Archery Master 3d (Mod, Unlimited Coins) Android’De Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Archery Master 3D Açıklaması

Dünyanın 1 Numaralı Okçuluk oyunu artık mobilde! Archery Master 3D, sizin için en sıcak ve en gerçekçi okçuluk simülasyon oyunudur.

Archery Master, çarpıcı 3D grafikler, harika animasyonlar ve basit sezgisel kontroller içeren ultra gerçekçi okçuluk deneyimi sunar. Yeni yaylar, oklar ve yükseltmeler için para kazanmak için genellikle çeşitli mesafelerde ayarlanmış hedeflere oklar atın. Olimpik Okçuluk şampiyonlarının zorlu mücadelelerine hazır olun. Nefes alın, hedefe nişan alın, oku vurun ve hemen hedefi vurun! En iyi okçu mu yoksa okçu mu olacaksın?

Archery Master 3D, oyuncuların (oh ne sürpriz) yayla atış yapabilecekleri bir 3D okçuluk atış oyunudur. Yayı farklı ortamlarda, farklı türlerde boğa gözlerinde ve farklı okçular ve yay türleri kullanarak ateş edebilirsiniz.

Oku vurma şekliniz basit: Yayın ipini germek için ekranı basılı tutuyorsunuz ve oku serbest bırakmak için parmağınızı ekrandan çekiyorsunuz. Archery Master 3D’nin zorluk kısmı, ekrana bastığınızda yayın hafifçe hareket ederek atış yaptığınız okçunun nabzını simüle etmesidir. Yani, yayın görüşünü kullanmaya alışmanız gerekecek.

Archery Master 3D’nin ilk seviyelerinde, boğanın gözlerine çarpmakta çok fazla sorun yaşamayacaksınız. Ancak seviyeleri geçmeye başladığınızda, sonunda hareketli boğa gözlerine veya çok uzaktaki gözlere ateş etmeniz gerekecek, bu da işleri çok daha zor hale getirecektir. Toplamda, çeşitli ortamlarda 100’den fazla farklı seviye bulacaksınız.

Archery Master 3D, iyi grafiklere ve çok sayıda farklı seviyeye sahip eğlenceli bir okçuluk atış oyunudur. Türünün en iyi oyunlarından biridir.

Oyun özellikleri:

– 4 pitoresk konum: Çam Ormanı, Okçuluk Sahası, Ölümcül Çöl ve Yağmur Ormanı

– Parlak animasyon ve gerçekçi 3D grafikler

– 20’den fazla özenle tasarlanmış okçuluk ekipmanı

– Normal modda 100’den fazla bağımlılık seviyesi

– Çevrimiçi modda dünyanın her yerinden gerçek oyuncularla 1’e 1 yarışın

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *