Zombie Assault Sniper 1.26 Apk + Mode icin Android

Download
5.0/5 Votes: 1
Report this app

Description

Zombie Frontier I & II’yi piyasaya sürdükten sonra, bu yeni nesil 3D Zombi Katil Oyunumuz. Keyfini çıkarın
Açıklama :
Daha önce gördüğümüz hiçbir şeye benzemeyen bir virüs şehir etrafında orman yangını gibi yayıldı. Her gün işleriyle uğraşan insanlar, karşılaştıkları canlıları öldürecek yaratıklara dönüştü. Hayatta kalanlar kaçmayı umarak kaçtılar, ama bu artık ölülerin şehri. Hala hayatta kalacak kadar şanslı olanlar, depolarda, süpermarketlerde veya bulabilecekleri herhangi bir yerde saklanmayı bekliyor.

Kullanıcı yorumları
“Süper Bu oyun o kadar güzel ki benim en sevdiğim 🙂 :-D” –Emilio Trujillo ★★★★★

“Bir cep telefonu uygulaması için harika bir oyun bazı oldukça iyi grafikler var…” – daniel aukai ★★★★★

“İyi atıcı oyunu Diğer atıcılar gibi değil bu oyun harika grafikler ve oyun oynamak, içine koymak derinlik bir sürü, bir zorunluluk indir, eğlenceli zombi kafa sıçramak, lol. Eğlence oyunu.” – Karınca Harry ★★★★★

Özellikleri:

  • Son derece ayrıntılı bir dünya yaratmak için çarpıcı grafikleri, mükemmel müziği ve gerçekçi ses efektlerini harmanlayan sürükleyici bir birinci şahıs 3D macera.
  • Crossbow, P90, Katana ve Dragunov dahil olmak üzere 16’dan fazla klasik silah. Her silah gerçekçi bir şekilde yeniden yaratıldı ve her biri benzersiz bir his ve performansa sahip.
  • Birden fazla Zombi düşman yeteneklerinizi meydan okumak için. Ölümsüz orduları sizi parmaklarınızda ve parmağınızı tetikte tutacaktır.
  • Pürüzsüz, sezgisel kontroller, şehirde kolayca gezinmenizi sağlar. Hassas nişan zombi aşağı çekmek ve öldürmek çizgileri rafa yardımcı olacaktır.
  • Virüs zamanla güçleniyor ve zombiler güçleniyor. Hayatta kalanları kurtarmak ve şehri kurtarmak için savaşmaya devam etmelisin.

Herhangi bir öneriniz / yorumunuz / sorununuz varsa, lütfen posta gönderin: [email protected]

NE VAR NE YOK:

V1.26
Bazı sorunlar düzeltildi.
v1.13
Noel etkinliği şimdi açık!
Birçok özel Noel silahı sizi bekliyor! Meydan okumaya hazır mısınız?

Zombie Assault Sniper mode apk indir

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *