Angry Birds 2’yi (MOD, Unlimited Money) android’de ücretsiz indirin

Angry Birds 2'yi (MOD, Unlimited Money) android'de ücretsiz indirin Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Angry Birds 2 Açıklaması

Angry Birds, ilk sürümünün yayınlanmasından bu yana sayısız övgü ve inanılmaz indirmeler aldı. Domuzlara yumurtaları çaldıkları için misilleme yapmak için kuşlar vücutlarını silah olarak kullanırlar ve domuzların Kalesi’ne saldırmak için mermi olarak sapanla kendilerini fırlatırlar.

Angry Birds 2, devamı olarak oyunu daha yüksek bir seviyeye taşıyor. Yeni oyun daha çok ilginç özellikler içeriyor.

Yumuşak renkli ayarlar: sabah ve akşam, güneşli ve yağmurlu günlerin değişiklikleri; gökkuşağı, bulutlar, şelaleler, çiçekler ve ağaçlar. Mükemmel grafikler, ultra net, dinamik, güzel fotoğraflar oluşturur.
Hoş sesler: gök gürültüsü, böcek sesleri ve hayvanların çığlıkları, her şey eğlence dolu.

Grafikler ve ses efekti bir yana, diğer bazı özellikler de oyuna ekstra puan veriyor. Bu versiyonda oyuncular, düşman kalesinin tasarımına göre doğru yetenek kuşu seçebilirler.

Angry Birds, çok aşamalı seviyeli bir oyundur. Gümrük beyannamesi modu, bir sonraki seviyeye geçmek için anahtarı almanızı gerektirir. Yıldızlar belirli bir seviyeye ulaştığında farklı arenalara girebilirsiniz.

Diğer versiyonlarda olduğu gibi, Angry Birds 2’de arkadaşlarınıza çevrimiçi olarak meydan okuyabilirsiniz. Kuşlarınızı seviyelendirmek için çevrimiçi turnuvalarda oynayabilir ve tüyler kazanabilir ve gezegendeki en zorlu rekabetle yüzleşebilirsiniz

Angry Birds 2 oynaması tamamen ücretsizdir, ancak isteğe bağlı uygulama içi satın alımlar mevcuttur. Her iki durumda da, dolandırıcı domuzlara yıkım yağdırmaya hazır olun! T

Bu oyun şunları içerebilir:
– 13 yaşın üzerindeki hedef kitleye yönelik sosyal ağ web sitelerine
doğrudan bağlantılar . – Oyuncuları oyundan uzaklaştırarak herhangi bir web sayfasına göz atma potansiyeline sahip doğrudan internet bağlantıları.
– Rovio ürünlerinin ve üçüncü şahısların ürünlerinin reklamı

Bu oyun internet bağlantısı gerektirebilir ve daha sonra veri aktarım ücretleri uygulanabilir. Oyun ilk kez oynandığında, ek içerik bir kereye mahsus indirilir.

Angry Birds 2, tarihin en etkili ve en çok indirilen oyunlarından biri olan efsanevi Angry Birds’ün ilk resmi devamıdır. Angry Birds Rio veya Angry Birds Seasons gibi diğer oyunların aksine, bu yeni oyun bazı çok ilginç yeni özellikler içeriyor.

Angry Birds 2’de dikkatinizi çekecek ilk şey geliştirilmiş grafikler. Önceki Angry Birds oyunlarındaki grafikler oldukça iyiydi, ancak bu oyunda muhteşemler. Bazen o kadar iyidirler ki bir çizgi film izliyormuşsunuz hissi verir.

Grafikler bir yana, orijinal oyuna çok ilginç bazı özellikler eklenmiştir. Örneğin, her seviyede kendi kuşlarınızı seçebileceksiniz. Alakasız gelebilir, ancak işleri çok değiştirir. Çok aşamalı seviye başka bir yeni eklemedir.

Diğer versiyonlarda olduğu gibi, Angry Birds 2’de de arkadaşlarınıza çevrimiçi meydan okuyabilirsiniz. Çevrimiçi turnuvalarda oynayabilir ve kuşları fırlatmada kimin en iyi olduğunu gösterebilirsiniz.

Angry Birds 2 harika bir video oyunudur. Orijinal ile aynı tazeleme kalitesine sahip olmasa bile, birçok klasik unsuru yeniden tanımlamayı başardı. Sonunda, sizi saatlerce bağlı tutacak eğlenceli ve bağımlılık yapıcı bir oyun.

Beatriz Escalante tarafından

Angry Birds 2 hakkında daha fazla bilgi

Angry Bird 2’yi bugün oynayın ve sapan macerasına başlayın. Ünlü kızgın kuşlar oyununun bir sonraki sekansı. Angry Birds 2 oyunu, orijinal Angry Birds ile neredeyse aynı hikaye çizgisine sahip, ancak yeni karakterler ve güçlendiricilerle.

Bu yeni ve geliştirilmiş oyun modunda arkadaşlarınızla takımlar kurun, klanlar toplayın ve zorlukları oynayın. Kuşlarınızı geliştirin ve ardından oyunda becerilerini gösterin. Ünlü Android oyunu Angry Bird’ün başarılı bir devamı.

Oynanış

Her 30 dakikada bir yenilenen beş canınız olur. Ayrıca kristaller kullanarak hayatınızı hızla yenileyebilirsiniz. Başlangıçta 60 kristalle başlarsınız ve yüzen hediyeleri vurarak daha fazla kazanabilirsiniz. Ayrıca gerçek parayla kristal satın alma seçeneğiniz de var. Oyuncular, eski Angry Birds’teki gibi bir seviyeyi tekrar tekrar deneyemezler. Hayatlarınızın geri dönmesini beklemeniz gerekecek.

Angry Birds 2’de, her seviyenin başlangıcından önce kuşlarınızı seçersiniz. Bu, tüm kuşların varsayılan olarak seçildiği önceki oyuna kıyasla çok daha kolay hale getirir. Her seviyede, elinizde üç kartla başlarsınız, ancak atışınızla yeteri kadar nesneyi yok ederseniz, sağ üst köşedeki “yıkım ölçeri” ni doldurur ve kendinize fazladan bir kart kazanırsınız.

Seviyeler artık, her biri için iki veya üç bölümünüz olabileceği ayrı bölümlere ayrılmıştır. Bu, ilk bölümde tüm kuşlarınızı boşa harcarsanız, biraz kristal harcamadığınız veya baştan başlamadığınız sürece bir sonrakine geçemeyeceğiniz anlamına gelir. Tekrar oynadığınız tüm seviyeler her seferinde yeniden oluşturulur. Bu, bir seviyeyi kaç kez tekrar denediğiniz önemli değil, hiçbir zaman tam olarak aynı olmayacak – patlayıcı bir kutu ilk seferinde bir yerde olabilir, sonra başka bir yerde olabilir. bir taş kutu.

Özellikleri

Angry Birds 2’nin şaşırtıcı özelliklerinden bazıları aşağıdaki gibidir.

  • Kuşu seçin ve domuzları yenmek için ancak bir stratejiyle sapana koyun.
  • Oyun, oyuncuların kendi çoklu aşamaları olan seviyelere meydan okumaları gereken Çok Aşamalı Seviyeleri sunar. Yine de, Boss Domuzların sonundakilere dikkat edin.
  • Puanlama güçlerini artıran tüylerle kuşların seviyesini yükseltin.
  • ‘Bir Klana Katıl özelliğinde’, bir oyuncu bu kötü Domuzları alt etmek için dünyanın dört bir yanından arkadaşlarıyla veya diğer oyuncularla ekip oluşturabilir.
  • Oyuncular artık bir Arenada diğer oyuncularla veya arkadaşlarıyla aralarında kimin en iyi olduğunu kanıtlamak için kuş uçuşu yapmak için yarışabilirler.
  • Ayrıca farklı ama eğlenceli temalara sahip şapkalar toplayarak kuşlarınızın moda oyununda seviye atlayın.
  • Oyunu küresel Liderler Sıralamasının zirvesinde olmak için oynayın.

Arka planların kendileri çok daha fazla derinliğe sahipken, şimdi şiddetli yağmur ve gökkuşağının zaman zaman ortaya çıktığı hava efektleri var. Müzik de çok cıvıl cıvıl ve atmosferik. Her beş seviyede bir, büyük boy domuzcuk temalı bir balonda uçarken ve onu çıkarmak için tüm becerilerinizi kullanmanıza neden olan bir patron dövüşüyle ​​karşılaşacaksınız. Daha fazla bilgi edinmek için Rovio Entertainment’ı ziyaret edin  . Angry Birds 2 gibi bazı oyunlar  Plants vs. Zombies ™ 2 , Pou, Pet Rescue Saga,  Candy Crush .

Download links


Angry Birds 2 Mod Apk Indir


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *