Human Fall Flat APK 1.2 Indir

Human Fall Flat APK 1.2 Indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

AÇIKLAMA İNSAN: DÜŞÜK DAİRE

505 Games’ten Human: Fall Flat, çok oyunculu özellikleri sayesinde arkadaşlarınızla keyfini çıkarabileceğiniz çok eğlenceli bir parti oyunudur. Zorlukları tamamlamak ve bir grup diğer titrek insana karşı tamamlamak bir yana yürümeyi zor bulan özellikle titrek bir insan rolünü üstleniyorsunuz. Tırmanın, taşıyın, parkur yapın, Bambi benzeri bacaklarınızın zorluklarına uyum sağlamanız ve üstesinden gelmeniz gerekir. Bu İnsan: Fall Flat.

Keşfetmeniz ve üstesinden gelmeniz gereken çok sayıda fantastik dünya var. Farklı bulmacalar farklı çözümler gerektirecek ve dünya çılgın görünse de fizik yasaları çok gerçektir! İnsanınızın hareket ve yeteneklerinde ustalaşmanız biraz zaman alacaktır, ancak bir kez yaptıktan sonra, bu bağımlılık yaratan oyun, tekrar oynanabilirlik için birçok şans sunar. En fazla 4 arkadaşınızla oynayabilir ve seviyeleri geçtikten sonra karakterinizi özelleştirebilirsiniz.

İnsanın En İyi Özellikleri: Fall Flat

Human: Fall Flat, oyun dünyasında fırtınalar estiren, sürekli büyüyen eğlenceli fizik oyunları listesine yeni eklenen bir oyundur . Bu, Android telefonunuza indirebileceğiniz en eğlencelilerden biridir ve bunun iyi bir nedeni vardır. Sadece fizik vahşice gerçekçi olmakla kalmaz, aynı zamanda arkadaşlarınıza karşı yarışırken eğlenceli mekanikler daha da komik hale gelir. Titrek becerileriyle en çok beceriye kim sahip? Kim galip çıkacak? Human: Fall Flat oynadığınızda keyfini çıkarabileceğiniz en iyi özelliklerden bazıları bunlar.

Fizik Tabanlı Eğlence

Seviyeler oldukça karmaşık ve her seviyeye nasıl yaklaştığınıza dair çok fazla özgürlük olsa da, oyunun fiziği esasen yolunuzu ve onu tamamlamak için yapmanız gereken görevleri belirler. Örneğin, eşyaları almak, fırlatmak veya başka bir yere taşımak çok önemlidir. Bu, kapılar açabilir, haritanın yeni bir bölümüne park etmeniz için alanlar oluşturabilir veya seviyede bir görevi tamamlayabilir. Ancak, o kadar kolay değil – fizik mekaniği biraz zor ve bunu başarmak için gerçekten odaklanmanız gerekiyor!

Zorlu ve Bağımlılık Yapan Oyun

Oyunun başında, oyunun bazı yönlerinde size rehberlik eden anlatımlı bir eğitim var. Dikkatlice dinleyin, çünkü bu zorlu bulmaca seviyelerinde fırtına gibi esmek için tüm yardıma ihtiyacınız olacak. Parmaklarınızı kontrollerin üzerinde doğru şekilde kullanmalı, kollarınızı kaldırmalı ve bacaklarınızı hareket ettirmelisiniz. Karakterinizin hareketine alışmak ilk adımdır ve ondan sonra öğeleri kullanarak ve düğmelere basarak pratik yapmanız gerekir.

Multiplayer Human: Fall Flat’te arkadaşlarınızla rekabet edin ve eğlenin

Human: Fallt Flat’in en iyi özelliklerinden biri oyunu arkadaşlarınızla oynayabileceğiniz gerçeğidir – doğru olması için en fazla 4 tanesi! Bu çok oyunculu zorluklar, seviyeyi geçerken hepiniz sarsılıp yalpalarken oyunu daha da heyecanlı hale getiriyor. Birlikte çalışmak veya arkadaşlarınızı sabote etmeye çalışmak size kalmış. Muzaffer İnsanı ortaya çıkarmak için gerekenlere sahip misiniz? Yoksa arkadaşlarından biraz yardıma mı ihtiyacın olacak? Multiplayer’a Android’de erişmek kolaydır ve telefon verilerinizde oynanabilir – fazla kullanmaz.

Karakterinizi İnsanda Özelleştirin: Fall Flat

Human: Fallt Flat’in bir başka keyifli özelliği de karakterinizi kişiselleştirme yeteneğidir. Tek oyunculu modda bu harika görünse de, arkadaşlarınızla çevrimiçi oynarsanız özelleştirme özellikleri gerçekten kendi başına gelir. Köpek kıyafetleri, prenses kıyafetleri, kediler, cadılar, büyücüler ve çok daha fazlası var. Gerçekten orijinal ve benzersiz görünümler yaratmak ve arkadaşlarınızdan sıyrılmak için seçimlerinizi karıştırabilirsiniz.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);