Dream League Soccer 2018 Mod Apk Indir (Unlimited Money)

Dream League Soccer 2018
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Dream League Soccer 2018’de İdeal Takımı Kurun

Dream League Soccer 2018, lisanslı FIFPro oyuncularından bir rüya takımı oluşturmanıza olanak tanıyan ücretsiz bir oyundur. Dünyanın dört bir yanından rakip takımlara karşı yarışın ve liderlik tablosunda üst sıralara çıkın.

Ultimate Dream Team’i Oluşturma Şansınız

Gerçek hayattaki FIFPro yıldızlarından oluşan bir havuzdan çekildiği için, ideal takımınızı oluşturmak için Dream League Soccer 2018’i kullanabilirsiniz. Dizilişinizdeki oyuncuları seçin, onlar için formalar ve logolar oluşturun ve hatta takımın oynaması için kendi stadyumunuzu oluşturun. Oyun, altı bölüm ve çeşitli kupa müsabakalarının yanı sıra bir dizi farklı sezon hedefi sunar. , oyunun oynamanızın uzun sürmesini sağlamak. Google Play Cloud yardımıyla ilerlemenizi cihazlar arasında senkronize edebilir ve ilerlemenizi Google Play skor tabloları ve başarıları ile grafiklendirebilirsiniz.

Dream League Soccer 2018, oyunculara kendi evlerinin rahatlığında gerçeğe yakın bir futbol deneyimi sunmak için tasarlanmıştır. The Ramona Flowers, the Luka State, Beth Thornton, Eat More Cake, Holy Oysters ve The Ninth Wave ile müzikal müzik heyecana katkıda bulunuyor ve hepsi de özel film müziğine katkıda bulunuyor.

Free Magic Saga Games tarafından Windows için ücretsiz bir uygulama.

Dream League Soccer 2018Windows için ‘Spor’ kategorisine ait ücretsiz bir yazılımdır  .

Windows için Dream League Soccer 2018 Hakkında

Bu yazılım 7 Eylül 2018’de Softonic’te yayınlandı ve henüz test etme fırsatımız olmadı.

Denemenizi ve bize bir yorum bırakmanızı veya web sitemize değer vermenizi öneririz. Bu, diğer kullanıcılarımıza çok yardımcı olacaktır!

Dream League Soccer 2018’in işletim sistemi gereksinimleri şu anda mevcut değildir. Uygulamanın mevcut sürümü cihaza göre değişir ve uygulamayı yalnızca İngilizce olarak çalıştırabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);