Zula İndir Tam Oyunu İndir – Güncellendi 2020

4.4/5 Votes: 9
Developer
--
--

Report this app

Description

Zula Indir , özel modlara ve oyunun macerasını ilerletmek için görevler toplamanın ve görevleri gerçekleştirmenin gerekli olduğu bir RPG yüzüne sahip diğer birçok rakipten farklı olan çok oyunculu bir FPS’dir.

Bir oyuncu olarak, iki farklı savaşçı grubu arasında seçim yapabileceksiniz: Zula, organize bir suç sendikası olarak yanlış anlaşılan bir grup gardiyan; ve dünyadaki neredeyse tüm askeri örgütlere sızan uluslararası bir paramiliter güç olan Gladyo.

Oyun hesabınızı oluşturma

Zula oynamadan önce oyunun resmi web sitesine kayıt olmanız gerekir. Tıklayın  onaylayın kullanım şartlarını doğrulama kodunu ekleme, e-posta, şifre, kullanıcı adı ile alanlarda kayıt sayfası ve dolgu erişebilir ve kabul etmek.

Maçı başlatma

Oyunda başkalarının maçlarına katılabilir veya kendi maçlarınızı oluşturabilirsiniz. Önceden oluşturulmuş bir anlaşmazlık girmek için sunucuyu seçin, odayı seçin, takımı seçin ve “Bitti” düğmesini tıklayın.

Şimdi sadece maç liderinin TAMAM demesini bekleyin ve oyuna hazırsınız. Odaların her biri sizin veya odanın yaratıcısının seçebileceği farklı bir ortamda gerçekleşir. Oynayabileceğiniz bazı aşamalara göz atın:

 • Kamp
 • İnşaat
 • Dock
 • Otopark
 • Hangar
 • Irak
 • İstanbul
 • göl
 • LAN evi
 • Metro
 • salon
 • kereste fabrikası
 • Kenar mahalle
 • Gecekondu
 • Gelibolu
 • Nemrut
 • Paris
 • Karlı liman

Ayrıca kendi odanızı da oluşturabilirsiniz

Kendi odanızı oluşturmak istiyorsanız, sunucuyu seçin, “Oda Oluştur” u tıklayın, oyun modu, ölüm limiti ve şifre gibi istediğiniz ayarları seçin ve oluşturun. Zula’da arkadaş olsun ya da olmasın her zaman diğer oyuncularla konuşabilirsiniz. Sunucuda, lobide ve odanın içinde sohbet kutuları vardır.

Kullandığınız silahları gerçekten beğenmediyseniz ve cephaneliğinizi yenilemek istiyorsanız, mağazaya gidin ve neyin ilginç olduğunu görün! Ekranın üst kısmındaki düğmeyle erişilebilir ve öğeleri kategorilerine göre böler. Bundan önce, nakit ve altın bakiyenize bir göz atın, böylece böyle hissetmezsiniz.

Zula’nın piyasadaki diğer oyunlara göre avantajlarından biri, ister depolanabilir ister kalıcı olsun, mağazadaki tüm silahların maçlarda elde edilen GP ile satın alınabilmesidir. Buna ek olarak, oyuncular her zaman rastgele oyunlar oynayan ve toplulukla etkileşime giren oyun yöneticilerinin varlığına sahiptir.

Oyun resmi

Oyun modları

 • Sabotaj:  Bir takım bomba açarken, başka bir takım patlamadan önce onu etkisiz hale getirmek zorunda kalacak.
 • Eliminasyon:  Ölüm maçı moduna benzer, ancak oyuna mermilerle karar verilir ve yeniden doğma olmaz.
 • Aranıyor:  Herkese karşı yalnız kalacaksınız, öldürme sayısı arttıkça kafanızın ödülü de artacak.
 • Ölüm Maçı:  En çok elenen takım kazanır.
 • Herkes için ücretsiz:  En fazla elemeye sahip oyuncu kazanır.
 • Eskort:  Takımınız aracı güvenli bir şekilde varış yerine götürmelidir, rakipler ise zaman dolmadan her ne pahasına olursa olsun onları durdurmaya çalışacaktır.
 • Bayrak: Bayrağı  kurtarın ve dostça üsse güvenle götürün, ancak dikkatli olun, tüm düşmanların hedefi olacaksınız.
 • Kar savaşı: Tüm modlar için ücretsiz olana  benzer, ancak silahlarınız kartopu olacak ve maç sırasında sürpriz bir kutuda toplanan özel eşyalar olacak.

Silahlarınızı geliştirmek

Çok sevdiğiniz bir silah bulduğunuzda, onu yükseltebilirsiniz, böylece daha iyi ve daha iyi olur. Susturucular, destekler, lazerler, kaplamalar ve çok daha fazlası dahil olmak üzere cephaneliğinize eklemek için binlerce farklı aksesuar var.

Yükseltme için, çoğu RPG’de olduğu gibi, oyunda ilerlemeniz için belirli öğeleri gerektiren Demir, Krom ve Titanyum’a ihtiyacınız var. Yükseltme işleminizin çalışma şansını artırmak istiyorsanız, güçlendiriciler satın alabilirsiniz. Tüm bunlar “Geliştir” penceresinde mevcuttur.

Klan sekmesinde, bunlardan birini kendiniz oluşturabilir veya mevcut bir gruba katılmayı talep edebilirsiniz. Ayrıca klanınızla ilgili tüm bilgileri bulabilirsiniz. Profil bölümünde, performans istatistikleri, her vücut parçasındaki isabetlerin yüzdesi ve her bir silah türünün kullanımı da dahil olmak üzere oyun hesabınızla ilgili tüm bilgileri görebilirsiniz.

Cephaneliğinizi değiştirme

Bir savaşın ortasında olduğunuzda ve yenildiğinde, geri dönmeden önce maç için silah setinizi değiştirebilirsiniz. Birincil silahınızı seçmek için 1 tuşuna basın; ikincil silah için 2’ye basın; yakın dövüş silahı için 3 düğmesine basın; el bombası için 4; ve ekstra el bombası için, 5.

Kullandığınız silahı beğenmediyseniz veya uzun mesafeli bir silaha geçmek istiyorsanız, B tuşuna basın ve istediğiniz yükü seçin. Ölür ve tekrar ortaya çıkar çıkmaz, seçtiğiniz yükleme ekipmanına sahip olursunuz. Seçtiğiniz silaha bir göz atmak istiyorsanız, donanımlı F tuşuna basın.

Oyun resmi

Bıçaklar, cep bıçakları ve hançerlerden tabancalara ve güçlü makineli tüfeklere kadar oyun için çok çeşitli silahların yanı sıra hızlı yükleme, kurşun geçirmez gibi oyunla işbirliği yapan her türlü ve efektin ve diğer öğelerin el bombaları var. , silahsızlandırma kiti ve daha yüksek hız.

Temel komutlar

 

Zula oynamak çok kolay: kontroller piyasada bulduğunuz çok oyunculu FPS’nin çoğu ile aynı. Karakterinizi hareket ettirmek için W, A, S ve D tuşlarını ve fareyi kullanarak silahınızı hedefleyin ve yana doğru çevirin. Ctrl düğmesi kendini indirmek için kullanılır ve Shift karakteri yavaş hareket ettirerek daha az gürültü çıkarır.

Eğer bir düşman görürseniz, ateş etmek için farenin sol tuşuyla üzerine tıklayın. Daha doğru bir hedef istiyorsanız, sağ fare tuşuyla tıklayın. Birçok oyundan farklı olarak, sadece tetiklenirken değil, bu düğmeye her bastığınızda hedefleme modu kilitlenir. İstediğiniz zaman Sekme tuşuna basarak performansınıza ve odadaki diğer oyuncuların performansına erişebilirsiniz.

Yarışmalar

Nispeten yeni bir oyun olmasına rağmen, Zula’daki şampiyonalar sabit. Senaryonun ana kategorisi DreamMax tarafından düzenlenen Elit  Devre’dir  . Brezilya Seçici’nin şampiyon takımı,  2018 yılında Türkiye’de Dünya Kulüpler Kupası’nda yayıncının  uluslararası temsilcisi olacak  .

Anlayanlar tarafından yapıldı

 

Zula, Türkiye’de geliştirici Madbyte Games tarafından geliştirildi ve Tupiniquim pazarında deneyimli bir şirket olan xCloudGame tarafından Brezilya’ya dağıtıldı ve ülkede yıllarca Blood Strike  , Naruto Ultra, Magic Campus ve Dragon Ball gibi başarılı oyunlarla faaliyet gösteriyor   .

Zula ile İlgili Görüşümüz

Zula, çok oyunculu FPS hayranları için son derece ilginç bir oyundur, daha az deneyimli oyuncular için erişime izin veren çok iyi ve basit bir oyun ve oyunu daha çekici hale getiren bir dizi diğer faktör, sadece yaygın olmaktan biraz daha fazlasını ararsınız. shootings.

Grafikleri güzel ve etkileyici bir şekilde hafiftir, bu da oyunu çok eski olmayan herhangi bir bilgisayara yüklemeyi mümkün kılar ve sunucularda heyecan verici oyunlar oynamak için her zaman çok sayıda oyuncu olduğundan emin olur. Senaryolar birkaç ve oldukça çeşitlidir, bu da aksiyonu canlandırır ve oyuncuların tekrarlayan yerlerden bıkmasına izin vermez. Her yeni aşama keşfedilecek yeni bir yerdir.

Mermi yağmuru

Maçlar duygu dolu, haritalarda farklı sayıda oyuncu var ve aynı anda 16 katılımcıya ulaşıyor. Silah değişimi, düşmanlara ve gittikleri yerlere göre eylemi değiştirir, rakiplerini bıçakla pusuya düşürmek veya hepsini iyi ateşli bir el bombası ile patlatmak mümkündür.

Sen silahlar geliştirmek ve daha iyi ekipman erişebilmek için senaryolarda öğeleri almak gerekir, bu size düşmanlarına karşı iyi bir avantaj sağlar. Bu şekilde, oyunun sadece herkesi öldürmenin veya bayrakları çalmanın ötesinde bir amacı vardır, ancak cephaneliğinizi geliştirmeye ve Zula’da mafya kralı olmaya çalışmanıza neden olur.

Artılar ve eksiler

Artıları

 • Harika oyun
 • Çalıştırmak için indirme özellikleri gerekiyor
 • Eşya sistemi oyunu daha ilginç hale getirir

Eksileri

 • Nega bulamadık

Zula Indir

Zula Indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

newElement.innerHTML = "You can download the file in " + counter.toString() + " seconds."; }}, 1000);