Counter-Strike 1.6 Mod Apk Indir

Counter-Strike 1.6 Mod Apk Indir Download
5/5 Votes: 1
Developer
--
--

Report this app

Description

Counter-Strike 1.6

Counter-Strike, tarihteki en popüler çevrimiçi takım nişancı oyunudur ve bunun iyi bir nedeni vardır. On yıldan fazla bir süredir hala türünün en iyi ve en eğlenceli oyunu, en iyi ayarlara sahip ve oyuncular için fare becerilerini gerçekten gösterebilecekleri en iyi yer.

Başlatılmamış için, Counter-Strike, iki takımın belirli bir hedefe ulaşmak için birbiriyle yüzleşmesi gereken birinci şahıs nişancı oyunudur. Bu iki ekip, teröristlere ve anti-terörist saldırı ekiplerine bölünmüştür ve sırasıyla bomba yerleştirmek veya devre dışı bırakmak veya rehineleri tutmak veya kurtarmak için birbirleriyle savaşmalıdır.

Her turdan önce, her takımın ekipman satın almak için birkaç saniyesi vardır. Farklı silahlar, vücut zırhları, el bombaları ve hatta bomba imha ekipmanı seçebilirler. Tüm bunlar önceki turlarda kazanılan parayla satın alınmalıdır.

Oyunun WarZone tarafından dağıtılan bu özel sürümü, CS_Assault, DE_Dust, CS_Mansion, DE_Aztec ve daha fazlası gibi franchise’ın tüm efsanevi oyun modlarını içerir. Dahası, oyun 300 megabayttan daha az yer kaplar ve oynamak için fazladan bir şey gerektirmez – sadece kurun ve gidin.

Counter-Strike ile her zamanki gibi (modern oyunlarda çok yaygın olmasa da), çevrimiçi veya yerel alan ağı (LAN) üzerinden oynayabilirsiniz. İkincisi için, mükemmel Hamachi gibi diğer uygulamaları kullanabilirsiniz.

Counter-Strike 1.6, yaşına rağmen hala etraftaki en iyi birinci şahıs nişancı oyunlarından biridir. Tek oyunculu mod ve ‘bot’lara karşı oynamak biraz sıkıcı olabilir, ancak arkadaşlarınızla veya çevrimiçi oynamaya başladığınızda, gerçekten ne kadar eğlenceli olabileceğini anlarsınız.

Doğal olarak bunun gibi aksiyon dolu bir oyunda iki veya daha fazla taraf yer alır. Burada oyuncular ya devletin terörle mücadele kuvvetleri, teröristler ya da bir seyirci.

Bir turu bitirmek için, birinin haritanın hedeflerine ulaşarak veya tüm düşmanı ortadan kaldırarak diğerini yenmesi gerekir. Her takımın bir yaşam çizgisine sahip olduğu rauntlar başlar ve kaybedildiğinde, kaybeden taraf için oyun biter.

Her iki tarafta, her ikisi için toplam 8 olmak üzere yaklaşık dört varsayılan karakter modu mevcuttur. Bu, her karakter modunun bir destek olduğu anlamına gelir. Bonuslar, galibiyet, bir tur kaybetme, düşmanı öldürme, rehine kurtarma, bombayı yerleştirme veya etkisiz hale getirme karşılığında verilir.

Xash3D cep telefonunuzda ve bu oyunu oynayabileceksiniz. Hem CS 1.6 oyununun hem de Xash oyununun verilerini yüklüyoruz, böylece oyun hakkında panik yapmanıza gerek kalmaz. Bu oyunda bir yere gideceğiniz ve tüm görevleri yapmanız gereken görev eğitimi aldığınız görev türü bir oyundur. Bu kontrolleri öğrenebilir ve bu oyunu kolayca oynayabilirsiniz. Uygulamayı özelleştirmeniz gerekiyorsa, geliştiricinin birinci şahıs nişancılarda Affordan kurumu olması durumunda, Counter Strike 1.6, hata düzeltmeleri ve güncellemeler sağlayan Steam sistemi ile klasik video oyununun en güncel sürümüdür. Profesyonel oyunu destekleyen pek çok video oyunu yoktur, ancak Counter Strike’ın çok sayıda profesyonel çevrimiçi ligleri ve hatta televizyonda yayınlanan şampiyona oyunları vardır.

Counter Strike’ı kendi başınıza oynayabilirsiniz, ancak asıl beraberlik çok oyunculu yeteneklerden gelir. Death Match, Zombie Mode ve daha fazlası gibi çeşitli modlar arasından seçim yapabilirsiniz.

Oyun hızlıdır, güncel olmayan sistemlerde iyi çalışır ve daha da önemlisi, devasa, yerleşik bir oyuncu topluluğuna hazır ve daha fazla oyuncunun eyleme katılmasını beklemektedir. Rakiplerinizi yok etmek amacıyla bir terörist veya terörist ekibine bağlılığınızı taahhüt ederek birden fazla harita üzerinde oynarsınız.

Oyun Artıları:
– Çoğu sistemde iyi çalışır – Başlaması
kolay ancak oyun boyunca zordur
– Çeşitli modlar ve ekstralar.

Oyun Eksileri:
– Grafikler, son milenyumdaki kökenlerini gösteriyor.
– Başladığınızda şişkinlik olasılığı yüksek.

Sonuç : Kabul edelim ki, 1999’da ilk kez çıkan bir oyun illa ki en ileri seviyede olmayacak, ancak Counter Strike’ın kalıcı popülaritesi, doğuştan gelen oynanabilirlik ve eğlence duygusundan geliyor.

Download links


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *