Criminal Case Uygulamasını Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Criminal Case Açıklaması

Criminal Case – 1 numaralı ücretsiz gizli nesne oyunu! Cinayet davalarını çözmeye hazır mısınız?
Hemen indirin ve Rosa Wolf’u kimin öldürdüğünü keşfedin … Bu büyüleyici gizli nesne macera oyununda bir dizi cinayet vakasını çözmek için Grimsborough Polisi’ne katılın. Suç mahallerini ipuçları için araştırın, şüphelileri sorgulamak için getirin ve katilleri yakalamak için kanıtları analiz edin. Dedektiflik becerilerinizi kanıtlamaya hazır mısınız? LÜTFEN DİKKAT – Criminal Case’i oynamak tamamen ücretsizdir, ancak bazı oyun öğeleri gerçek parayla da satın alınabilir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, lütfen cihazınızın ayarlarından uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Kullanım Koşullarımız ve Gizlilik Politikamız uyarınca, Criminal Case’i oynamak veya indirmek için en az 13 yaşında olmalısınız.
Criminal Case – 1 numaralı ücretsiz gizli nesne oyunu! Cinayet davalarını çözmeye hazır mısınız?
Hemen indirin ve Rosa Wolf’u kimin öldürdüğünü keşfedin … Bu büyüleyici gizli nesne macera oyununda bir dizi cinayet vakasını çözmek için Grimsborough Polisi’ne katılın. Suç mahallerini ipuçları için araştırın, şüphelileri sorgulamak için getirin ve katilleri yakalamak için kanıtları analiz edin. Dedektiflik becerilerinizi kanıtlamaya hazır mısınız? ÖZELLİKLER:
• Acımasız ve yozlaşmış bir şehirde suç mahallerini araştırın
• Şimdiye kadarki en iyi dedektif olmak için arkadaşlarınızla oynayın
• Delilleri aramak için ipuçlarını inceleyin ve örnekleri analiz edin
• Tanıkları ve şüphelileri sorgulayın
• Katili adalete teslim edin

Mystery Lovers için Ücretsiz Criminal Case Oyunu

Criminal Case, oynaması ücretsiz olan ve şimdiden dünya çapında milyonlarca oyuncu arasında popüler olan bir gizli nesne oyunudur. Bu türdeki birçok oyunun aksine, ilginç bir hikayeye ve oyuncuların daha fazlası için geri gelmesini sağlayacak büyük bir ilginç karakter kadrosuna sahiptir.

Vakayı Çözmek İçin Gizli Nesneleri Bulun

Eylem, sık sık korkunç cinayetlerin işlendiği Grimsborough şehrinde gerçekleşiyor. Oyuncular, çeşitli farklı odalara bırakılan bir dizi ipucunu bularak cinayetleri çözmekle suçlanan yeni bir dedektif rolünü üstleniyor. Seviyeler vakalara bölünmüştür ve her vakanın farklı bir hikayesi ve dokuz farklı sahnesi vardır. Sadece gizli nesneleri bulmakla ilgili olmak yerine, karışıma atılan farklı türde bulmacalar vardır.

En İyi Dedektif Olabilir misin?

Gizli nesne oyunu severler, Criminal Case ile kesinlikle eğlenecekler ve karışıma eklenen farklı oyun türleri, oyunun taze ve ilginç olmasına yardımcı oluyor. Oyuncuların daha hızlı ilerlemelerine yardımcı olmak için satın alınabilecek birçok eklenti var ve bunlar oyuncuları oldukça rahatsız edici olsa da, yine de onları görmezden gelme ve ücretsiz olarak oynamaya devam etme seçeneğine sahiptir.

Artıları

  • Hikaye dizileri ilgi çekici
  • Zengin çeşitlilikte oyun
  • Detaylı ve çok renkli sahneler

EKSİLERİ

  • Oyun boyunca ilerlemek ilk başta yavaş olabilir
  • Oyun içi satın alma baskısı

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *