Candy Crush Saga Mod Apk Indir

Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Oyun hakkında

Candy Crush Saga, sosyal unsurlar içeren lezzetli bir bulmaca oyunudur. Bu sefer, farklı renkli şekerleri, onları yok etmek için zincirler oluşturarak bağlamanız ve aynı zamanda şekerli maceranızda yol boyunca bulacağınız en az 200 seviyeyi sıralamanız gerekir.

Candy Crush Saga’da oynanışı öğrenmesi çok kolay, ancak yenmesi zor. Bu nedenle bu oyun, ekranınızdaki renkli grafikleri ve basit hareketleri izlemekten keyif alacak küçükler tarafından kesinlikle sevilecek; hem de yetişkinler tarafından, asıl zorluğun sadece doğru şeker parçalarını eşleştirmenin ötesine geçtiğini fark edecekler.

Candy Crush Saga, farklı oyun modları sunar. Bunların arasında öne çıkan en önemli özellik, oyunun, ilerlemek için bir dizi hedefi yerine getirmeniz gereken yüzden fazla farklı seviye sunmasıdır. Bununla birlikte, Jelly, Ingredients veya Candy Order modları da iyi zamanlar ve eğlencenin doyurucu bir porsiyonunu sağlar.

Candy Crush Saga’daki iki önemli özellik, oyunun parlak ve renkli görselleri; Facebook’ta arkadaşlarınıza karşı rekabet etmenize ve puanlarını kontrol etmenize olanak tanıyan sosyal unsurunun yanı sıra. Candy Crush Saga, kesinlikle günümüzün Android için en popüler oyunlarından biridir.

Beatriz Escalante tarafından

BURADA 2018’DE EN YÜKSEK GELİRLERE SAHİP ANDROID UYGULAMALARI Mobil uygulama işi birçok şirket için gittikçe daha karlı hale geliyor. Her yıl mobil cihazlar için yayınlanan milyonlarca uygulama var, ancak yalnızca birkaçı en çok kazananlar listesini yapma şerefine sahip. Sensor Tower tarafından yayınlanan bir araştırmaya göre, şu anda en yüksek gelire sahip Android uygulamalarını incelemek için buradayız.
Daha fazla oku
KING’S DIAMOND GÜNLÜĞÜ SAGA RESMİ OLARAK BAŞLATILDI Candy Crush Saga’nın benzersiz şöhretinden sonra King, Android için bir avuç yeni oyunla başarı için aynı tarifi ayarlamak ve yeniden yazmak için uzun süredir çalışıyor. En son denemeleri, büyük ölçüde şirketin hit oyunundan ilham alan bir oyun olan Diamond Diaries Saga’dır, ancak onu kendi benzersiz oyunu olarak ayıracak kadar farklılıklar vardır. Burada, tamamlanması gereken tonlarca seviye sunan karmaşık bir bulmaca oyunumuz var.
Daha fazla oku

OYUNLAR, 2018’DE ANDROID KATALOĞUNDA KRAL DEVAM EDİYOR 2018’in ilk çeyreğinde, Sensor Tower şirketi, yılın ilk üç ayında mobil uygulama indirmeleri üzerine bir çalışma yürüttü. Dünyanın dört bir yanındaki Android kullanıcıları için en çok talep gören uygulamalar hakkında oldukça ilginç bilgiler buldular. 2017’nin ilk 3 ayında mobil uygulamaların kullanımı 2016’ya kıyasla% 5,4 artışla 17,6 milyar indirmeye ulaştı. Kullanıcı eğilimlerini analiz edebilmemiz için piyasayı farklı uygulama türlerine ayırmak ilginç.

Sizi saatlerce meşgul edecek tatlı bir meydan okuma

Candy Crush Saga, süper tatlı bir  üçlü eşleştirme oyunudur . Tiffi ve Bay Toffee’nin yardımınıza ihtiyacı var!

Candy Crush nasıl oynanır

Candy Crush Saga, parlak renkli şekerlerin başrolü üstlendiği bir bulmaca oyunudur. Göreviniz, en az üç şekeri dikey veya yatay olarak  birbirine bağlamak, böylece oyun ızgarasından kaybolacaklar.

Bunu başarılı bir şekilde yapmak, puan biriktirmenize izin verecek ve bu da yeni seviyelere erişmenizi sağlayacaktır. İyi yapılandırılmış bir oyun ve  zor seviye iyi kalibre edilmiş , bu yüzden tam olarak doğru zorluk derecesini elde edeceksiniz.

Ezilme

Candy Crush oynarken, zaman sınırlarına göre strese girmemek önemlidir. Bunu yaparsanız, çok önemli bir noktada bir bombaya çarpıp oyunu tamamen kaybedersiniz. Sakin olun ve zaman dolmadan bulmacayı çözün!

Tatlı grafikler

Candy Crush Saga, tahmin edebileceğiniz gibi  parlak, renkli ve sevimli . Bununla birlikte, grafiklerin ve sesin ikinci sınıf olduğunu düşünüyoruz – ucuz görünüyor ve oyun ürkütücü ve düzensiz, bu tamamen gereksiz ve gerçekten üzücü.

Popülerlik kalite eşit mi?

Candy Crush, ezici bir  çoğunlukla popüler bir oyundur . Muhtemelen birçok arkadaşınız oyun oynuyor ve ilerlemelerini Facebook’ta paylaşıyor, bu yüzden gitmek istediğiniz için sizi suçlayamayız.

Bununla birlikte,  Candy Crush Saga’nın hiçbir şeyden ziyade büyük bir aldatmaca olduğunu düşünüyoruz . Oyun klişeleşmiş ve abartılmış, grafikler zayıf ve tüm oyun ikinci sınıf görünüyor. Windows için iyi bir bulmaca oyunları veya sevimli bir zaman çizelgesi arıyorsanız, çok daha iyisini yapabilirsiniz.

Download links

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);