android’de Terraria (MOD, Unlocked) ücretsiz indir

android'de Terraria (MOD, Unlocked) ücretsiz indir
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Terraria açıklaması

Oyunun hikayesi tamamen keşfetmek, inşa etmek ve savaşmakla ilgili:
– Gökyüzündeki uçan adaları ve yeraltı dünyasının çok derin karanlık seviyelerini içeren yeni toprakları keşfedin ve fethedin;
– Barınak inşa edin ve hayatta kalmak için farklı çeşitlerde 300’e kadar silahı ve kırılmaz zırhları keşfedin ve üretin
– Sümükler, zombiler, iblis gözleri ve tabii ki patron canavarlar gibi 450’den fazla farklı türden düşmana karşı kendinizi savunmak için savaşın!
Bu büyülü ve farklı yeni dünyaları keşfetme arayışınıza başlarken, yalnızca sınırlı miktarda sağlığa, birkaç sihirli noktaya ve üç temel araca sahip olacaksınız: ağaç kesme için bir balta, savaşmak için bir kılıç ve madencilik için bir kazma. Hedefleri ve zorlukları tamamlamak ve yeni silahlar, Madenler ve madeni paralar kazanmak size kalmış!
Terraria, oyunların zorluk seviyesini artırmak istemeniz durumunda bir uzman moduna sahiptir. Ayrıca, herhangi bir mobil cihazda 4 oyuncuya kadar çapraz platformu destekleyen çok oyunculu bir seçenek.
Kendi kaderinizi yaratmak için savaşırken Terraria’nın eşsiz dünyalarını keşfedin ve fethedin

Terraria

DIG! KAVGA! KEŞFETMEK! İNŞA ETMEK! Milyonlarca Teraryandan oluşan topluluğa katılın!“Terraria çok sürükleyici. Ve Minecraft ile olan bu karşılaştırmaların biraz yarı pişmiş gibi görünmesini sağlıyor. ” Cep Oyuncusu

Bu, Terraria’nın sıfırdan oluşturulmuş tam sürümüdür … PC veya konsollarda sevdiyseniz, burada seveceksiniz. – Oynatmak için Kaydırın

“Terraria, Minecraft’ın perspektif, savaş, sürükleyici hikaye anlatımı ve en önemlisi keşif anlarında kanıtladığı bir formüle farklı bir yaklaşım getiriyor.” Dokunmatik Arcade

Not: Android OS 3+ için optimize edilmiştir ve 512MB RAM gerektirir

Terraria’da gökyüzündeki yüzen adalardan The Underworld’ün en derin seviyesine kadar her dünya benzersizdir. Dünyanın sonuna kadar maceraya atılın ve yol boyunca kötü patronlarla savaşın. Dünya senin tuvalin ve aksiyon dolu, kum havuzu maceraları sadece bir kazma hareketi uzakta!

*** MULTIPLAYER – Yerel WiFi oyunları, herhangi bir mobil cihazda 4 oyuncuya kadar çapraz platformu destekler!

– 1250+ ÜRETİM TARİFİ – silahlar, zırhlar, iksirler ve daha fazlası

– 150+ DÜŞMAN

– Hayal edebileceğiniz her şeyi inşa etmek için 50’den fazla BLOK TÜRÜ!

– 15+ EVCİL HAYVAN

– 15+ BOSS!

– Keşfetmek için bir DOZEN ortamında!

– Dinamik su ve lav, gündüz / gece döngüleri!

Terraria’nın her pikseli, mümkün olan EN İYİ mobil deneyim için üretildi.

Bizi Twitter’da @Terraria_Logic ve @ 505_Games’te takip edin

Bizi web’de www.terraria.org adresinde ziyaret edin

TERRARIA MOBİL YERDEN YENİDEN YAPILDI – YENİ VE GELİŞTİRİLMİŞ VE ŞİMDİ EPIC 1.3 GÜNCELLEMESİNDEN İÇERİK DAHİL!

“Bu, Terraria’nın sıfırdan oluşturulmuş tam sürümüdür … PC veya konsollarda sevdiyseniz, burada seveceksiniz.” – Oynatmak için Kaydırın

Siz hayatta kalma, servet ve şan için savaşırken dünya parmaklarınızın ucunda. Geniş geniş alanların derinliklerine dalın, savaşta cesaretinizi sınamak için daha büyük düşmanlar arayın veya kendi şehrinizi inşa edin – Terraria Dünyasında seçim sizin!

En az 2 GB RAM ve 2014 veya daha yeni bir cihaz öneririz. 1 GB RAM ve uyumlu grafikler ile Android 4.3 çalıştıran cihazları destekliyoruz, ancak bu cihazlar düşük performansla karşılaşabilir.


ÇOK OYUNCULU – Cihaz-cihaz Wifi barındırılan oyunlar veya PC için Mobil Terraria Dedicated Server (Terraria.org’da ücretsiz olarak mevcuttur) aracılığıyla Yerel Wifi veya Çevrimiçi olarak 7 arkadaşınızla oynayın • TERRARIA MOBİL İÇİN YENİDEN TASARLANDI – Yepyeni kontroller ve Kullanıcı Arayüz, daha önce mümkün olmayan bir düzeyde cila ve yetenek sağlar!
• Yeni Dünya Boyutları – Küçük / Orta / Büyük… PC için Terraria ile aynı boyutta!
• Yeni! Kontrollerinizin düzenini değiştirerek deneyiminizi tamamen özelleştirin!
• Yeni! Denetleyici desteği! Artık desteklenen yerlerde Bluetooth bağlantılı oyun kumandanızla oynayabilirsiniz.
• Dövüşmek, mağlup etmek ve ganimet için yağmalamak için 300’den fazla düşman
• Oyuncunun becerilerini gerçekten test etmek için 15’ten fazla Boss ve Etkinlik
• Endgame Celestial Invasion Event ve Moon Lord final boss karşılaşması
• Yemyeşil ormanlardan çorak çöllere, zindanlara, yeraltı dünyasına ve hatta korkunç Yozlaşmaya kadar hem yukarıda hem de yer altında keşfedilecek 20’den fazla Biyom ve Mini Biyom sizi bekliyor!
• En deneyimli Terraria gazileri için bile yeni zorluklar sağlamak üzere tasarlanmış yeni Uzman Modu – daha büyük ödüller vaadiyle
• Birden fazla ek öğe seçeneğiyle güncellenmiş işçiliği
• Keşfedilecek 20’den fazla NPC, her biri kendi avantajlarını ve benzersiz stilini sağlar
• 800’den fazla Keşfedilecek yeni öğeler – toplam öğe sayısını 3500’ün üzerine çıkarıyor!
• Öğrenmesi kolay, ancak bir ustanın ellerinde inanılmaz mimari becerilere izin veren derinlemesine bina seçenekleri

Terraria hakkında daha fazla bilgi

Terraria, Minecraft’a çok benzeyen bir açık dünya sanal oyunudur. Terraria, konsol oyununun mobil bir versiyonudur. Oyun ücretsiz bir deneme sürümü sunuyor ve oyunun tadını çıkarmak için tam sürümü satın almanız gerekecek.

Terraria, tamamen esnek olduğu anlamına gelen açık kaynaklı bir oyundur. Kazabilir, savaşabilir, keşfedebilir, inşa edebilirsiniz! Bu aksiyon dolu macera oyununda hiçbir şey imkansız değildir. Dünya sizin tuvalinizdir ve zeminin kendisi de boyanızdır. Terraria’nın 3 farklı boyutu vardır. Küçük, orta ve büyük. Büyük dünyalar BÜYÜK. Keşif için Minecraft kadar çok fırsat var ama bir hikaye var ve köylülerden bir şeyler satın alabileceğiniz NPC’ler var. Savaşabileceğin BİRÇOK patron var. Bir sonrakine ulaşmak için bir patronu yenmek zorundasın.

Terraria Hikayesi ve Oynanış

Robotlar, Bipedal kuşlar, İnsanlar ve Bipedal Çiçek yaratıkları gibi birden fazla yarış seçeneğiniz var . Aslında Terraria’da diğer ikisinden farklı olarak izlenecek içerik var, ayrıca TONS silah (silahlar, geniş kılıçlar, kısa kılıçlar, çekiçler, baltalar, vb.), Irka özel zırh ve kendi Madde Manipülatörünüz gibi. kazma (Starbound’da kazmalar var, ancak MM kadar iyi değiller), madencilik, inşaat ve hatta su toplama gibi birçok seçeneğe sahip olması dışında. Geminizde keşfedebileceğiniz, yükseltebileceğiniz sonsuz gezegenler ve yıldız sistemleri olduğundan bahsetmiyorum bile. Her gezegende, farklı ırklar ve ileri karakollar, kamp alanları ile dolu, rastgele oluşturulmuş YÜZLERCE kasaba var. Terraria, uygun bir oyuncuysanız ve daha önce diğer açık dünya oyunlarını oynadıysanız eğlenceli bir oyundur.

Bu uygulama, farklı derecelendirme platformlarına göre 5 üzerinden 4,1 puan almıştır. Terraria gibi bazı uygulamalar Temple Run, Minecraft: Pocket Edition Demo, Ingress Prime, Minions Paradise ™ ve  Minecraft: Story Mode’dur . Bir inceleme yazmak istiyorsanız, bu uygulamayı yükleyin ve web sitemize oy verin. İndirme hızımız yüksek olduğundan sorunsuzdur ve Terraria’nın tüm mevcut sürümlerine doğrudan bağlantılar sunuyoruz.


Terraria Mod Apk Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *