Google Chrome İndir – Hızlı İnternet Tarayıcısı

Özellikli:

  • Olması  Gereken Taşınabilir Uygulamaların Özeti
  • Windows veya macOS Çalıştıran Yeni Bir Bilgisayara Yüklemeniz Gereken Temel Uygulamalar

Google Chrome, modern web için tasarlanmış hızlı, basit ve güvenli bir web tarayıcısıdır. Chrome’a ​​yeni başlıyorsanız veya geliştirmek istiyorsanız, Chrome optimizasyon kılavuzumuza göz atmanızı öneririz  .

hız

Chrome indir, mümkün olan her şekilde hızlı olacak şekilde tasarlanmıştır: Masaüstünüzden hızlı bir şekilde başlar, web sayfalarını hızlı bir şekilde yükler ve karmaşık web uygulamalarını hızlı bir şekilde çalıştırır. Chrome ve hız hakkında daha fazla bilgi edinin.

Basitlik

Chrome’un tarayıcı penceresi modern, temiz ve basittir. Chrome ayrıca verimlilik ve kullanım kolaylığı için tasarlanmış özellikler içerir. Örneğin, aynı kutudan arama yapıp gezinebilir ve sekmeleri istediğiniz gibi hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

Güvenlik

Chrome, yerleşik kötü amaçlı yazılım ve kimlik avı koruması, web’in en son güvenlik güncellemeleriyle güncel olduğundan emin olmak için otomatik güncellemeler ve daha fazlası ile web’de daha güvenli ve daha güvenli olmanızı sağlamak için tasarlanmıştır. Chrome’un güvenlik özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ve daha fazla özellik

Chrome’da dahili uzantılar, tarayıcıda çeviri, temalar ve daha pek çok yararlı özellik bulunur. Chrome’un en yeni ve en sevilen özellikleri hakkında daha fazla bilgi edinin.

Ne var ne yok:

İstikrarlı kanal, önümüzdeki günler / haftalar içinde yayınlanacak olan Windows, Mac ve Linux için 81.0.4044.122 olarak güncellendi.

Bu güncelleştirme 8 güvenlik düzeltmesi içerir. Aşağıda, dış araştırmacıların katkıda bulunduğu düzeltmeleri vurguladık. Daha fazla bilgi için lütfen Chrome Güvenlik Sayfasına bakın.

  • [20000 $] Yüksek CVE-2020-6459: Ödemelerde ücretsiz kullandıktan sonra kullanın. 2020-03-27 tarihinde Qihoo 360’ın cdsrc’sinden Zhe Jin tarafından bildirildi
  • [15000] [1063566] Yüksek CVE-2020-6460: URL biçimlendirmesinde yetersiz veri doğrulaması. 2020-03-21 tarihinde Anonim tarafından bildirildi
  • [1067270] Yüksek CVE-2020-6458: Sınırların dışında PDFium’da okuma ve yazma. 2020-04-02 tarihinde Cisco Talos’dan Aleksandar Nikolic tarafından bildirildi

Ayrıca, güvenlik hatalarının sabit kanala ulaşmasını önlemek için geliştirme döngüsü boyunca bizimle birlikte çalışan tüm güvenlik araştırmacılarına teşekkür ederiz.

Her zamanki gibi, devam eden iç güvenlik çalışmalarımız çok çeşitli düzeltmelerden sorumluydu:

  • [1072815] İç denetimler, bulanıklaştırma ve diğer girişimlerden çeşitli düzeltmeler

Güvenlik hatalarımızın çoğu AddressSanitizer, MemorySanitizer, UndefinedBehaviorSanitizer, Control Flow Integrity, libFuzzer veya AFL kullanılarak algılanır.

Comments closed.