Zombie Catchers’ı (Mod, Unlimited Money) Ücretsiz Indirin

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Zombie Catchers Açıklaması

Zıpkın silahınızı hazırlayın ve bazı zombileri yakalamaya başlayın!

En İyi Zombi Oyunu
*** 90’dan fazla ülkede EN İYİ 10 oyun! ***
*** 100’den fazla ülkede EN İYİ 5 aksiyon oyunu! ***

Zombie Catchers, zombi  istilasıyla dolu bir dünyada aksiyon macera oyunudur  ! Dünya gezegeni ölümsüzlerle istila edildi, ancak şanslıyız: Galaksiler arası iki iş adamı olan AJ ve Bud, ana dünyamızda dükkan açmaya karar verdiler! Birlikte, tüm zombileri yakalamayı ve Dünya’yı bir kez daha güvenli hale getirmeyi planlıyorlar – aynı zamanda güzel bir kazanç elde

ediyorlar … Olgun zombileri avlamak ve yakalamak için bir dizi alet ve tuzak kullanın  , onları gizli yeraltı laboratuvarınıza götürün ve .. . kar!

ÖZELLİKLERİ
– Güvenilir zıpkın tabancanız ve sinsi tuzaklarınızla zombileri avlayın!
– Zombileri yakalama arayışınızda size yardımcı olacak ağlar, silahlar, silahlar, tuzaklar ve jetpack’ler gibi heyecan verici yeni av araçlarının kilidini açın!
– Zombilerinizden lezzetli meyve suları, şekerler ve mutfaklar oluşturun ve bunları aç müşterilere satın!
– Lezzetli yeni tarifler geliştirerek ve üretim hatlarınızı maksimum kar sağlayacak şekilde yükselterek bir gıda işi imparatorluğu kurun!
– Haritadaki yeni bölgeleri keşfedin ve benzersiz zombileri bulun ve toplayıp kazançlı gıda ürünlerine sıkıştırın!
– Yakalamak için harika zombiler bulmak için dron ordunuzu dünyanın dört bir yanına gönderin!
– Özel patron zombileri çekin ve onları uçan geminizden zıpkınınızla yakalayın!
– Karakteriniz için daha fazla plütonyum ve özel kostümler elde etmek için mükemmel av saflarında ilerleyin!
– Kendi yer altı laboratuvarınızı yönetin ve büyütün!
– Harika ödüller kazanmak için eğlenceli günlük görevleri tamamlayın!
– Çevrimdışı oynayın – internet bağlantısı gerekmez!

YORUMLAR
İnsanların Zombie Catchers hakkında söylediklerini okuyun!

“Zombie Catchers gerçekten iyi bir oyun. Oyun eğlenceli ve tasarım ve üretim kalitesi birinci sınıf. ” – Droid Gamers

“İnanılmaz derecede çekici ve erişilebilir, ancak tüm farklı zombileri avlamak da değerli bir zorluk yaratabilir.” – Pocket Gamer

5/5 “Platformerleri ve zombileri yakalamaktan hoşlanan herkes için harika bir oyun.”
5/5 “Her köşede sürprizlerle bitmeyen eğlence.”
5/5 “Hiçbir oyun için inceleme yazmıyorum ama bu oyunda yazmam gerektiğini düşündüm. Bence bu oyun harika. ”

Bu zombi oyununu beğendin mi? Onları avlamaktan hoşlandın mı? Geri bildiriminizi duymak isteriz!

TOPLULUĞA KATILIN
Zombi yakalama hikayelerinizi diğer hayranlarla paylaşın ve yeni oyun güncellemelerini ilk duyan siz olun!

DESTEK ALIN
Hesabınızla ilgili yardıma ihtiyacınız varsa veya bizim için geri bildiriminiz varsa, lütfen https://www.zombiecatchers.com/support/ adresini ziyaret edin ve bize bir mesaj gönderin!

Not: Zombie Catchers’ı oynamak tamamen ücretsizdir, ancak oyun aynı zamanda bazı öğeleri gerçek parayla satın almanıza da izin verir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız, cihazınızın ayarlarını değiştirin ve uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın. Zombie Catchers’ın yalnızca 13 yaş ve üstü kişiler için indirilmesine ve oynanmasına izin verilir. Daha fazla bilgi için lütfen Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza bakın.

Zombie Catchers, zombilerin dünyayı ele geçirdiği kıyamet sonrası bir dünyada geçen bir oyundur. Neyse ki insanlık için, iki galaksiler arası iş adamı AJ ve Bud, insanlara yardım etmeye ve bu süreçte biraz para kazanmaya karar verdiler.

Bud’ı (küçük yeşil uzaylı), amacın belirli sayıda zombiyi yakalamak olduğu 2D senaryolarda hareket ettirebilirsiniz. Bir zombiyi yakalamak için ona bir zıpkınla vurmanız yeterli. Ama dikkatli olun, çünkü birçok zombi saklanır, bu yüzden onları dışarı çıkarmak için yem kullanmanız gerekir.

Bud ve AJ, zombiler yakalandıktan sonra zombi smoothieleri yaparak işi yürütür. Evet, tatlılar. Bu smoothie’lerin satışından kazandığınız gelirlerle daha iyi ekipman satın alabilir, yeni silahlar, yem ve hatta bir jetpack bile ekleyebilirsiniz.

Zombie Catchers, orijinal ve eğlenceli bir yaklaşıma sahip, ayrıca önyüklenecek bazı göz alıcı grafiklere sahip bir 2D aksiyon macera oyunudur.

Yeşil zombi yaratıkları vururken para kazanabileceğiniz animasyonlu bir zombi oyunudur.

Zombie Catchers’ın oldukça komik olan kısımları var, ancak çoğu zaman piyasadaki diğerlerini tekrarlayan bir oyundur. Hikayenin uzayda bulabileceğiniz uzay gemileri gibi bazı yönleriyle birlikte bataklık gibi görünen bir dünyada geçtiğini keşfedeceksiniz. Bununla birlikte, hala yeryüzündesiniz, ancak insanların yerine ele geçiren zombiler var.

AJ ve Bud ana karakterlerdir. Zombilerle savaşmaya ve çok fazla zarar vermeden onları yakalamaya hazır iş adamları. Önemli bir nokta, uzaylı olmalarıdır. Her karakter, zombilere zıpkınla vurma hedefi ile farklı sahnelerde hareket ettirilebilir. Zombie Catchers oynarken, yükseltmeler için kullanılabilecek para kazanabilirsiniz. Bazıları sinsi olduğu ve bir ağacın arkasından veya başka bir yerden çıkmadan önce ilerlemenizi bekleyeceği için yem, zombileri saklandıkları yerlerden çıkarmak için kullanılabilir.

Artıları

 • Zaman alır
 • Güzel animasyonlar
 • Oynaması basit

Eksileri

 • Saldırıların planlanması gerekir
 • Daha fazla silah gerekli Zombie Catchers  – zombi temalı özel oyunlara sahip eğlenceli bir arcade oyunu. Hikayenin kahramanı, başka bir AJ gezegeninin habercisidir. Arkadaşıyla birlikte, Dünya gezegeniyle iç içe olan yaşayan ölüleri yakalamak için bir iş kurmaya karar verir. İşin ücreti iyi, bu yüzden karakterler akıllı ve bu tehlikeli işi yapıyorlar.Oyuncunun asıl görevi, olabildiğince çok zombi bulmaktır. Bunu gerçekleştirmek için ağlar, zıpkınlar ve diğer cihazlar gibi çeşitli tuzaklar kullanmanız gerekir. Başarılı bir av için, yaşayan ölüleri ısırması gereken bir yem de gerekir. Birkaç kopya yakaladıktan sonra, zombilerin çeşitli ürünlere dönüştürüldüğü, satışı ve kahramanları kazanan üsse teslim edilmeleri gerekiyor. Para, av araçlarını geliştirmek için harcanabilir.
 • Açıklama

  Haydi zombi avına çıkalım! Eğlence ve kazanç için zombileri yakalayın!
  *** 90’dan fazla ülkede EN İYİ 10 oyun! ***
  *** 100’den fazla ülkede EN İYİ 5 aksiyon oyunu! ***
  Zombie Catchers, zombi istilasıyla dolu bir dünyada aksiyon macera oyunudur! Dünya gezegeni ölümsüzlerle istila edildi, ancak şanslıyız:
  Galaksiler arası iki iş adamı olan AJ ve Bud, ana dünyamızda dükkan açmaya karar verdiler! Birlikte, tüm zombileri yakalamayı ve Dünya’yı bir kez daha güvenli hale getirmeyi planlıyorlar – aynı zamanda güzel bir
  kar elde
  ediyorlar … Olgun zombileri avlamak ve yakalamak için bir dizi alet ve tuzak kullanın, onları gizli yeraltı laboratuvarınıza götürün ve .. . kar!
  ÖZELLİKLER
  – Zombileri yakala!
  – Yeni bölgeler keşfedin!
  – Heyecan verici yeni aygıtların kilidini açın!
  – Sulu ve lezzetli bir iş imparatorluğu kurun!
  – Kendi yeraltı laboratuvarınızı genişletin ve mikro olarak yönetin!
  Not: Zombie Catchers’ı oynamak tamamen ücretsizdir, ancak oyun aynı zamanda bazı öğeleri gerçek parayla satın almanıza da izin verir. Bu özelliği kullanmak istemiyorsanız,
  cihazınızın ayarlarını değiştirin ve uygulama içi satın alımları devre dışı bırakın .
  Zombie Catchers’ın yalnızca 12 yaş ve üstü kişiler için indirilmesine ve oynanmasına izin verilir. Daha fazla
  bilgi için lütfen Hizmet Koşullarımıza ve Gizlilik Politikamıza bakın .

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *