Pewdiepie’s Tuber Simulator (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

PewDiePie’s Tuber Simulator Açıklaması

PewDiePie’nin Yumru Simülatöründe kendi cep Yumru’nuzu yaratarak en büyük internet yıldızlarından biri olan PewDiePie’nin ayak izlerini takip edin! Kısa sürede gelmiş geçmiş en büyük, en kötü Tuber olacak ve PewDiePie’yi kendi tahtından atacak mısınız?

Download Pewdiepie’s Tuber Simulator (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Bu 2.5D izometrik retro tarz oyunda öğrenin!

⋆ EKİPMAN, MOBİLYA, KIYAFETLER ve hatta EVCİL HAYVANLAR gibi yeni EŞYALAR satın almak için VİDEOLAR YAPIN, GÖRÜNTÜLEME ve ALT YAPIN!
⋆ PewDiePie’nin kendisi tarafından GERÇEK SESLİ OYUNCULUK!
⋆ Hızla para kazanmak için DESTANSI GÖREVLERİ TAMAMLA!
⋆ MÜTHİŞ ODANIZI çevrimiçi paylaşarak GÖSTERİN!
⋆ FAVORİ OYUNCULARINIZI TAKİP EDİN ve HAFTALIK ETKİNLİKLERDE onlara OY VERİN!
⋆ ARKADAŞLARLA BAĞLANIN ve TATLI HEDİYELER gönderin veya alın!
⋆ Gelmiş geçmiş en şirin mini oyun PUGGLE OYNA!
⋆ PEWDIEPIE: BROFİSTİN EFSANESİ’nden dönen RUSHJET1’den MUHTEŞEM CHIPTUNE MUSIC

PewDiePie: Tuber Simulator, amacınızın karakterinizi başarılı bir YouTuber’a dönüştürmek olduğu sıradan bir oyundur. Sorun? Neredeyse parasız ve çalışacak hiçbir şeyi olmayan küçük bir odada başlıyorsunuz. Neyse ki, oyunda büyük yapmak için bilmeniz gereken her şeyi size gösterecek olan PewDiePie’nin paha biçilmez yardımına sahipsiniz.

PewDiePie: Tuber Simulator’daki fikir, mümkün olduğu kadar çok abone elde etmektir, bu da size odanız için bir sürü sevimli dekorasyon satın almanız için çok para kazandırır. Başladığınızdan çok daha güzel olan tamamen yeni odalar bile satın alabilirsiniz.

Abone ve ziyaret almak için beklediğiniz gibi videolar yapmanız gerekir. Bu, birkaç farklı seçenekten birini seçmek ve birkaç saniye beklemek kadar kolaydır. Videonuzu ne yapmak istediğinize karar vermeden önce aklınızda bulundurmanız gereken tek şey, o anda neyin viral olduğu.

PewDiePie: Tuber Simulator, orijinal ve eğlenceli bir konseptin yanı sıra mükemmel retro tarzı grafiklere ve hatta PewDiePie’nin orijinal sesine sahiptir.

Download Pewdiepie’s Tuber Simulator (Mod, Unlimited Money) Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Leave a Reply

Your email address will not be published.