Dragon City 10.4.3 Apk Mod (Sınırsız Para) Android Için

Download
4.5/5 Votes: 2
Report this app

Description

Dragon City Açıklaması

Bu ejderha oyununda ustalaşmak ve tonlarca ateş püskürten ejderhayı toplamak ve üretmek için gerekenlere sahip misiniz? Onları isteğinize göre eğitin, koleksiyonunuzu büyütün, şehrinizi inşa edin ve dünyanın en iyi Ejderha Ustası olduğunuzu kanıtlayın!

Yüzen adalarda bir Dragon City inşa edin, onu çiftlikler, yaşam alanları, binalar ve tonlarca ejderha ile doldurun! Sevimli, bebek ejderhalar üretin, onlara iyi davranın ve koleksiyonunuzu genişletmek ve oyunun PvP Arenalarında onlarla savaşmak için onları beslemek ve büyüleyici canavarlara dönüştürmek için çiftlikler kurun!

Bir İttifak’a katılarak oyundaki diğer Ejderha Ustaları ile güçlerinizi birleştirin! Sohbette etkileşime geçin, İttifak etkinliklerine katılın, Küreler takas edin ve özel ödüllerin kilidini açın.

Benzersiz melezler üretmek ve Dragon City koleksiyonunuzu genişletmek için Ateş, Doğa, Saf, Efsane ejderhalarını ve diğer birçok öğeyi birleştirin. Ayrıca oyundaki etkinliklerden ejderhaları da toplayabilirsiniz!

ÖZELLİKLER

– Ejderha Kitabını tamamlayın! Dragon City’nizi büyütmek için üremek ve toplamak için 1000’den fazla harika ejderha var!
– Çiftleştirme etkinlikleri ve özel adalar aracılığıyla her hafta oyuna yeni ejderhalar katılıyor.
– Ejderhalarını özel etkinliklerden havalı Ejderha Derileri ile süsle.
– Ejderha Görevlerinde maceraya atılın ve oyunun PvP Arenalarında diğer Ejderha Ustalarına karşı oynayarak türünün tek örneği ejderhaları toplayın, Savaşçı Sandıklarını alın ve liderlik tablolarında yükselin!
– Hayat Ağacı’ndaki büyülü bir dünyadan şehrinize ejderhalar çağırın ve becerilerini deneyin.
– Küreler toplayın ve ejderhalarınızı güçlendirin: Savaşta güçlerinin arttığını görün!
– Antik Dünya gibi gelişmiş oyun özelliklerinin kilidini açın ve Guardian Dragon Kulelerini inşa edin.
– Sosyal bir şehir! Dragon City’deki diğer Ejderha Ustaları ile savaşmak, onlarla sohbet etmek, Ticaret Merkezinde Küreler takas etmek, İttifak Hediye Etkinliklerinde paylaşmak ve İttifak Sandıklarını açmak için İttifaklara katılın.
– Oyununuzu kaydetmek ve tüm cihazlarınızda oynamak için Windows ile oturum açın – Ejderha şehrinizi her yere götürün!

Dragon City’de 80 milyondan fazla Ejderha Ustası var. Ne için bekliyorsun? Oyuna katılın ve şehrinizi bugün inşa edin!

Oyunumuzu zaten seviyorsan… Bize güzel bir yorum bırak 🙂

Dragon City’yi indirmek ÜCRETSİZ ve oynamak ÜCRETSİZDİR. Ancak, gerçek parayla uygulama içi öğeler satın alabilirsiniz. Oyunun bu özelliğini devre dışı bırakmak isterseniz, lütfen telefonunuzun veya tabletinizin Ayarlarından uygulama içi satın alımları kapatın.
Dragon City, sihirle dolu bir fantezi dünyasında yaşadığın bir sosyal simülasyon oyunudur. Ejderhalarınızın, dinlenmeleri, yemek yemeleri, oynamaları ve mutlu, sağlıklı ejderha yaşamlarını sürdürmeleri için yeterli alan dahil, onlara fazlasıyla kaynak sağlayarak geliştikleri bir dünya yaratın.

100’den fazla benzersiz ejderhayı bulun, eğitin ve ustalaşın. Oyun her hafta güncellendikçe oynanabilecek ejderha sayısı da artıyor. Bununla birlikte, ejderhalar kararsız, seçici yaratıklardır ve yalnızca şehrinizde yaşamak isteyeceklerdir – ancak ve ancak – peşinde oldukları özelliklere sahipse.

Ejderhalarınızı diğer çevrimiçi oyunculara karşı savaşmak için eğitin. Oradan, Dragon City evreninde yaşayan diğer oyuncuları yenmek için yarışırken 10 farklı ejderha türünü birleştirin.

Dragon City, yemyeşil grafikleri ve büyüleyici oynanışı sayesinde çocukların (ve yetişkinlerin) kesinlikle seveceği süper eğlenceli bir sosyal oyundur. Sonuç olarak, bu başlık gerçek bir kazanan.

Dragon City  , Mayıs 2013’te Facebook’ta oynamak ve 2013’te iOS’ta indirilmek üzere başlatılan sosyal oyun geliştiricisi Social Point’in bir sosyal ağ oyunudur. Ağustos 2014’te söz konusu geliştirici, oyunu Android için Intel Atom tabletlerinden indirilebilir hale getirdi. Oyun, orta çekirdekli oyuncuları hedef alarak kendi ejderhalarını yetiştirmelerine ve yüzen adalarda bir Dragon City kurmalarına izin veriyor. Aralık 2012’de The Next Web, Dragon City’nin Facebook’un o yıl en çok oy alan 25 oyunda 2. sırada yer aldığını duyuran bir makale yayınladı.

Dragon City’de büyülü bir dünya inşa edin! Ejderha Ustası olmak için yüzlerce ejderha kazanın, onları yetiştirin ve seviye atlayın!

Ejderhalarınızı savaş için eğitin ve diğer oyuncularla savaşarak güçlerini gösterin!
Android telefonunuzda veya tabletinizde ve Facebook’ta tam bir deneyim yaşayın. Artık ejderhalarınıza her zaman, her yerde bakabilirsiniz!

ÖZELLİKLERİ

 • Tam bir koleksiyon kazanın, 100’den fazla farklı ejderha mevcut!
 • Her hafta yeni ejderhalar ve maceralar sizi bekliyor! Onları kaçırmayın!
 • Diğer oyuncuların imreneceği büyülü binalara sahip bir şehir inşa edin!
 • Binlerce oyuncuyla çevrimiçi savaşın ve ejderhalarınızın gücünü gösterin!
 • 10 tür ejderhayı (Terra, Alev, Deniz, Doğa, Elektrik, Buz, Metal, Karanlık, Efsane ve Saf) çiftleştirip birleştir ve yeni ve daha güçlü melezler elde et!
 • Yüzlerce görevle sınırsız eğlence!
 • Arkadaşlarınızla oynayın, onlara hediyeler gönderin ve adalarını ziyaret edin!

Android telefonunuzda ve tabletinizde ve Facebook’ta tam oyun deneyiminin keyfini çıkarın. Artık ejderhalarınıza her zaman, her yerde bakabilirsiniz!

NE VAR NE YOK

Ejderhalarınızı güçlendirmek artık daha da iyi!
– Güçlendirildiğinde ejderhalarınızı daha da güçlü hale getirmek için artan istatistik artışlarını keşfedin!
– Empower & Rank istatistikleri hakkında daha fazla bilgi içeren yeni ve geliştirilmiş bir ejderha besleme ekranı bulun.
– Daha güçlü saldırılara mı ihtiyacınız var? Eğitim Merkezine doğrudan ejderha besleme ekranınızdan erişin!
– Ayrıca, Şehrinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için birçok teknik iyileştirme.

Dragon City incelemesi

In this game, there are various kinds of dragon and you have to care for them all so that you can increase your level to be the ruler of dragons. You also must train your dragon for fighting. There are more than 100 kinds of dragon. You should fight with thousands of other players. You can combine 10 types of dragon and create mixed dragon.

Dragon City for android is a game that is easy to play. Firstly, you are asked to buy habitat for the dragon such as Sea Habitat, Flame Habitat, Terra Habitat, etc. You can buy them using Gold. After that, you are required to buy dragon eggs. Some of the types of dragon are such as Flame Dragon, Terra Dragon, etc. You can buy the eggs with Gem or Gold.

In this game, we fight with 3 against 1 system. Each dragon has its own strengths and weaknesses. Keep fighting until you get gems. The gems can be used to upgrade the building.

Graphic Review

The graphic of this game is good enough. So, you can play this game on your android clearly. Because it is available on both iOS and android, it attracts more people to play. This game is also smooth and will not make your android slow down.

Pros:

 • Available on Facebook, iOS, and android
 • Easy and smooth
 • Fun and exciting

Cons:

 • Needs long time to upgrade
 • Not appropriate for quick game

How to Play

If you are interested in this game, you have to consider the following tips. The key is that you must breed your dragons for battles. This game also allows you to fight with other opponent online. So, you can prove that you are a master. It keeps the game exciting. Besides, you also should build your Dragon City. In this game, there are 100 dragons & goals to strive for. So, you should explore all of them.

To make this game more interesting, you can ask your friends to play this game. By asking your friends, you will also get some gifts of Mixed Dragon. The higher level you are on this game, the more interesting the game will be. So, you will not be disappointed to play this. Keep playing!

ChangeLog

 • Discover increased stat boosts to make your dragons even stronger when Empowered!
 • Empower & Rank istatistikleri hakkında daha fazla bilgi içeren yeni ve geliştirilmiş bir ejderha besleme ekranı bulun.
 • Daha güçlü saldırılara mı ihtiyacınız var? Eğitim Merkezine doğrudan ejderha besleme ekranınızdan erişin!
 • Ayrıca, Şehrinizin sorunsuz çalışmasını sağlamak için birçok teknik iyileştirme.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *