Report this app

Description

Muhtemelen yaklaşmakta olan Minecraft Pocket Edition 1.18 güncellemesinde oyuncuları neler beklediğiyle ilgili makalemizi gördünüz mü? Değilse, bu makaleyi okumanızı öneririz, çok ilginçtir ve gelecekteki güncelleme hakkında size çok yararlı ve en önemlisi ilginç bilgiler verecektir. Yeni bir dünya, yeni mekanizmalar, bloklar ve yapılar, tüm bunlar ve daha fazlası Minecraft PE 1.18 güncellemesinde.

Zaten bugün sizin için çok ilginç bir şeyimiz var, bize gerçek, benzersiz ve en önemlisi doğrulanmış bilgileri sağlayan kaynaklar, bir sonraki güncellemeyle ilgili söylentileri doğruladı, yani  Minecraft Pocket Edition 1.19 . Studio Mojang’ın geliştiricileri, Minecraft Pocket Edition 1.18’in tam sürümünden hemen sonra bu güncellemeyi yayınlamayı planlıyor. Yaklaşan Minecraft PE 1.19 güncellemesi hakkında bazı bilgilere göz atalım.

Yukarıda belirtildiği gibi, Minecraft Pocket Edition 1.18’in tam sürümünün hemen ardından, Mojang stüdyosunun geliştiricileri Minecraft PE 1.19’un yeni bir sürümünü yayınlayacak. Yeni eşyalar, yapılar, bloklar, mekanik ve çok daha fazlası.

Minecraft PE 1.19 Özellikleri

Mojang geliştiricilerinin her yıl Minecraft dünyasının oyununu tamamen değiştiren ve etkileyen en az bir tam güncelleme yayınladığı bilinen bir gerçektir. Bu güncellemenin yeni özellikleri Minecraft dünyasının diğer birçok yönünü de etkileyecek. Örneğin, mağaralar ve Nether dünyası son kez güncellendiğinde ve Minecraft PE 1.18’e yeni bir dünya eklendiyse, şimdi seçimleri tüm oyuncuların dikkatini çekebilecek diğer birçok yöne düştü.

Mojang geliştiricileri, belirli görevlere sahip olarak, oyuna bazı eklemeler de yapabilirler.

Böyle bir değişiklik, işçilik sistemidir. Minecraft PE 1.19 güncellemesinde, işçilik sistemi Minecraft dünyasında daha da düzgün çalışıyor ve buna ek olarak inşaat için başka birçok blok eklendi. Örnekler, aşağıdaki ekran görüntülerinde görebilirsiniz:

Genel olarak, gelişimin ilk aşamalarında eklenmesi planlananları bize anlatan bilgiler, önümüzde ne olduğunu anlamaya yardımcı olur. Örneğin, Sucul Güncellemedeki mercanlar, Nether Güncellemesindeki Hedefli Blok ve Ağlayan Obsidyen ve daha fazlası. Bazı eşyalar ve bloklar henüz oyuna eklenmedi ve bu tür birçok öğe var.

Yeni Minecraft PE 1.19 güncellemesinde, Mojang stüdyosunun geliştiricileri değişecek ve savaş sistemini geliştirmek, oyuncuya karşı oyuncu savaşları veya düşman çeteleri ile savaşlar.

Ayrıca Minecraft dünyasında, menzil veya menzil gibi oyun parametreleri eklenecek, oyuncular herhangi bir öğeyi yalnızca bekleme süresinden sonra kullanabilirler. Örneğin, bir çapa, Minecraft PE 1.19’da normal bir kılıçla yapılamayan canavarları uzun mesafeden vurabilir.

Yeni grafikler ve bloklar

Son Nether güncellemesinde, Mojang geliştiricileri Fletching tablosu için işlevsellik eklediler. Bu, köylerde üretilen tam boyutlu bir bloktur. Köylerde üretilen tam boyutlu bir blok olan Smithing Masası ile karşılaştırırsanız, bu blok hala çok yararlı değildir. İşlevselliği değiştirilmeli ve daha kapsamlı hale getirilmelidir.

Bloklara ek olarak, Mojang Minecraft PE 1.19’daki grafikleri günceller. Hiç Nether güncellemesinin beta sürümünde zaten kullandığınız veya daha önce gördüğünüz bir parametre bulabileceğinizi gördünüz mü? Çok Güzel Grafikler? Öyleyse, muhtemelen güncellenen grafiklerin Blaze3D, yani yeni grafik motoru sayesinde oyunda mümkün olduğunu bilmelisiniz. Eşsiz ve ilginç özelliklerinden biri, sıvıları normal bloklardan ayırma yeteneğidir.

https://zeeexport.com

https://zeeexport.com/aura-plus-mod-apk/
https://zeeexport.com/cuphead-mobile-mod-apk/
https://zeeexport.com/baixar-pes-2012/
https://zeeexport.com/http-injector-mod-apk/
https://zeeexport.com/minecraft-pe-1-16-1/
https://zeeexport.com/power-warriors-mod-apk/
https://zeeexport.com/toca-life-world-mod-apk/
https://zeeexport.com/farming-simulator-20-mod-apk/
https://zeeexport.com/bloons-td-6-mod-apk/
https://zeeexport.com/uno-mod-apk/
https://zeeexport.com/stardew-valley-mod-apk/
https://zeeexport.com/baixar-naruto-shippuden-ultimate-ninja-storm-4/
https://zeeexport.com/gta-5-mod-apk/
https://zeeexport.com/baixar-minecraft/
https://zeeexport.com/tls-tunnel-vpn-mod-apk/
https://zeeexport.com/gta-5-baixar/
https://zeeexport.com/sims-4-baixar/
https://zeeexport.com/baixar-grand-theft-auto-san-andreas/
https://zeeexport.com/resident-evil-4-baixar/
https://zeeexport.com/farming-simulator-19-baixar/
https://zeeexport.com/god-of-war-3-baixar/
https://zeeexport.com/dragon-ball-mugen-baixar/
https://zeeexport.com/pokemon-sword-and-shield-baixar/
https://zeeexport.com/baixar-universe-sandbox-2/
https://zeeexport.com/god-of-war-2-baixar/
https://zeeexport.com/dota-1-baixar/
https://zeeexport.com/baixar-grand-theft-auto-v/
https://zeeexport.com/baixar-stardew-valley/
https://zeeexport.com/pes-2013-pc-baixar/
https://zeeexport.com/garrys-mod-baixar/
https://zeeexport.com/generals-zero-hour-baixar/
https://zeeexport.com/totally-accurate-battle-simulator-baixar/
https://zeeexport.com/fernbus-simulator-baixar/
https://zeeexport.com/pes-2012-baixar/
https://zeeexport.com/windows-10-baixar/
https://zeeexport.com/baixar-superpower-2/ 

Bunun iyi bir örneği, bu parametrelerin ayrıldığı ve kullanıldığı Aquatic güncellemesidir. Böylece Minecraft PE 1.19’da oyuncular diğer eksik blokları su ve diğer sıvılarla doldurabilecekler.

Biyomlar ve oyun geliştirmeleri

Yaklaşan Minecraft PE 1.19 güncellemesinde, Mojang geliştiricileri birçok biyomu değiştirmeyi planlıyorlar, örneğin, uzun süredir güncellenmemiş olanlar bile, yani böyle bir biyom yüksek ova. Yeni yerler, yapılar ve hatta yeni çeteler, bunların hepsi ve çok daha fazlası alışık olduğumuz Minecraft dünyasını değiştirecek. Mojang, Minecraft dünyasını birçok benzersiz ve heyecan verici içerikle doldurmak istiyor.

Ve elbette, hata Mojang’ın her güncelleme üzerinde çalıştığını düzeltiyor. 1.19 sürümünün yayınlanmasından önce, geliştiricilerin yüzlerce farklı hatayı düzeltmesi, performansı ve oynanışı iyileştirmesi mümkündür ve sonraki her sürüm oyunu oyun için daha rahat ve konforlu hale getirdiği için bu önemlidir. Mojang, Minecraft dünyasının daha ideal olması için hataları mümkün olduğunca sık aramaya ve düzeltmeye devam edeceklerini söyledi.

Comments closed.