Com.team17.escapists2” klasör “android /  obb ” içine kopyalayın.
  3. Oyuna girin.

Download links


Escapists 2 Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *